Орта мерзімді жоспар
|
САБАҚТАР ТОПТАМАСЫНЫҢ ОРТАҚ ТАҚЫРЫБЫ: ӨТКЕН ТАҚЫРЫПТАРҒА ШОЛУ (ҚАЙТАЛАУ) |
|
||||||
|
Бұл сабақтар аясында не туралы сөз болады: Оқу жоспарына байланысты алынған бұл сабақ оқушылардың өткен сабақтар бойынша үйреніп білгендерін еске түсіру арқылы, өмірмен байланыстыру. |
|
||||||
|
Пән бойынша оқу мақсаты: Алгоритмдік тілдің ережелерін білуге, өз бетінше алгоритм құрып, оған программа жазуға және компьютерде теріп, орындау іскерлігін қалыптастыру және өз бетінше өмірде қолдана білу |
Пән бойынша лексика мен терминология
|
Қысқаша шолу: Оқушылар өткен тақырыптарды еске түсіріп, берілген мысалдарды жазып, блок-сызбаға түсіреді |
|||||
|
№ |
Сабақтың тақырыбы |
Сабақтың мақсат (тар)ы |
Мұғалімнің әрекеті (Мен нақты не істеуім керек, қандай көмек көрсетемін) |
Оқушылардың әрекеттері (Тапсырма барысында олардың не істегенін қалаймын) |
Оқушылардың жұмысқа қатысуын қамтамасыз ету (нақты: жекелеген проблемалы, нашар немесе дарынды) оқушыларды жұмысқа қалай тартамын |
Бағалау (Оқушыларға қалай қолдау көрсетіп (ҚБ), жетістігін қалай бағалаймын (ЖБ)?) |
Ресурстар (Бұл үшін маған қандай материал қажет?) |
|
|
Өткен тақырыптарға шолу (қайталау) |
Алгорит және оның түрлері бағдарламасын өмірмен байланыстыра алу; компьютерде практикалық жұмыс орындау арқылы оқушының компьютерлік сауаттылығын, қабілетін кеңейту. |
Оқушылардың сабаққа қызығушылығын арттыру мақсатында АКТ көмегімен түрлі қимылдармен (анимация) жасырылған сұрақтар қойып, өткен сабақтар бойынша сәйкестендіру жасырып, әуенді бейне жазба арқылы ой сергітіп, практикалық жұмыс жасау. |
Оқушылар.Алгоритм параметрлерін, блок-сызба және мысалдарды жинақтайды Блок-сызбаға орнатады Мысалдарды практика жүзінде жазу бұйрықтарын орындайды Алгоритмде қалай жұмыс жасау керектігін еске түсірді . |
Деңгейлік тапсырмалар беру; Сұрақтар; Сәйкестендіру; Сергіту сәті Ребус; Практикалықжұмыс.
|
1.Оқушылардың бірін –бірі бағалауы 2.Ауызша мадақтау 3.Жұлдызшалар арқылы бағалау *Қызыл жұлдызша –жоғары деңгейдегі сұраққа жауап бергенде. *Жасыл- орта деңгейдегі сұраққа жауап бергенде *Сары-жеңіл сұраққа жауап бергенде |
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Орта мерзімді жоспар "Алгоритм"6 сынып
Орта мерзімді жоспар "Алгоритм"6 сынып
Орта мерзімді жоспар
|
САБАҚТАР ТОПТАМАСЫНЫҢ ОРТАҚ ТАҚЫРЫБЫ: ӨТКЕН ТАҚЫРЫПТАРҒА ШОЛУ (ҚАЙТАЛАУ) |
|
||||||
|
Бұл сабақтар аясында не туралы сөз болады: Оқу жоспарына байланысты алынған бұл сабақ оқушылардың өткен сабақтар бойынша үйреніп білгендерін еске түсіру арқылы, өмірмен байланыстыру. |
|
||||||
|
Пән бойынша оқу мақсаты: Алгоритмдік тілдің ережелерін білуге, өз бетінше алгоритм құрып, оған программа жазуға және компьютерде теріп, орындау іскерлігін қалыптастыру және өз бетінше өмірде қолдана білу |
Пән бойынша лексика мен терминология
|
Қысқаша шолу: Оқушылар өткен тақырыптарды еске түсіріп, берілген мысалдарды жазып, блок-сызбаға түсіреді |
|||||
|
№ |
Сабақтың тақырыбы |
Сабақтың мақсат (тар)ы |
Мұғалімнің әрекеті (Мен нақты не істеуім керек, қандай көмек көрсетемін) |
Оқушылардың әрекеттері (Тапсырма барысында олардың не істегенін қалаймын) |
Оқушылардың жұмысқа қатысуын қамтамасыз ету (нақты: жекелеген проблемалы, нашар немесе дарынды) оқушыларды жұмысқа қалай тартамын |
Бағалау (Оқушыларға қалай қолдау көрсетіп (ҚБ), жетістігін қалай бағалаймын (ЖБ)?) |
Ресурстар (Бұл үшін маған қандай материал қажет?) |
|
|
Өткен тақырыптарға шолу (қайталау) |
Алгорит және оның түрлері бағдарламасын өмірмен байланыстыра алу; компьютерде практикалық жұмыс орындау арқылы оқушының компьютерлік сауаттылығын, қабілетін кеңейту. |
Оқушылардың сабаққа қызығушылығын арттыру мақсатында АКТ көмегімен түрлі қимылдармен (анимация) жасырылған сұрақтар қойып, өткен сабақтар бойынша сәйкестендіру жасырып, әуенді бейне жазба арқылы ой сергітіп, практикалық жұмыс жасау. |
Оқушылар.Алгоритм параметрлерін, блок-сызба және мысалдарды жинақтайды Блок-сызбаға орнатады Мысалдарды практика жүзінде жазу бұйрықтарын орындайды Алгоритмде қалай жұмыс жасау керектігін еске түсірді . |
Деңгейлік тапсырмалар беру; Сұрақтар; Сәйкестендіру; Сергіту сәті Ребус; Практикалықжұмыс.
|
1.Оқушылардың бірін –бірі бағалауы 2.Ауызша мадақтау 3.Жұлдызшалар арқылы бағалау *Қызыл жұлдызша –жоғары деңгейдегі сұраққа жауап бергенде. *Жасыл- орта деңгейдегі сұраққа жауап бергенде *Сары-жеңіл сұраққа жауап бергенде |
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз













