Материалдар / Өтілген материалды бекіту
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Өтілген материалды бекіту

Материал туралы қысқаша түсінік
Өткен материалды қайталау арқылы оларды есеп шығаруда қолданады,жаңа есептер құрастырады,есептерді өздігімен және топпен шығарады.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Қаңтар 2018
597
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән: Математика


Мектеп: Жәңгір хан атындағы ЖОББМ


Күні: 13.12

Мұғалімнің аты-жөні: Джумагалиева Б.Е


Сынып: 3 б

Қатысқандар саны: 14

Қатыспағандар саны: 0


Сабақтың тақырыбы

Өтілген материалды бекіту


Оқу мақсаты

Өткен материалды қайталау арқылы оларды есеп шығаруда қолданады,жаңа

есептер құрастырады,есептерді өздігімен және топпен шығарады.



Сабақтың мақсаттары

Оқушылар жазбаша көбейту бөлуді қайталауға арналған есептерді шығара алады.Ақыл – ойын, ой – өрісін, танымдық қабілеттері,логикалық ойлауы дамиды.




Бағалау критерийлері

Білім алушылар:

Барлық оқушылар: есеп шығарады, көбейту кестесін біледі.





Тілдік мақсат

Сұраққа жауап беруде, оқулықтағы тапсырманы орындауда тірек сөздерді пайдаланады.

Тіктөртбұрыш –RесtапqIе- прямоугольник

Шаршы – Squаrе- квадрат

Үшбұрыш – ТriапqІе- треугольник


Құндылықтарды дарыту

Уақытты үнемдей білуге тәрбиелеу


Алдыңғы білімдер

Есептер шығару.



Сабақ барысы


Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар


Сабақтың басы


І.Ұйымдастыру :1.Сәлемдесу

2.Оқушыларды түгелдеу.

3. Көңіл –қүйді көтеру.

Бір, екі, үш
Отырамыз тып - тыныш
Жалқаулықты тастаймыз
Сабақты біз бастаймыз



4.Топқа бөлу. Геометриялық фигурамен топқа бөлінеді.

Шаршы. Тіктөртбұрыш. Үшбұрыш.

ІІ Назарларын жаңа сабаққа аудару. –Қыс мезгілі туралы әңгімелесу.

1. «Қызығушылықты ояту» «Қар лақтыру» ойыны (көбейту,бөлу кестесі)

«Ой шақыру» Әр топ өзінің геометриялық фигурасын мадақтайды.(Фигуралар беріледі.Фигураны атау.Қабырғаларының ұзындығын табу. Периметрін табу.Қасиеттерін атау)

Геометриялық фигуралар

Тіктөртбұрыш - прямоугольник- RесtапqIе

Шаршы - квадрат- Squаrе

Үшбұрыш -треугольник- ТriапqІе














Шаршы. Тіктөртбұрыш. Үшбұрыш.





Доп


Шаршы. Тіктөртбұрыш. Үшбұрыш


Сабақтың ортасы

Бейнефильм « Антарктидаға саяхат»

Оқулықпен жұмыс. Тақта алдында жұмыс.№1

А) 9 қағаз қыстырғыш-72 тг.

6 қағаз қыстырғыш-? тг.

Ш: 72/9=8 6*8=48

Ж: 48 тг.

Ә) 8қап-56 кг.

? қап-21 кг.

Ш: 56/8= 7 21/7=3

Ж: 3 кг.

2 Топпен жұмыс «Ақылдас,топтас,талқыла»

І топ. А) 54/9= 6 Ш : 6 үлесі дайындалды.

ІІ топ. Ә) 42 м.кв /7=6 м.кв. Ш: 1 өнімге 6 м.кв.

ІІІ топ. Б) 36м /4= 9м. 9*9м = 81м сым бар.



Бейнефильм «Пингвин тіршілігі»

Сергіту сәті «Пингвин»

Тақтамен жұмыс. №3 Есепті шығар.

Өрік-9кг х3 кг.

Құлпынай- 12 кг х 3кг.

Барлығы- ? дорба қант.

Ш: 9*3 + 12* 3 = 27+ 36= 63

Ж : 63 кг қант.

Бейнефильм «Сноубординг»

Топтық жұмыс постер қорғау.

І топ. ІІ топ. ІІІ топ.

1 км-495м=505м 6ц-305кг=295кг 1кг+ 312г=1312кг

3дм5см-15см=20см 1т- 5ц26кг=474кг 250кг+5ц=750кг

Өзіндік жұмыс. №4

Берілген кесіснділердің үштен бір бөлігіне тең кесінді сыз.

АВ= 6см/3=2см СD=9см/3=3см ЕF =12см/3=4см


Интерактив тақта

Оқулық

































Интерактив тақта



















Интерактив тақта



Әр топқа үлестірмелі парақ,

фломастер







Сызғыш, қарындаш



.


Сабақтың соңы

«Қай топ жылдам?» жарыс №5 Өрнек құрастыру ,мәнін табу.

ІІІ. Сабақты қорытындылау.

- Бүгінгі сабақ бойынша сұрақтарың бар ма?

- Сабақта қандай білім,біліктерді қайталадық?

ІV. Бағалау Екі жұлдыз,бір тілек әдісімен бағалау.

V. Үйге тапсырма. №2 в) г) №3 ә) – 130бет.




Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?





















Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы


Қиналатын оқушылардың қасына барып, оқушыларға жетекші сұрақтар қою немесе бағыт беру арқылы көмек көрсету.

Оқушыларға өзін-өзі бағалауды жұмыс дәптерінде берілген суреттер арқылы жасауды ұсыну.


Мадақтау айту, смайл беру арқылы бағалау. Жауаптары мен жасаған жұмыстарын бақылау арқылы бағалау. Өзін-өзі бағалауды ұйымдастыру.




























Сергіту сәттерін өткізу. Белсенді тақтаны 5 минут қана пайдалануды жоспарлаймын




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!