|
Тақырыбы: Менің мектебім Ө.Тұрманжанов. Мектеп-біздің анамыз. |
Мұғалім: Күні: |
|||||
|
СЫНЫП: 2 Оқушылар саны: Қатысқаны: |
||||||
|
Оқу мақсаты |
2.3.3.1- шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, аппликация, каллиграмма, фотосуреттер арқылы ұсынуның мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау 2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақ нәтижесі
|
Оқушылардың барлығы орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды. Жұбымен жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, жұптық жұмыс кеспе қағаздары және әртүрлі суреттер, топтық тапсырмалар, кері байланыс, бағалау стикері. |
|||||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі, математика |
|||||
|
Уақыт |
Сабақ барысы : |
Бағалау |
||||
|
Басталуы 5 минут |
Жапырақ жинау Әр жерге ілінген жапырақтарды жинап, берілген сөздерді оқиды. Табылған сөздер қандай тақырып жайлы? Мектеп тақырыбына топтастыру жасау |
Қошеметтеу |
||||
|
Жаңа білім 10 минут |
Өтебай Тұрманжанов. Мектеп-біздің анамыз. «Қабырғаға қарап оқу» әдісі арқылы өлеңді оқу. Өлеңді мұғалімнің оқуы. Өлеңде не жайлы айтылған? Өлеңнің авторы кім? Сөздік жұмысы. Компьютермен жұмыс Сөздерді оқу, талдау |
Смайлик |
||||
|
Сергіту сәті 2 минут |
Әуенмен билеу |
Бойларын сергіту |
||||
|
Ортасы 7 минут 4 минут |
Топтық жұмыс Өлеңнің мазмұнына байланысты |
Екі жұлдыз бір тілек |
||||
|
І топ Сурет салу |
ІІ топ Аппликация |
ІІІ топ Фотосурет |
ІV топ Каллиграмма |
|||
|
Қорғау Критерий:
|
||||||
|
4 минут |
Жұптық жұмыс Кеспе қағазбен жұмыс «Таяқша» әдісі арқылы тексеру |
Қошеметтеу |
||||
|
2 минут |
Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс |
|
||||
|
Кері байланыс 5 минут |
Сұрақ жауап әдісі Сабақта неге қол жеткіздің? Бүгінгі сабақтан не алдың? Жолдасың қандай жетістігімен қуантты? |
Бағалау баспалдағы |
||||
|
Үйге тапсырма: өлеңді мәнерлеп оқу, дәптермен жұмыс |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ө.Тұрманжанов. Мектеп-біздің анамыз.
Ө.Тұрманжанов. Мектеп-біздің анамыз.
|
Тақырыбы: Менің мектебім Ө.Тұрманжанов. Мектеп-біздің анамыз. |
Мұғалім: Күні: |
|||||
|
СЫНЫП: 2 Оқушылар саны: Қатысқаны: |
||||||
|
Оқу мақсаты |
2.3.3.1- шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, аппликация, каллиграмма, фотосуреттер арқылы ұсынуның мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау 2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақ нәтижесі
|
Оқушылардың барлығы орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды. Жұбымен жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, жұптық жұмыс кеспе қағаздары және әртүрлі суреттер, топтық тапсырмалар, кері байланыс, бағалау стикері. |
|||||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын |
|||||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі, математика |
|||||
|
Уақыт |
Сабақ барысы : |
Бағалау |
||||
|
Басталуы 5 минут |
Жапырақ жинау Әр жерге ілінген жапырақтарды жинап, берілген сөздерді оқиды. Табылған сөздер қандай тақырып жайлы? Мектеп тақырыбына топтастыру жасау |
Қошеметтеу |
||||
|
Жаңа білім 10 минут |
Өтебай Тұрманжанов. Мектеп-біздің анамыз. «Қабырғаға қарап оқу» әдісі арқылы өлеңді оқу. Өлеңді мұғалімнің оқуы. Өлеңде не жайлы айтылған? Өлеңнің авторы кім? Сөздік жұмысы. Компьютермен жұмыс Сөздерді оқу, талдау |
Смайлик |
||||
|
Сергіту сәті 2 минут |
Әуенмен билеу |
Бойларын сергіту |
||||
|
Ортасы 7 минут 4 минут |
Топтық жұмыс Өлеңнің мазмұнына байланысты |
Екі жұлдыз бір тілек |
||||
|
І топ Сурет салу |
ІІ топ Аппликация |
ІІІ топ Фотосурет |
ІV топ Каллиграмма |
|||
|
Қорғау Критерий:
|
||||||
|
4 минут |
Жұптық жұмыс Кеспе қағазбен жұмыс «Таяқша» әдісі арқылы тексеру |
Қошеметтеу |
||||
|
2 минут |
Жеке жұмыс Дәптермен жұмыс |
|
||||
|
Кері байланыс 5 минут |
Сұрақ жауап әдісі Сабақта неге қол жеткіздің? Бүгінгі сабақтан не алдың? Жолдасың қандай жетістігімен қуантты? |
Бағалау баспалдағы |
||||
|
Үйге тапсырма: өлеңді мәнерлеп оқу, дәптермен жұмыс |
||||||
шағым қалдыра аласыз













