|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Сынып:9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қауіпсіз қоғам «Имандылық – адамгершілік пен ізгіліктің тірегі» Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
|||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Мақсаты: Оқушыларға имандылықтың мәні мен маңызын түсіндіру, адамгершілік пен ізгілік құндылықтарын бойларына сіңіру. |
|||||||||||
|
Құндылықтар |
Жасампаздық және жаңашылдық айы; құндылықтар мен негізгі құзыреттері қалыптастыру және дамыту күтіледі. |
|||||||||||
|
3-апта дәйексөзі |
Өнерлі бала - өрге жүзер |
|||||||||||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Қауіпті хобби және серуендеу орындары» |
|||||||||||
|
Күтілетін нәтиже: |
|
|||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|||||||||
|
Ұйымдастыру Кіріспе
Топтық жұмыс
Бекіту
Қауіпсіздік сабағы (10 минут)
|
Ұйымдастыру кезеңі (5 мин)
Кіріспе бөлім (10 мин)
Оқушылармен пікірталас: «Имандылықсыз адам қандай болады?» «Қоғамдағы адамгершілік пен ізгіліктің рөлі қандай?» Топтық жұмыс:
Адамгершілік пен ізгілікке қатысты мақал-мәтелдер білесіңдер.
Ізгілік туралы:
Мақал-мәтел сәйкестендіру:жұптық тапсырма
|
Сұрақтар ға жауап береді
Тақырып бойынша өз ойларымен бөліседі
1. Топтар өз шешімдерін, ұсыныстарын дайындайды. Презентация (10 минут) 3. Әр топ жауаптарын таныстырады. 4. Негізгі идеяларды қалыптастыру, пікірлермен алмасу.
Бірлесіп жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
Әр жұп өз пікірлерін дәлелдейді және шешімдер ұсынады.
|
Суреттер Презентация
|
|||||||||
|
Қауіпсіздік ережелері: Қауіпті хоббилерге қатысты қауіпсіздік ережелері ?
Экстремалды спорт түрлері
(паркур, альпинизм, велотриал, скейтбординг, парашютпен секіру және
т.б.) ?
Экстремалды ойындар (ағзаға
қауіп төндіретін челлендждер, төбелеске шақыратын
«флешмобтар») ?
Аңшылық, балық аулау, жаяу
саяхат (поход)
2. Серуендеу орындарындағы қауіпсіздік ережелері ?
Табиғи және саябақ аймақтарында ?
Қаладағы серуендеу орындарында ?
Түнгі серуен кезінде
? Қорытынды: ✅
Қауіпсіздік ережелерін сақтау – өмір мен
денсаулықты қорғаудың кепілі.
|
Қауіпсіздік ережелерімен таныстыру |
https://www.youtube.com/watch?v=ISV3IiXdcOU
https://www.youtube.com/watch?v=oCPp_7Rbrao |
||||||||||
|
|
Кері байланыс "Тілек ағашы" Сабақ соңында оқушылар қағазға өз тілектерін немесе ұсыныстарын жазып, ағашқа жапсырады. |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
А4, конспект
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қауіпсіз қоғам «Имандылық – адамгершілік пен ізгіліктің тірегі» Қауіпсіздік сабағы (10 минут)
Қауіпсіз қоғам «Имандылық – адамгершілік пен ізгіліктің тірегі» Қауіпсіздік сабағы (10 минут)
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||
|
Сынып:9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қауіпсіз қоғам «Имандылық – адамгершілік пен ізгіліктің тірегі» Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
|||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Мақсаты: Оқушыларға имандылықтың мәні мен маңызын түсіндіру, адамгершілік пен ізгілік құндылықтарын бойларына сіңіру. |
|||||||||||
|
Құндылықтар |
Жасампаздық және жаңашылдық айы; құндылықтар мен негізгі құзыреттері қалыптастыру және дамыту күтіледі. |
|||||||||||
|
3-апта дәйексөзі |
Өнерлі бала - өрге жүзер |
|||||||||||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Қауіпті хобби және серуендеу орындары» |
|||||||||||
|
Күтілетін нәтиже: |
|
|||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|||||||||
|
Ұйымдастыру Кіріспе
Топтық жұмыс
Бекіту
Қауіпсіздік сабағы (10 минут)
|
Ұйымдастыру кезеңі (5 мин)
Кіріспе бөлім (10 мин)
Оқушылармен пікірталас: «Имандылықсыз адам қандай болады?» «Қоғамдағы адамгершілік пен ізгіліктің рөлі қандай?» Топтық жұмыс:
Адамгершілік пен ізгілікке қатысты мақал-мәтелдер білесіңдер.
Ізгілік туралы:
Мақал-мәтел сәйкестендіру:жұптық тапсырма
|
Сұрақтар ға жауап береді
Тақырып бойынша өз ойларымен бөліседі
1. Топтар өз шешімдерін, ұсыныстарын дайындайды. Презентация (10 минут) 3. Әр топ жауаптарын таныстырады. 4. Негізгі идеяларды қалыптастыру, пікірлермен алмасу.
Бірлесіп жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
Әр жұп өз пікірлерін дәлелдейді және шешімдер ұсынады.
|
Суреттер Презентация
|
|||||||||
|
Қауіпсіздік ережелері: Қауіпті хоббилерге қатысты қауіпсіздік ережелері ?
Экстремалды спорт түрлері
(паркур, альпинизм, велотриал, скейтбординг, парашютпен секіру және
т.б.) ?
Экстремалды ойындар (ағзаға
қауіп төндіретін челлендждер, төбелеске шақыратын
«флешмобтар») ?
Аңшылық, балық аулау, жаяу
саяхат (поход)
2. Серуендеу орындарындағы қауіпсіздік ережелері ?
Табиғи және саябақ аймақтарында ?
Қаладағы серуендеу орындарында ?
Түнгі серуен кезінде
? Қорытынды: ✅
Қауіпсіздік ережелерін сақтау – өмір мен
денсаулықты қорғаудың кепілі.
|
Қауіпсіздік ережелерімен таныстыру |
https://www.youtube.com/watch?v=ISV3IiXdcOU
https://www.youtube.com/watch?v=oCPp_7Rbrao |
||||||||||
|
|
Кері байланыс "Тілек ағашы" Сабақ соңында оқушылар қағазға өз тілектерін немесе ұсыныстарын жазып, ағашқа жапсырады. |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
А4, конспект
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз
















