Материалдар / Оқу тәртібіне дағдыландыру.
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Оқу тәртібіне дағдыландыру.

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша сөздік қорын молайту(қалам,бор, желім,т.б.) бекіту. Дамытушылығы: балалардың сөздік қорын, сөз байлығын ойлау, есте сақтау қабілеттілігін дамыту. Тәрбиелігі: оқу құралдарын күтіп,таза, ұқыпты ұстауға тәрбиелеу. Сабақтың түрі: аралас сабақ. Сабақтың әдіс-тәсілдері: әңгімелеу, сұрақ-жауап, қорытындылау. Көрнекі-құралдар: оқу құралдарының суреттері.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
23 Маусым 2018
408
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сабақтың тақырыбы: Оқу тәртібіне дағдыландыру.

Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша сөздік қорын молайту(қалам,бор,

желім,т.б.)

Білімділігі: оқу құралдары туралы білімдерімізді жинақтап

бекіту.

Дамытушылығы: балалардың сөздік қорын, сөз байлығын

ойлау, есте сақтау қабілеттілігін дамыту.

Тәрбиелігі: оқу құралдарын күтіп,таза, ұқыпты ұстауға

тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас сабақ.

Сабақтың әдіс-тәсілдері: әңгімелеу, сұрақ-жауап,

қорытындылау.

Көрнекі-құралдар: оқу құралдарының суреттері.

Сабақтың барысы:

I. Ұйымдастыру кезеңі:

Баланы психологиялық жағынан сабаққа дайындау.

Психожаттығу:- Қорбаңдап жүрген аюдың жүрісін салайықшы.

- Қорқып қашып бара жатырған қоянды саламыз.

III. Жаңа сабақ.

-Жаңа сабақты сөз жұмбақтар шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашамыз.

Бірге мектепке барасың,

мектептен келесің 

Бар заттар, ішінде.Ол не?
 
Жыртылған қағазды, 

Жабыстырар, ол не?


Қыркүйек айында балалар мектепке барады. Сабақ оқиды. Ол үшін кітап-дәптерлер, қалам-қарындаштар сатып алады.

Сурет көрсету.


IY.Сергіту сәті:         Біз мектепке барамыз,

Қолға қалам аламыз.

Кітапты да оқимыз,

Суретті де саламыз.         (Қимылмен көрсету.)

Дидактикалық ойын: «Қай зат артық?»

Ойынның шарты: Үстел үстіне оқу құралдары мен ойыншықтар араластырылып қойылады. Сөмкеге оқу құралдарын жинап, артық заттардың атын атау керек.

V. Бекіту.

Сұрақ-жауап арқылы тақырыпты бекіту.

VI. Қорытынды.

- Мектепте оқыған сендерге ұнай ма?

- Оқу құралдарын қалай ұстау керек?

- Сабақты жақсы оқитын баланы қалай атайды?

- Оқу құралдарын ата.

VII. Бағалау.

Балаларды мадақтау.













Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!