Оқу бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары
|
1.1.1.1* хабарлау,
сұрау мақсатында баяу және анық айтылған сөзді зейін қойып тыңдау,
түсіну және тиісінше іс-әрекет жасау (қимыл, ым-ишараны
қолдану);
1.2.1.1* сөйлеу
барысында танысу, өзі туралы айту және затты сипаттау үшін сөздер
мен сөз тіркестерін дұрыс қолдану;
1.5.1.5* мұғалімнің қолдауымен сөз тіркестері/сөйлемдегі сөздердің
орын тәртібін дұрыс қолдану.
|
Сабақтың мақсаты :
|
Барлық оқушылар: хабарлау, сұрау мақсатында баяу және анық айтылған сөзді
зейін қойып тыңдайды, түсінеді және тиісінше іс-әрекет жасайды
(қимыл, ым-ишараны қолданады);
Оқушылардың көбі: сөйлеу барысында танысады, өзі туралы айтады және затты
сипаттау үшін сөздер мен сөз тіркестерін дұрыс
қолданады;
Кейбір
оқушылар: мұғалімнің қолдауымен сөз
тіркестері/сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін дұрыс
қолдану.
|
Сабақтың басы
(5 минут)
|
. Психологиялық
ахуал қалыптастыру.
«Сәлем, сәлем!» видеожазба арқылы
сәлемдесу, би.
Сынып реттілігін
қадағалау.
Оқушыларды түгелдеу. Оқу
құралдарын тексеру.
Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы
болжайды
|
Қолпаштау
|
|
Сабақтың
ортасы
(6-30 минут)
|
1.1 –тапсырма.
Тыңда, қайтала.
үлгі бойынша
сөйлеc.
- Мынау
қандай
қарындаш?
2.Мұғалім оқу құралдарының суретін көрсетіп, сұрақ
қояды
Мынау не? Ол
қандай?
3.2-тапсырма. Үлгі бойынша айт. Үлгі: Бұл – қарындаш. Бұл – жасыл
қарындаш.
4. 3-тапсырма.
Суретке қара. Сұраққа
жауап бер.
|
Тыңдалым,айтылым.
Оқушылар суретке
қарап, тыңдайды,қайталайды.үлгі бойынша
сөйлейді.
-
Қызыл қарындаш. Жасыл қарындаш. (қоңыр, көк, сары, ақ,
қара)
Мынау - сызғыш, қалам, дәптер,қайшы, кітап,
өшіргіш, қарындаш.
«Кім
тез, шапшаң?» ойыны заттарды және олардың түстерін
атайды.
Айтылым.
Суретте не бар? Сұраққа
жауап береді.
Сенде қызыл қарындаш бар ма?
-Иә, бар.
-Жоқ.
|
Дескриптор
- заттарды дұрыс атайды,
- тілдік
нормаларды сақтайды
Дескриптор: −
сөздерді
дұрыс атайды, бір-бірімен
сұхбаттасады.
|
Слайд
Слайд
Оқулық 24
бет
Слайд
Оқулық
25 бет
|