|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану. |
Мектеп: «Рахат ауылдық округі №1 орта мектеп» кмм |
||||||
|
Күні: 21.02.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: Рысбаева А. |
||||||
|
Сынып: 5 Д сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.1.2.28 ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
ондық бөлшектерді натурал санға көбейтуді біледі;
ондық бөлшектерге амалдарды есеп шығаруда бірге қолдана алады.
ондық бөлшектерді өмірмен байланыстыра отырып, талдай алады. |
||||||
|
сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
сабақтың басы 3 мин |
Оқушылармен амандасу, түгелдеу. Ондық бөлшектің разрядтық үлестері бойынша топқа бөлу. Бүгінгі сабақ мақсатын оқушылармен анықтау. Күтілетін нәтижемен таныстыру. Ширату
жаттығуы 0,4+0,4+0,4+0,4+0,4=? 0,4 5 = 2 |
сұраққа жауап бере отырып, сандардың қосындысын көбейтумен алмастыру арқылы сабақ мақсатты айқындайды. |
мадақтау |
интерактив тақта |
|||
|
сабақтың ортасы
12 мин
7 мин
3 мин
10 мин
5 мин
|
топтық жұмыс СЕМАНТИКАЛЫҚ КАРТА қарқынға жұмыс
ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «МЕНІ ТАП»
КЕРІ БАЙЛАНЫС
ТОЛАҒАЙ ЕРТЕГІСІНЕН ҮЗІНДІ ВИДЕО КӨРСЕТУ
«ОЙЛАН, ЖҰПТАС, БӨЛІС» ӘДІСІ .
ДЕСКРИПТОР:
КЕРІ БАЙЛАНЫС
|
оқушылар топта жұмыс жасайды 1-6ға дейінгі тапсырмалардың жауаптарын есептеп тауып, әріптерден ертегі сөзін құрастырады.
тапсырманы дәптерлеріне орындайды.
жұптасып жұмыс жасайды. Есептің нәтижесін тауып, оны ертегі атауымен байланыстырады.
бір-бірін бағалайды
видеоны мұқият көреді
-жеке жұмыс жасайды, -жұптасып талқылайды, -топтар арасында жұмыстарымен бөліседі.
|
1-3 балл арасында бағалау
1-2 балл арасында бағалау
1-5 балл арасында бағалау.
|
таратпа қағаз №1 А 3 форматы
ертегі видеосы
|
|||
|
сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия Мен бүгінгі сабақтан ... білдім. 2. Маған сабақта ұнағаны ... 3. Маған ... қиын болып көрінді. |
сабаққа кері байланысын береді. |
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ондық бөлшекті натурал санға көбейту
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану. |
Мектеп: «Рахат ауылдық округі №1 орта мектеп» кмм |
||||||
|
Күні: 21.02.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: Рысбаева А. |
||||||
|
Сынып: 5 Д сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.1.2.28 ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
ондық бөлшектерді натурал санға көбейтуді біледі;
ондық бөлшектерге амалдарды есеп шығаруда бірге қолдана алады.
ондық бөлшектерді өмірмен байланыстыра отырып, талдай алады. |
||||||
|
сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
сабақтың басы 3 мин |
Оқушылармен амандасу, түгелдеу. Ондық бөлшектің разрядтық үлестері бойынша топқа бөлу. Бүгінгі сабақ мақсатын оқушылармен анықтау. Күтілетін нәтижемен таныстыру. Ширату
жаттығуы 0,4+0,4+0,4+0,4+0,4=? 0,4 5 = 2 |
сұраққа жауап бере отырып, сандардың қосындысын көбейтумен алмастыру арқылы сабақ мақсатты айқындайды. |
мадақтау |
интерактив тақта |
|||
|
сабақтың ортасы
12 мин
7 мин
3 мин
10 мин
5 мин
|
топтық жұмыс СЕМАНТИКАЛЫҚ КАРТА қарқынға жұмыс
ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС «МЕНІ ТАП»
КЕРІ БАЙЛАНЫС
ТОЛАҒАЙ ЕРТЕГІСІНЕН ҮЗІНДІ ВИДЕО КӨРСЕТУ
«ОЙЛАН, ЖҰПТАС, БӨЛІС» ӘДІСІ .
ДЕСКРИПТОР:
КЕРІ БАЙЛАНЫС
|
оқушылар топта жұмыс жасайды 1-6ға дейінгі тапсырмалардың жауаптарын есептеп тауып, әріптерден ертегі сөзін құрастырады.
тапсырманы дәптерлеріне орындайды.
жұптасып жұмыс жасайды. Есептің нәтижесін тауып, оны ертегі атауымен байланыстырады.
бір-бірін бағалайды
видеоны мұқият көреді
-жеке жұмыс жасайды, -жұптасып талқылайды, -топтар арасында жұмыстарымен бөліседі.
|
1-3 балл арасында бағалау
1-2 балл арасында бағалау
1-5 балл арасында бағалау.
|
таратпа қағаз №1 А 3 форматы
ертегі видеосы
|
|||
|
сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия Мен бүгінгі сабақтан ... білдім. 2. Маған сабақта ұнағаны ... 3. Маған ... қиын болып көрінді. |
сабаққа кері байланысын береді. |
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз







