|
Тақырыбы: Өткенді бекіту |
Мектеп:М.Жүнісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектеп |
|
|
|
Пәні:Математика Сыныбы: 2 сынып Күні:25. 04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.2.8.1.Мұғалімнің көмегімен құрама есептердің шартын құрып, шешуін шешіп және жауабын анықтау. |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Құрама есептерді айыра алады. Оқушылардың көпшілігі: Құрама есептің мазмұнын түсінеді. Кейбір оқушылар: Құрама есептерді ажыратады, түсінеді және оны шеше алады. |
|
|
|
Тілдік мақсат |
Құрама есеп –мазмұнды есеп |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жеке және топта тиімді жұмыс жасай алу |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі |
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Құрама есептер Алматыға саяхат |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
5-7 минут |
Психологиялық ахуал «Комплемент айту» Топқа бөлу:1,2,3,4 №4 Қолтырауын- 7м Теңіз піл - ? 1 м ұзын Көк кит- ? 5 есе ұзын Ш: 7+1=8 8*5=40 Ж: Теңіз пілі- 8м , Көк кит- 40 м Ә) Түлкінің құйрығы – 38 см, бұл 42 см қысқа Жолбарыстың құйрығы - ? Арыстанның құйрығы - ? 15 см кем Ш: 38+42=80 80-15=65 Ж: Жолбарыстың құйрығы-80см, арыстанның құйрығы – 65см. ҚБ: өзін –өзі бағалау |
||
|
|
Мағынаны тану №1 36+25/5+14/2=48 70-36/4+7*3=82 9*4+(15+25)/5=44 700-(600-200)=300 №2 Көктем – 11 күн , бұл 5 күн Күзгі - ? Екеуінің ұзақтығы -? Ш: 11-5=6 11+6=17 Ж? Екеуінің ұзақтығы -17 күн ҚБ: Бас бармақ |
||
|
5-6 минут |
№1 64-48=16 25+39=64 18+67=85 100-46=54 №2 АВ-6 см Ш:Р= (а+в)*2=(6+2)*2=16 ВС-2см Ж: Р=16см Р-? ҚБ: шапалақтау |
||
|
|
Сергіту сәті. Ойша сана , пайқампаз бол. |
||
|
|
№3 Болғаны -48 адам Кеткені- 7 адамнан 5 топ Қалғаны - ? адам Ш: 7*5=35 48-35=13 Ж: Қалғаны – 13 адам
Ш: 9*3=27 10*4=40 40-27=13 Ж: 1 аусым 2 аусымға қарағанда 13 адамға артық №4 Х+15/3*8=68 у-8*4=27 Х+40=68 у-32=27 Х=68-40 у=27+32 Х=28 у=59 28+15/3*8=68 59-8*4=27 68=68 27=27 |
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут 2-3 минут |
Сұрақ-жауап Рефлексия. «Еркін микрафон айдары » |
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Смайликтер; Бас бармақ әдісі, Өзін –өзі бағалау әдісі, от шашу |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өткенді бекіту Математика 2-сынып
Өткенді бекіту Математика 2-сынып
|
Тақырыбы: Өткенді бекіту |
Мектеп:М.Жүнісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектеп |
|
|
|
Пәні:Математика Сыныбы: 2 сынып Күні:25. 04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.2.8.1.Мұғалімнің көмегімен құрама есептердің шартын құрып, шешуін шешіп және жауабын анықтау. |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Құрама есептерді айыра алады. Оқушылардың көпшілігі: Құрама есептің мазмұнын түсінеді. Кейбір оқушылар: Құрама есептерді ажыратады, түсінеді және оны шеше алады. |
|
|
|
Тілдік мақсат |
Құрама есеп –мазмұнды есеп |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жеке және топта тиімді жұмыс жасай алу |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі |
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Құрама есептер Алматыға саяхат |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
5-7 минут |
Психологиялық ахуал «Комплемент айту» Топқа бөлу:1,2,3,4 №4 Қолтырауын- 7м Теңіз піл - ? 1 м ұзын Көк кит- ? 5 есе ұзын Ш: 7+1=8 8*5=40 Ж: Теңіз пілі- 8м , Көк кит- 40 м Ә) Түлкінің құйрығы – 38 см, бұл 42 см қысқа Жолбарыстың құйрығы - ? Арыстанның құйрығы - ? 15 см кем Ш: 38+42=80 80-15=65 Ж: Жолбарыстың құйрығы-80см, арыстанның құйрығы – 65см. ҚБ: өзін –өзі бағалау |
||
|
|
Мағынаны тану №1 36+25/5+14/2=48 70-36/4+7*3=82 9*4+(15+25)/5=44 700-(600-200)=300 №2 Көктем – 11 күн , бұл 5 күн Күзгі - ? Екеуінің ұзақтығы -? Ш: 11-5=6 11+6=17 Ж? Екеуінің ұзақтығы -17 күн ҚБ: Бас бармақ |
||
|
5-6 минут |
№1 64-48=16 25+39=64 18+67=85 100-46=54 №2 АВ-6 см Ш:Р= (а+в)*2=(6+2)*2=16 ВС-2см Ж: Р=16см Р-? ҚБ: шапалақтау |
||
|
|
Сергіту сәті. Ойша сана , пайқампаз бол. |
||
|
|
№3 Болғаны -48 адам Кеткені- 7 адамнан 5 топ Қалғаны - ? адам Ш: 7*5=35 48-35=13 Ж: Қалғаны – 13 адам
Ш: 9*3=27 10*4=40 40-27=13 Ж: 1 аусым 2 аусымға қарағанда 13 адамға артық №4 Х+15/3*8=68 у-8*4=27 Х+40=68 у-32=27 Х=68-40 у=27+32 Х=28 у=59 28+15/3*8=68 59-8*4=27 68=68 27=27 |
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут 2-3 минут |
Сұрақ-жауап Рефлексия. «Еркін микрафон айдары » |
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Смайликтер; Бас бармақ әдісі, Өзін –өзі бағалау әдісі, от шашу |
||
шағым қалдыра аласыз













