Коучинг- сессия
Коуч: Сабырбекова Н.К.
«Ахмер орта мектебі» КММ
Тақырыбы: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер және өзін-өзі реттеу.
Мақсаты: Мұғалімдерге өзін-өзі реттеу жолдарын түсіндіру,
өз сабақтарында қолдана алу бейімділіктерін қалыптастыру..
Күтілетін нәтижелері:
-
Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс тәсілдер туралы біледі;
-
Әңгіме,сұрақ түрлерін біледі.
-
Өзін-өзі реттеуді түсінеді.
-
Сабақ барысында қолдана алады.
|
Жұмыс кезеңдері |
Коучтың іс-әрекеті |
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Формативті бағалау |
Қолданылған ресурстар |
|
І. Ұйымдас-тыру Жағымды психологиялық ахуал туғызу Топқа бөлу 2 минут |
Менің қасиеттерім қандай? Мақсаты: мұғалімнің өзіне өзі баға беруін көтеру, әрқашан алға ілгерлеу «Молекула» арқылы |
Ьерілген сөйлемді тігінен жазу. 1.ұнайтын 2-3 азырақ ұнайтын 4. ұнамайтын. Жанына ұнайтын не ұнамайтын бір қасиетін жазу. |
Қол шапалақтау |
Парақтар |
|
Ақпарлама 1 минут |
Коучинг- сессияның тақырыбы,мақсаты, күтілетін нәтижесі айтылады. |
Таныстырылымды тыңдайды |
|
|
|
Тұжырымдамалық карта 3 минут |
« Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер» |
Әр топ өз пікірлерін білдіре отырып, тұжырымдамалық карта жасайды. |
«Фейрверк» арқылы |
А-4 |
|
5 минут |
«Мектеп жасына дейінгі балалардың өзіндік реттелуі»-туралы түсінік беру. |
«Өзін-өзі реттеу туралы» - мағлұмат алады. |
|
слайд |
|
5 минут Бейнетаспа қарау |
Әрбір бейнеролигке көңіл аударып, «өзін-өзі реттеу» моделінің қайсысына жататынын анықтау. |
Бейноликті көру арқылы қай түрге жататынын анықтау
(Костюм кию - Эмоциялық Балмұздақ жасау - Әлеуметтік Планшет - Танымдық Кеңседе – Ынталандырушылық) |
|
Интерактивті тақта, А-4 |
|
Жаттығулар және бірлескен жұмысқа негізделген тәсіл: 10 минут |
Мәтінмен жұмыс. (Өзін-өзі реттеу туралы қиықша таратылады) Мәтінді ЖИГСО әдісімен талдау |
|
Үш шапалақ |
Өзін-өзі реттеу туралы қиықша таратылады |
|
|
|
|
|
|
|
Кері байланыс |
«Өзін-өзі реттеу» тұжырымдамалық картасын жасау. |
«Өзін-өзі реттеу» тұжырымдамалық картасын жасайды,әр топ өз ойларын айтады. |
«Смайлик»-арқылы |
А-4 |
|
Рефлексия 1 минут |
|
«Рефлексиялық нысана» парағына белгілейді. |
|
«Рефлексия-лық нысана»-парағы. |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер және өзін-өзі реттеу.
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер және өзін-өзі реттеу.
Коучинг- сессия
Коуч: Сабырбекова Н.К.
«Ахмер орта мектебі» КММ
Тақырыбы: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер және өзін-өзі реттеу.
Мақсаты: Мұғалімдерге өзін-өзі реттеу жолдарын түсіндіру,
өз сабақтарында қолдана алу бейімділіктерін қалыптастыру..
Күтілетін нәтижелері:
-
Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс тәсілдер туралы біледі;
-
Әңгіме,сұрақ түрлерін біледі.
-
Өзін-өзі реттеуді түсінеді.
-
Сабақ барысында қолдана алады.
|
Жұмыс кезеңдері |
Коучтың іс-әрекеті |
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Формативті бағалау |
Қолданылған ресурстар |
|
І. Ұйымдас-тыру Жағымды психологиялық ахуал туғызу Топқа бөлу 2 минут |
Менің қасиеттерім қандай? Мақсаты: мұғалімнің өзіне өзі баға беруін көтеру, әрқашан алға ілгерлеу «Молекула» арқылы |
Ьерілген сөйлемді тігінен жазу. 1.ұнайтын 2-3 азырақ ұнайтын 4. ұнамайтын. Жанына ұнайтын не ұнамайтын бір қасиетін жазу. |
Қол шапалақтау |
Парақтар |
|
Ақпарлама 1 минут |
Коучинг- сессияның тақырыбы,мақсаты, күтілетін нәтижесі айтылады. |
Таныстырылымды тыңдайды |
|
|
|
Тұжырымдамалық карта 3 минут |
« Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер» |
Әр топ өз пікірлерін білдіре отырып, тұжырымдамалық карта жасайды. |
«Фейрверк» арқылы |
А-4 |
|
5 минут |
«Мектеп жасына дейінгі балалардың өзіндік реттелуі»-туралы түсінік беру. |
«Өзін-өзі реттеу туралы» - мағлұмат алады. |
|
слайд |
|
5 минут Бейнетаспа қарау |
Әрбір бейнеролигке көңіл аударып, «өзін-өзі реттеу» моделінің қайсысына жататынын анықтау. |
Бейноликті көру арқылы қай түрге жататынын анықтау
(Костюм кию - Эмоциялық Балмұздақ жасау - Әлеуметтік Планшет - Танымдық Кеңседе – Ынталандырушылық) |
|
Интерактивті тақта, А-4 |
|
Жаттығулар және бірлескен жұмысқа негізделген тәсіл: 10 минут |
Мәтінмен жұмыс. (Өзін-өзі реттеу туралы қиықша таратылады) Мәтінді ЖИГСО әдісімен талдау |
|
Үш шапалақ |
Өзін-өзі реттеу туралы қиықша таратылады |
|
|
|
|
|
|
|
Кері байланыс |
«Өзін-өзі реттеу» тұжырымдамалық картасын жасау. |
«Өзін-өзі реттеу» тұжырымдамалық картасын жасайды,әр топ өз ойларын айтады. |
«Смайлик»-арқылы |
А-4 |
|
Рефлексия 1 минут |
|
«Рефлексиялық нысана» парағына белгілейді. |
|
«Рефлексия-лық нысана»-парағы. |


шағым қалдыра аласыз













