1 - сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Еңбекке баулу |
|||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунусова Г.Т |
|||||
|
Күні: |
05,06,07,08.09.2022ж |
|||||
|
Сынып:1а,ә,б,в,г,ғ |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Өзін-өзіне қызмет ету деген не ? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.3.1 шығармашылық идеялары мен ерекшелігін (пішін, фактурасы, біріктіру тәсілі, дайындау технологиясы ) салыстырып көрсету |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Материалдың түрлерімен танысу барысында қасиеттерінің сипаттамасын біледі -Материалдың атауы мен қолдануын тәжірбиеде пайдалана алады. -Шығармашылық идеяларды дамытады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру
Жаңа білім |
Амандасу «Жүректен -жүрекке» әдісі арқылы балаларды көтеріңкі көңіл күй сыйлау.
Миға шабуыл Балаларға сұрақ қою
1.Сұрақтарға жауап-беру. 2.Алдыңғы білімін бекіту.
«Еңбекке баулу» пәнін оқытудың мақсаты – жеке тұлғаның қалыптасуы және өз ойын білдіруінің негізі ретінде,рухани-адамгершілік |
Бір-біріне тілек айту Сұрақтарға жауап береді
Тыңдайды, талқылайды. |
Мадақтау Дұрыс жауап берген оқушыларға смайлик беру. Жұлдызшалар беру |
Қағаздан жасалынған жүрекшелер Әр түрлі смайликтер
|
||
|
|
мәдениетін дамыту, шығармашылық, кеңістіктік-образдық ойлауын, көркемдік-технологиялық білімінің негізін қалыптастыру. «Еңбекке баулу» оқу пәнінің міндеттері:
Еңбекке балу пәніне қажетті құрал- жабдықтар: ине –жіп, қайшы, маталар, сызғыш, тігін машинкасы, түйме, түрлі тоқыма жіптер, сымдар.т.б. Дескриптор: 11.Жаңа ақпараттарды зейін қойып тындау. 2.Өз пікірін білдіру.
Сергіту сәті. Қане, балалар тұрамыз Үлкен шеңбер құрамыз. Орнымыздан тұрамыз, Құс болып қанат қағамыз. Қайта отырып, Орнымызды табамыз.
Тәжірибелік жұмыс: Геометриялық денелер арқылы сізге қызымет ететін заттарды пішіндердің ішіне орналастыр? |
Іс-қимылдарды қайталайды.
Геометриялық денелер арқылы өзіне қызымет ететін заттарды ішіне орналастырады. |
Мадақтау ,қолдау- қолпаштау. |
Музыка Төртбұрыш, шеңбер, үшбұрыш, домалақ, сопақша, тік төртбұрышСуреттер.
|
|
|
Мысалы:
Үшбұрыш-
Төртбұрыш-
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1 -
сабақ Білім беру ұйымының атауы
Подстепный
ЖОББМ Пәні: Еңбекке баулу Бөлім: Өзім
туралы Педагогтің аты-жөні:
Жунусова
Г.Т Күні:
05,06,07,08.09.2022ж Сынып:1а,ә,б,в,г,ғ Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Сабақтың тақырыбы: Өзін-өзіне қызмет ету деген не
?
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:
материалдың түрлерімен танысу
барысында
қасиеттерінің сипаттамасын (жұмсақтығы, тығыздығы, беріктігі) анықтау Материалдың негізгі
атауы
мен
қолданылу
саласын
анықтау
1.1.3.1 шығармашылық
идеялары мен ерекшелігін (пішін, фактурасы, біріктіру
тәсілі, дайындау технологиясы )
салыстырып көрсету Сабақтың мақсаты
-Материалдың түрлерімен танысу барысында қасиеттерінің сипаттамасын біледі
-Материалдың атауы
мен
қолдануын
тәжірбиеде пайдалана
алады.
-Шығармашылық идеяларды дамытады. Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңі//уақыты Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді
еске
түсіру
Жаңа білім
Амандасу
«Жүректен -жүрекке» әдісі
арқылы балаларды көтеріңкі көңіл күй сыйлау.
Миға шабуыл
Балаларға сұрақ қою Еңбек дегеніміз не?
Еңбекті сабақпен қалай байланыстырасыздар?
Сіздер не
істей
аласыздар? Дескриптор:
1.Сұрақтарға жауап-беру. 2.Алдыңғы білімін бекіту.
«Еңбекке баулу» пәнін оқытудың мақсаты – жеке тұлғаның
қалыптасуы және
өз
ойын
білдіруінің негізі
ретінде,рухани-адамгершілік
Бір-біріне тілек айту
Сұрақтарға жауап береді
Тыңдайды, талқылайды.
Мадақтау
Дұрыс жауап берген
оқушыларға смайлик беру.
Жұлдызшалар беру
Қағаздан жасалынған
жүрекшелер
Әр түрлі смайликтер
мәдениетін дамыту, шығармашылық, кеңістіктік-образдық ойлауын, көркемдік-технологиялық білімінің негізін қалыптастыру.
«Еңбекке
баулу» оқу пәнінің міндеттері:
1)
әртүрлі іс-әрекеттерді кіріктіру
арқылы
пәндік
білімдерді, дағдыларды және
қабілеттерді дамыту;
2)ұжымдық, топтық
және жеке жұмыстарды орындау
процесінде қолдың
моторикасын, сенсорикалық, қиялдауы
мен
шығармашылығын, елестетуін және
қабылдауын дамыту.
Еңбекке балу
пәніне қажетті құрал- жабдықтар: ине –жіп, қайшы,
маталар, сызғыш, тігін машинкасы, түйме, түрлі тоқыма жіптер, сымдар.т.б.
Дескриптор:
11.Жаңа ақпараттарды зейін
қойып
тындау. 2.Өз
пікірін
білдіру.
Сергіту сәті.
Қане, балалар
тұрамыз
Үлкен шеңбер
құрамыз. Орнымыздан
тұрамыз, Құс
болып
қанат
қағамыз.
Қайта
отырып, Орнымызды
табамыз.
Тәжірибелік жұмыс:
Геометриялық денелер
арқылы
сізге
қызымет ететін
заттарды
пішіндердің ішіне
орналастыр?
Іс-қимылдарды қайталайды.
Геометриялық
денелер арқылы өзіне
қызымет ететін заттарды
ішіне орналастырады.
Мадақтау
,қолдау-
қолпаштау.
Музыка
Төртбұрыш, шеңбер,
үшбұрыш, домалақ, сопақша, тік төртбұрышСуреттер.
Мысалы:
Үшбұрыш-
Төртбұрыш-
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














