|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде сызықтық алгоритмді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арынова Б.Ш |
|||
|
Күні |
25.02.2021ж |
|||
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны 12 |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Python-да арифметикалық өрнектерді орындау ережелерін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Өрнектің программалау тілінде жазылуын біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
берілген өрнектердің нәтижесін табады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Психологиялық дайындық .Оқушылар шеңбер құрады. 15-ке дейін санаймыз. «Бір»-айтамыз, «екі»-шапалақтаймыз, «үш»-«Уау» деп айтамыз. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Психологиялық дайындық 4.Оқушылар шеңбер құрады. 15-ке дейін санаймыз. «Бір»-айтамыз, «екі»-шапалақтаймыз, «үш»-«Уау» деп айтады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Оқулық § 3.9, 102-бет, 5-тапсырма** Дескриптор: -ойынның қорытынды нәтижесін экранға шығаратын программа құрастырады. ҚБ: стикер / 2 балл/ 2-тапсырма. Оқулық § 3.9, 102-бет, 7-тапсырма*** Дескриптор: -тапсырманың блок-сызбасын сызады; -тапсырманың програмасын құрастырады. ҚБ: стикер / 4 балл/ 3-тапсырма. Оқулық § 3.9, 102-бет, 8-тапсырма**/ 1-блок схема бойынша/ Дескриптор: - 1-блок-схеманың Python тілінде программасын жазады, -берілген мәндерін блок-схемаға қойып, оның нәтижесін табады. ҚБ: стикер /4 балл/ |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды |
Стикер 2 балл Стикер 4 балл Стикер 4 балл |
Оқулық Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
бәрін емес
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат /слайд/ |
|
Үй тапсырмасы |
§ 3.9 |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Практикалықжұмыстар
Практикалықжұмыстар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде сызықтық алгоритмді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арынова Б.Ш |
|||
|
Күні |
25.02.2021ж |
|||
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны 12 |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Python-да арифметикалық өрнектерді орындау ережелерін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Өрнектің программалау тілінде жазылуын біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
берілген өрнектердің нәтижесін табады |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Психологиялық дайындық .Оқушылар шеңбер құрады. 15-ке дейін санаймыз. «Бір»-айтамыз, «екі»-шапалақтаймыз, «үш»-«Уау» деп айтамыз. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Психологиялық дайындық 4.Оқушылар шеңбер құрады. 15-ке дейін санаймыз. «Бір»-айтамыз, «екі»-шапалақтаймыз, «үш»-«Уау» деп айтады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Оқулық § 3.9, 102-бет, 5-тапсырма** Дескриптор: -ойынның қорытынды нәтижесін экранға шығаратын программа құрастырады. ҚБ: стикер / 2 балл/ 2-тапсырма. Оқулық § 3.9, 102-бет, 7-тапсырма*** Дескриптор: -тапсырманың блок-сызбасын сызады; -тапсырманың програмасын құрастырады. ҚБ: стикер / 4 балл/ 3-тапсырма. Оқулық § 3.9, 102-бет, 8-тапсырма**/ 1-блок схема бойынша/ Дескриптор: - 1-блок-схеманың Python тілінде программасын жазады, -берілген мәндерін блок-схемаға қойып, оның нәтижесін табады. ҚБ: стикер /4 балл/ |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды |
Стикер 2 балл Стикер 4 балл Стикер 4 балл |
Оқулық Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
бәрін емес
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат /слайд/ |
|
Үй тапсырмасы |
§ 3.9 |
|
|
шағым қалдыра аласыз













