ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№14 «Малышок» б/ бақшасы КМҚК
Білім беру саласы: «Таным»
Бөлімі: «Сенсорика»
«Қарлығаш» 1- кіші тобының ұйымдастырылған оқу қызметі
Тәрбиешілер: Абитаева М.Б.
Касенова Н.С.
2017 -2018 о/ж
«Қарлығаш» 1 - кіші тобы
ҰОҚ №
Күні –20.12.17.-----------------------------------------
Тәрбиешінің аты –жөні:Абитаева М.Б.
Қатысқандар саны /қатыспағандар саны:
Өтпелі тақырып:Менің Қазақстаным
Апта тақырыбы:Сиқырлы қыс
Білім беру саласы:Таным
Бөлімі:Сенсорика
Үлгі оқу бағдарламасы бойынша мақсаты:
Тақырыбы: Пішіндер
Мақсаты: Түрлі көлемдегі геометриялық пішіндерді неғұрлым ұқсас қасиеттері бойынша салыстыру және топтастыруға үйрету.
Міндеті:
Білімдік: Сипап сезу мен көру арқылы пішіндерді өз бетінше ажырата білуге үйрету.
Дамытушылық:Заттардың кеңістіктегі орналасу орнын айта білуге дағдыландыру Тәрбиелік: есте сақтау қабілетін арттыру
Билингвалдық компонент: пішін-
Тілдік мақсат: (сөздік жұмысы, грамматика т.б.)
Көрнекіліктер: Сиқырлы қалта,геометриялық пішіндер
|
Оқу қызметінің кезеңдері |
Тәрбиешінің іс -әрекеті |
Балалардың әрекеті |
Есеп |
|
|
+ |
- |
|||
|
Кіріспе бөлімі Негізгі бөлім Қорытынды бөлім |
Кел санайық санамақ Саусақтарды даралап Бас бармағым алғашқы Балаң үйрек жалғасы Ортан терек –кезекші, Шылдыр шүмек-көмекші, Шынашағым –балапан, Бәріне ортақ алақан Балалар, бүгін сендер пішіндермен танысады
дегенді естіп, мен өз ойыншықтарымды ала келдім. Олар пішіндерді
білмейді. Сендер үйретесіңдер
ме? |
Балалар тәрбиешімен бірге санамақты қайталап, айтып шықты. Үшбұрыш, төртбұрыш, Дөңгелек Үйді жасап шығады. Ойыншықтарды жинасады. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Күтілетін нәтиже:
Қабылдайды:; Пішіндерді, түстерді
Түсінеді: Үй жасауды
Қолданады: Қимыл қозғалысты
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пішіндер
Пішіндер
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№14 «Малышок» б/ бақшасы КМҚК
Білім беру саласы: «Таным»
Бөлімі: «Сенсорика»
«Қарлығаш» 1- кіші тобының ұйымдастырылған оқу қызметі
Тәрбиешілер: Абитаева М.Б.
Касенова Н.С.
2017 -2018 о/ж
«Қарлығаш» 1 - кіші тобы
ҰОҚ №
Күні –20.12.17.-----------------------------------------
Тәрбиешінің аты –жөні:Абитаева М.Б.
Қатысқандар саны /қатыспағандар саны:
Өтпелі тақырып:Менің Қазақстаным
Апта тақырыбы:Сиқырлы қыс
Білім беру саласы:Таным
Бөлімі:Сенсорика
Үлгі оқу бағдарламасы бойынша мақсаты:
Тақырыбы: Пішіндер
Мақсаты: Түрлі көлемдегі геометриялық пішіндерді неғұрлым ұқсас қасиеттері бойынша салыстыру және топтастыруға үйрету.
Міндеті:
Білімдік: Сипап сезу мен көру арқылы пішіндерді өз бетінше ажырата білуге үйрету.
Дамытушылық:Заттардың кеңістіктегі орналасу орнын айта білуге дағдыландыру Тәрбиелік: есте сақтау қабілетін арттыру
Билингвалдық компонент: пішін-
Тілдік мақсат: (сөздік жұмысы, грамматика т.б.)
Көрнекіліктер: Сиқырлы қалта,геометриялық пішіндер
|
Оқу қызметінің кезеңдері |
Тәрбиешінің іс -әрекеті |
Балалардың әрекеті |
Есеп |
|
|
+ |
- |
|||
|
Кіріспе бөлімі Негізгі бөлім Қорытынды бөлім |
Кел санайық санамақ Саусақтарды даралап Бас бармағым алғашқы Балаң үйрек жалғасы Ортан терек –кезекші, Шылдыр шүмек-көмекші, Шынашағым –балапан, Бәріне ортақ алақан Балалар, бүгін сендер пішіндермен танысады
дегенді естіп, мен өз ойыншықтарымды ала келдім. Олар пішіндерді
білмейді. Сендер үйретесіңдер
ме? |
Балалар тәрбиешімен бірге санамақты қайталап, айтып шықты. Үшбұрыш, төртбұрыш, Дөңгелек Үйді жасап шығады. Ойыншықтарды жинасады. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Күтілетін нәтиже:
Қабылдайды:; Пішіндерді, түстерді
Түсінеді: Үй жасауды
Қолданады: Қимыл қозғалысты
шағым қалдыра аласыз













