Тәрбие сағаты
|
Тәрбие сағаты |
Оян, ар мен адалдық! |
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып жетекші: |
|
|
|
Сынып: 9 А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
|
Ресімдеу |
Презентация, бейнеролик, суреттер |
|
|
Музыкалық және бейне көркемдеу |
интерактивті тақта, слайд, суреттер, бейнеролик |
|
|
Үлестірмелі материалдар |
Кластерлер |
|
|
Тақырыптық көрмелер мен ақпараттық стендтер |
Презентация |
|
|
Дайындыққа арналған әдебиет |
Интернет материалдары |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (7 мин) |
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады,түгенделеді, мектеп партасындағы қатарлары бойынша орындарына отырады. |
презентация |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ басы (13 мин) |
ІІ. Психологиялық дайындық Сергіту сәті: Ия/Жоқ Ия жауабы «Тұру» Жоқ жауабы «Отыру»
|
Оқушылар сергіту сәтіне берілген тапсырманы орындайды |
презентация
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы (20 мин) |
«Миға шабуыл». Сұрақтарға жауап бер 1.Адалдық дегенді қалай түсінесіңдер? 2.Шыншылдық дегенді қалай түсінесіңдер? Оқушыларға “Уақыт“ тренингін интерактивті тақтадан көрсету.
«Ой талқы»:
Абай
Адал кісі - ел бастар. Жамбыл Жабаев
М.Әуезов
Қаюм Насыри
Менандр
М.Әуезов
Топтық жұмыс Жағдаяттарды шешіңдер
1 топқа арналған жағдаят: Ажар мен Алмагүл сабақтан келе жатыр еді. Ажар жарнамадан жаңа фильмнің басталғанын көріп: -Менің қалтамда апам “самса алып жерсің” деп берген ақша бар. Кеттік, кино көрейік, -деді. Алмагүл:Үйден сұранып шыққан жоқпыз.Іздеп қалады ғой,- деп іркіліп қалды. -Ештеңе етпес, “мектепте болдық” деп айта саламыз.... Ажардың ұсынысына сендер қалай жауап берер едіңдер?
2 топқа арналған жағдаят: Сенің Айнұр шын сырлас, мұңдас досың. Ол сыныбыңдағы Айгүлмен ренжісіп қалады да саған келіп Айнұрдың кемшіліктерін айтып досыңды жамандады. Сенің әрекетің?
3 топқа арналған жағдаят: Менің ең жақын досым мектепте бір баламен достасқан, ол күнде кешке қарай мені өзімен бірге серуендеп жүруге шақырады. Ол: «менің анам, сенімен бірге жүргенімді білсе, ол қарсы болмайды»,-дейді. Досым үйінде ата-анасы ұрыспауы үшін, мен бірнеше рет телефон арқылы оларға өтірік айттым.. Басында мен қиналмастан, оларды жасырып жүрдім, ал қазір олар мені пайдаланып жүр, ал мен күнде өтірік айтуды ұмытпайтын болдым. Менің досымнан ажырағым келмейді. Сонда менің не істеуім керек?
Мақал мәтелдердің жалғасын табыңдар
А. Әділдік болмас. Ә. Адамгершілігі ниетінде. Б. иіліп сәлем бергені. В. Әзіл айтсаң маңайыңа жакпайсың. Г. Көп көзінен өткен істің міні жоқ. Ғ. әдемі айтқаның. Д. бір ақ тұтам
|
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді Оқушылар уаыт тренингін оқып шығады Даналық сөздерді оқып, ойларын ортаға салады Оқушылар топқа бөлініп жағдаяттық тапсырмаларды шешеді Мақал мәтелдердің жалғасын тауып, байланыстырады |
Презентация Бейнеролик
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Таутай Мадина МухитқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Оян, ар мен адалдық! сынып сағаты
Тақырып бойынша 22 материал табылды
Оян, ар мен адалдық! сынып сағатыМатериал туралы қысқаша түсінік
Оян, ар мен адалдық!
Материалдың қысқаша нұсқасы Тәрбие сағаты
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













