Бекітілді
___________
|
Күні |
20,01,25 ж |
|
|
Сынып жетекші: |
Смаилова Л.Т. |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: Эпиграфтар (тақырып мазмұнын ашатын) |
«Отбасында зорлық зомбылыққа жол жоқ |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
оқушылардың отбасындағы зорлық-зомбылық туралы түсініктерін қалыптастыру, оның түрлерін, себептерін және зардаптарын ашып көрсету. Зорлық-зомбылыққа қарсы тұрудың және оған жол бермеудің маңыздылығын түсіндіру. Отбасылық қарым-қатынастарды құруда сыйластықтың, сенімнің және өзара қолдаудың маңызын түсіндіру. |
|
|
Қауіпсіздік мақсаты |
«ҚИЫН КЕЗЕҢДЕРДЕГІ ДОСТЫҚ: ЖАНЖАЛДА ДОСЫҢЫЗҒА ҚАЛАЙ ҚАУІПСІЗ КӨМЕКТЕСУГЕ БОЛАДЫ» |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|
|
Апта дәйек сөзі |
«талап – тәрбие бастауы».
|
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар Сабақтың техникалық құрал-жабдықтары |
|
Ұйымдастыру кезеңі (7 мин)
|
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады,түгенделеді, мектеп партасындағы қатарлары бойынша орындарына отырады.
|
Компьютер
|
|
Сабақ басы (13 мин)
|
|
Біз тәуелсіз елде өмір сүрудемізз. Біздің алаңсыз білім алуымызға, бақытты балалық шағымызға барлық жағдай жасалған. Арықарайда бақытты өмір сүруіміз үшін бұзақылықпен айналыспауымыз қажет. Айналамызға мейіріммен қарауымыз керек.
|
Презентация
|
|
Ортасы (20 мин)
|
|
Мұғалімді тыңдайды, өз ойымен бөлісіеді
|
Презентация
|
|
«ҚИЫН КЕЗЕҢДЕРДЕГІ ДОСТЫҚ: ЖАНЖАЛДА ДОСЫҢЫЗҒА ҚАЛАЙ ҚАУІПСІЗ КӨМЕКТЕСУГЕ БОЛАДЫ» |
|
|
|
|
Соңы (5 мин)
Кері байланыс
|
Осы тәрбие сағаты арқылы оқушылар отбасындағы зорлық-зомбылықтың түрлері, зардаптары және алдын алу шаралары туралы білімдерін кеңейтеді. Олар отбасылық қарым-қатынастардағы өзара сыйластық пен сенімнің маңыздылығын түсініп, зорлық-зомбылыққа қарсы тұруға және көмек сұрауға дайын болады. |
|
презентация |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
отбасындағы зорлық зомбылыққа жол жоқ
отбасындағы зорлық зомбылыққа жол жоқ
Бекітілді
___________
|
Күні |
20,01,25 ж |
|
|
Сынып жетекші: |
Смаилова Л.Т. |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: Эпиграфтар (тақырып мазмұнын ашатын) |
«Отбасында зорлық зомбылыққа жол жоқ |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
оқушылардың отбасындағы зорлық-зомбылық туралы түсініктерін қалыптастыру, оның түрлерін, себептерін және зардаптарын ашып көрсету. Зорлық-зомбылыққа қарсы тұрудың және оған жол бермеудің маңыздылығын түсіндіру. Отбасылық қарым-қатынастарды құруда сыйластықтың, сенімнің және өзара қолдаудың маңызын түсіндіру. |
|
|
Қауіпсіздік мақсаты |
«ҚИЫН КЕЗЕҢДЕРДЕГІ ДОСТЫҚ: ЖАНЖАЛДА ДОСЫҢЫЗҒА ҚАЛАЙ ҚАУІПСІЗ КӨМЕКТЕСУГЕ БОЛАДЫ» |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|
|
Апта дәйек сөзі |
«талап – тәрбие бастауы».
|
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар Сабақтың техникалық құрал-жабдықтары |
|
Ұйымдастыру кезеңі (7 мин)
|
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады,түгенделеді, мектеп партасындағы қатарлары бойынша орындарына отырады.
|
Компьютер
|
|
Сабақ басы (13 мин)
|
|
Біз тәуелсіз елде өмір сүрудемізз. Біздің алаңсыз білім алуымызға, бақытты балалық шағымызға барлық жағдай жасалған. Арықарайда бақытты өмір сүруіміз үшін бұзақылықпен айналыспауымыз қажет. Айналамызға мейіріммен қарауымыз керек.
|
Презентация
|
|
Ортасы (20 мин)
|
|
Мұғалімді тыңдайды, өз ойымен бөлісіеді
|
Презентация
|
|
«ҚИЫН КЕЗЕҢДЕРДЕГІ ДОСТЫҚ: ЖАНЖАЛДА ДОСЫҢЫЗҒА ҚАЛАЙ ҚАУІПСІЗ КӨМЕКТЕСУГЕ БОЛАДЫ» |
|
|
|
|
Соңы (5 мин)
Кері байланыс
|
Осы тәрбие сағаты арқылы оқушылар отбасындағы зорлық-зомбылықтың түрлері, зардаптары және алдын алу шаралары туралы білімдерін кеңейтеді. Олар отбасылық қарым-қатынастардағы өзара сыйластық пен сенімнің маңыздылығын түсініп, зорлық-зомбылыққа қарсы тұруға және көмек сұрауға дайын болады. |
|
презентация |
шағым қалдыра аласыз














