|
Жаратылыстану |
Күні: Сынып: 3 « » |
|||
|
№25 Сабақтың тақырыбы: |
Қанайналым жүйесі |
|||
|
Оқудың мақсаттары |
3.2.2.3 Қанайналым мүшелерінің қандай болатынын түсінеді
|
|||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Қанайналым мүшелері туралы түсінік алады. |
|||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Қанайналым жүйесін мүшелерін анықтайды. |
||||
|
Кейбір оқушылар: Қанайналым жүйесін мүшелерін және қалай аталатыны біледі |
||||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 минут |
Оқушыларды сабаққа дайындау.Партаның үстін жинақтау. |
|
||
|
|
Мұғалімнің іс-әрекеті: |
Оқушының іс-әрекеті: |
|
|
|
Үй тапсырма 7 минут |
Өкпені шынықтыру мәтінін әңгімелеп айтып беру. |
Өкпені шынықтыру мәтінін әңгімелеп айтып береді |
|
|
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Жаңа сабақ.Кіріспе тапсырма |
|
|
|
|
|
Оқулықтың 64 бетіндегі тапсырмаға қараймыз.Сұрақтарға жауап береміз. Адам денсаулығына не қауіпті болуы мүмкін? Адам ағзасы қалай қорғанады? Топпен жұмыс 64 беттегі сурет бойынша постер қорғайды Оқушылармен ғылыми жаңалықтар жайлы әңгімелесу. Бізді қоршаған ортада көптеген микроағзалар –вирустар мен бактериялар бар. Олар адам ағзасына түсіп,түрлі ауру тудырады.Олардан қорғану үшін адам ағзасына арнайы үдерістер жүреді.Адам ағзасының инфекцияға қарсы тұру қасиеті иммунитет деп аталады.Оны иммундық жүйе басқарады. |
Оқушылар өз жауаптарын айтады.
Постер қорғау
Қорек пен тіршілік мекені үшін күрес
|
Ағзамызға аурудан қалай қорғану суреттері |
|
|
Сергіту сәті 2 минут |
Аю-аю |
Үнтаспа |
||
|
10 минут |
1.Сабақты бекіту Оқулықпен жұмыс Оқулықтың 65 бетіндегі мәтінге назар аударамыз.(Оқимыз) Оқыған мәтін бойынша сұрақтар құрастырамыз. Жазылым Дәптермен жұмыс. Жануарларды тіршілік ортасымен сәйкестендіреміз. |
|
||
|
Сабақтың соңы
|
4.Рефлексия Бүгінгі сабақтан нені білдім? Ашық микрофон әдісі бойынша |
|
||
|
1 мин |
5.Үйге тапсырма 64- 65бетті оқып,түсінгенін айту. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қанайналым жүйесі 3 сынып
Қанайналым жүйесі 3 сынып
|
Жаратылыстану |
Күні: Сынып: 3 « » |
|||
|
№25 Сабақтың тақырыбы: |
Қанайналым жүйесі |
|||
|
Оқудың мақсаттары |
3.2.2.3 Қанайналым мүшелерінің қандай болатынын түсінеді
|
|||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Қанайналым мүшелері туралы түсінік алады. |
|||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Қанайналым жүйесін мүшелерін анықтайды. |
||||
|
Кейбір оқушылар: Қанайналым жүйесін мүшелерін және қалай аталатыны біледі |
||||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 минут |
Оқушыларды сабаққа дайындау.Партаның үстін жинақтау. |
|
||
|
|
Мұғалімнің іс-әрекеті: |
Оқушының іс-әрекеті: |
|
|
|
Үй тапсырма 7 минут |
Өкпені шынықтыру мәтінін әңгімелеп айтып беру. |
Өкпені шынықтыру мәтінін әңгімелеп айтып береді |
|
|
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Жаңа сабақ.Кіріспе тапсырма |
|
|
|
|
|
Оқулықтың 64 бетіндегі тапсырмаға қараймыз.Сұрақтарға жауап береміз. Адам денсаулығына не қауіпті болуы мүмкін? Адам ағзасы қалай қорғанады? Топпен жұмыс 64 беттегі сурет бойынша постер қорғайды Оқушылармен ғылыми жаңалықтар жайлы әңгімелесу. Бізді қоршаған ортада көптеген микроағзалар –вирустар мен бактериялар бар. Олар адам ағзасына түсіп,түрлі ауру тудырады.Олардан қорғану үшін адам ағзасына арнайы үдерістер жүреді.Адам ағзасының инфекцияға қарсы тұру қасиеті иммунитет деп аталады.Оны иммундық жүйе басқарады. |
Оқушылар өз жауаптарын айтады.
Постер қорғау
Қорек пен тіршілік мекені үшін күрес
|
Ағзамызға аурудан қалай қорғану суреттері |
|
|
Сергіту сәті 2 минут |
Аю-аю |
Үнтаспа |
||
|
10 минут |
1.Сабақты бекіту Оқулықпен жұмыс Оқулықтың 65 бетіндегі мәтінге назар аударамыз.(Оқимыз) Оқыған мәтін бойынша сұрақтар құрастырамыз. Жазылым Дәптермен жұмыс. Жануарларды тіршілік ортасымен сәйкестендіреміз. |
|
||
|
Сабақтың соңы
|
4.Рефлексия Бүгінгі сабақтан нені білдім? Ашық микрофон әдісі бойынша |
|
||
|
1 мин |
5.Үйге тапсырма 64- 65бетті оқып,түсінгенін айту. |
|
||
шағым қалдыра аласыз













