|
Оқу орнының атауы |
Ф.Оңғарсынова атындағы №41МГ |
||
|
Күні |
26.02.2024ж. |
||
|
Класы, жетекші |
6В / Амирова Э.А. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Өзіңді мамандықтар әлемінде тап» |
||
|
Мақсаты |
Мектеп оқушыларының мамандықтар әлемі және оларға қойылатын талаптар туралы түсініктерін қалыптастыру |
||
|
Күтілетін нәтижелер |
Топ ішінде жұмыс істеу барысында қажет мәліметті алады; Кітап оқуға қызығушылығы артады. Өмірмен байланыстыра алады. |
||
|
Керекті жабдықтар |
Интерактивті тақта,флипчарт, фломастерлер,стикерлер,қанатты сөздер,слайд |
||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: |
Топтық жұмыс: жаңа білімді меңгерту, ой бөлісу. |
||
|
Құндылықтар |
(«Еңбегі адал жас өрен» жобасы) Физикалық белсенді болу; Білуге, жаңаны тануға құштар болу; |
||
|
Сабақ барысы: |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|
Кіріспе (5мин) Тұсаукесер (10мин.) |
1.Оқушылармен амандасу. - Сәлематсыздар ма, оқушылар? Ұйымдастыру кезеңі: 1)Оқушылармен сәлемдесу. 2)Оқушыларды түгелдеу. 3)Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. 4) Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты және бағалау критерийлерімен таныстыру. «Комплимент» әдісі арқылы жағымды ахуал туғызу Бір-біріне есімдерінің бас әріптерінен басталатын комплименттер айтады. Топқа парта бойынша бөлу: І топ ІІ топ ІІІ топ І- тапсырма: Топтық
жұмысы.
|
Мұғаліммен амандасады. Оқушылар мамандықтар әлемі туралы түсінік беріп, мамандық типтері бойынша түсінік береді
|
|
|
Негізгі бөлім (15мин) |
V- тапсырма. Таңдаған
мамандығың туралы білесің
бе?
Бүгінгі сынып
сағатынан не алдым... Сабақтағы белсенділіктеріңізге рахмет!
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділік пен қатысқан топты басқа топ оқушылары бағалайды.
|
|
|
Қорытынды (10мин.) |
Рефлекция « Аяқталмаған сөйлем» әдісі Сабақ соңында оқушылар өз ойларын стикерлерге жазады: - Мен бүгін ........білдім - Маған .... қызықты болды - Маған....қиын болды
Сау болыңыздар! |
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өзіңді мамандықтар әлемінде тап
Өзіңді мамандықтар әлемінде тап
|
Оқу орнының атауы |
Ф.Оңғарсынова атындағы №41МГ |
||
|
Күні |
26.02.2024ж. |
||
|
Класы, жетекші |
6В / Амирова Э.А. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
«Өзіңді мамандықтар әлемінде тап» |
||
|
Мақсаты |
Мектеп оқушыларының мамандықтар әлемі және оларға қойылатын талаптар туралы түсініктерін қалыптастыру |
||
|
Күтілетін нәтижелер |
Топ ішінде жұмыс істеу барысында қажет мәліметті алады; Кітап оқуға қызығушылығы артады. Өмірмен байланыстыра алады. |
||
|
Керекті жабдықтар |
Интерактивті тақта,флипчарт, фломастерлер,стикерлер,қанатты сөздер,слайд |
||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер: |
Топтық жұмыс: жаңа білімді меңгерту, ой бөлісу. |
||
|
Құндылықтар |
(«Еңбегі адал жас өрен» жобасы) Физикалық белсенді болу; Білуге, жаңаны тануға құштар болу; |
||
|
Сабақ барысы: |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|
Кіріспе (5мин) Тұсаукесер (10мин.) |
1.Оқушылармен амандасу. - Сәлематсыздар ма, оқушылар? Ұйымдастыру кезеңі: 1)Оқушылармен сәлемдесу. 2)Оқушыларды түгелдеу. 3)Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. 4) Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты және бағалау критерийлерімен таныстыру. «Комплимент» әдісі арқылы жағымды ахуал туғызу Бір-біріне есімдерінің бас әріптерінен басталатын комплименттер айтады. Топқа парта бойынша бөлу: І топ ІІ топ ІІІ топ І- тапсырма: Топтық
жұмысы.
|
Мұғаліммен амандасады. Оқушылар мамандықтар әлемі туралы түсінік беріп, мамандық типтері бойынша түсінік береді
|
|
|
Негізгі бөлім (15мин) |
V- тапсырма. Таңдаған
мамандығың туралы білесің
бе?
Бүгінгі сынып
сағатынан не алдым... Сабақтағы белсенділіктеріңізге рахмет!
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділік пен қатысқан топты басқа топ оқушылары бағалайды.
|
|
|
Қорытынды (10мин.) |
Рефлекция « Аяқталмаған сөйлем» әдісі Сабақ соңында оқушылар өз ойларын стикерлерге жазады: - Мен бүгін ........білдім - Маған .... қызықты болды - Маған....қиын болды
Сау болыңыздар! |
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
|
шағым қалдыра аласыз

















