|
Мектеп : А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп Мұғалімнің аты – жөні Турысова А Қатысқандар саны : Күні : 17.01.2018 Қатыспағандар саны : Сынып : 4 «В» |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең |
|
Сабақ мақсаттары |
1. Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең әңгімемен таныстыру; 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды анықтау. |
|
|
|
|
Жетістік критерийлері |
1. Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең әңгімемен танысады. 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды түсінеді. |
|
Құндылықтарды дарыту |
Адам бойын жақсы қаситеттерге мәтін арқылы тәрбиелеу |
|
Пәнаралық байланыстар |
|
|
АКТ қолдану дағдылары |
Венн диаграммасы арқылы ортақ қасиеттерін жазу |
|
Алдыңғы білім |
Сүт қалай ұйқтады? |
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың ортасы 2мин 7 мин 11 мин 8мин |
Психологиялық
ахуал - Алтын сәулені сүйетін кім? - Мен. - Жарқындаланысүйетінкім? - Мен. -Жуынбаған кім?- - Туған жерді сүйетін кім? - Мен. - Ата-ананысүйетінкім? - Мен. - Құрметтіқонақтардысүйетінкім? - Мен. Болашағы елімнің кім? - Мен. -Сабақ оқымаған кім?- Үй жұмысы: «Көксерек » мәтіні 1.Мәтінің мазмұнын әңгімелеу «Ыстық орындық»сұрақтарға жауап беру
1.Мәтінің мазмұнын әңгімелейді 2.Сұрақтарға жауап береді Бағалау Жаңа сабақтың мақсатымен таныстыру Оспанхан Әубәкіров 1934 жылы 4-мамырда Алматы облысының Жамбыл ауданында Сүйінбай атындағы совхоздың Үшбұлақ бөлімшесінде дүниеге келген.1986 жылы дүниеден өткен. Оқулықпен жұмыс
1. Мысалды мәнерлеп
оқу Оқушылардың өздерінің оқуы. 1- қатар. күлдіріп оқып беру керек. 2- қатар. жылатып оқып беру керек. 3- қатар. Мәнерлеп оқып беру керек Дескриптор : 1.Әр түрлі көңіл күйде оқып бере алады. |
Оқулық Дәптер |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Ауызша айтады, бір-бірін бағалайды |
|
||
|
Үйге тапсырма . Алғашқы көмек мәтінді түсініп оқу |
||||
|
Саралау– оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетеді жоспарлайсыз ? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз ? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз ? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
|
Дарынды оқушыларға тапсырма «Сатира»туралы мәлімет жинау |
Оқушыларды әр тапсырма сайын "От шашу", "Бағдаршам" тәсілдері арқылы ынталандырып отырдым.Әр тапсырманы орындаған сайын қандай мақсатқа жеткенімізді сұрап отырдым. |
Сабақ ортасында оқушылардың денсаулық сақтауына байланысты сергіту сәті орындалды. |
||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең
Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең
|
Мектеп : А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп Мұғалімнің аты – жөні Турысова А Қатысқандар саны : Күні : 17.01.2018 Қатыспағандар саны : Сынып : 4 «В» |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең |
|
Сабақ мақсаттары |
1. Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең әңгімемен таныстыру; 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды анықтау. |
|
|
|
|
Жетістік критерийлері |
1. Оспанхан Әубәкіров. Дүрбелең әңгімемен танысады. 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды түсінеді. |
|
Құндылықтарды дарыту |
Адам бойын жақсы қаситеттерге мәтін арқылы тәрбиелеу |
|
Пәнаралық байланыстар |
|
|
АКТ қолдану дағдылары |
Венн диаграммасы арқылы ортақ қасиеттерін жазу |
|
Алдыңғы білім |
Сүт қалай ұйқтады? |
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың ортасы 2мин 7 мин 11 мин 8мин |
Психологиялық
ахуал - Алтын сәулені сүйетін кім? - Мен. - Жарқындаланысүйетінкім? - Мен. -Жуынбаған кім?- - Туған жерді сүйетін кім? - Мен. - Ата-ананысүйетінкім? - Мен. - Құрметтіқонақтардысүйетінкім? - Мен. Болашағы елімнің кім? - Мен. -Сабақ оқымаған кім?- Үй жұмысы: «Көксерек » мәтіні 1.Мәтінің мазмұнын әңгімелеу «Ыстық орындық»сұрақтарға жауап беру
1.Мәтінің мазмұнын әңгімелейді 2.Сұрақтарға жауап береді Бағалау Жаңа сабақтың мақсатымен таныстыру Оспанхан Әубәкіров 1934 жылы 4-мамырда Алматы облысының Жамбыл ауданында Сүйінбай атындағы совхоздың Үшбұлақ бөлімшесінде дүниеге келген.1986 жылы дүниеден өткен. Оқулықпен жұмыс
1. Мысалды мәнерлеп
оқу Оқушылардың өздерінің оқуы. 1- қатар. күлдіріп оқып беру керек. 2- қатар. жылатып оқып беру керек. 3- қатар. Мәнерлеп оқып беру керек Дескриптор : 1.Әр түрлі көңіл күйде оқып бере алады. |
Оқулық Дәптер |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Ауызша айтады, бір-бірін бағалайды |
|
||
|
Үйге тапсырма . Алғашқы көмек мәтінді түсініп оқу |
||||
|
Саралау– оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетеді жоспарлайсыз ? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз ? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз ? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
|
Дарынды оқушыларға тапсырма «Сатира»туралы мәлімет жинау |
Оқушыларды әр тапсырма сайын "От шашу", "Бағдаршам" тәсілдері арқылы ынталандырып отырдым.Әр тапсырманы орындаған сайын қандай мақсатқа жеткенімізді сұрап отырдым. |
Сабақ ортасында оқушылардың денсаулық сақтауына байланысты сергіту сәті орындалды. |
||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













