Жоспар
|
Сабақтың кезеңдері |
Мерзімі |
Жоспарланған шаралар |
Ресурстар |
||
|
Ынтамақтас тық оқу ортасын құру |
2 мин |
«Дыбыстар үндестігін» ұйымдастыру. Әр оқушы өзін бастапқы әрпіне байланысты таныстырады.Оқушыларды топқа бөлу. |
|
||
|
Сабақтың басы |
|
|
|
||
|
Сабақтың мақсатын қою |
1 мин |
Бейнеролик көру арқылы оқушылармен бірге сабақтың мақсатын анықтау. (тыңдалым) |
Бейнеролик |
||
|
|
1 мин. |
Жаңа сөздермен жұмыс |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
4 мин. жеке жұмыс
|
112- бет, мәтінмен танысу (оқылым) |
|
||
|
|
6 мин жеке жұмыс
|
Мәтін бойынша (112-бет) сұрақтарға жауап бер. Әр оқушы деңгейіне байланысты сұрақтарды таңдап алады. (айтылым) |
тұсаукесер |
||
|
|
7 мин жеке жұмыс |
Жазбаша тапсырмалар орындау. Оқушылар деңгейге байланысты таңдап алады. (жазылым) |
Кеспе қағаздар |
||
|
|
Сергіту сәті 4 мин |
11- сынып оқушы Смутина Татьяна Н. Айтұлының «Мәңгілік ел белгісі» аты өлеңді оқиды |
|
||
|
|
12 мин топтық жұмыс 4 мин топтық жұмыс |
«Егер мен Мәжіліс депутаты болсам..» постер әзірлеу «Қазақстан Тәуелсіздігіне 25 жыл» атты бейнеролик көру. Әр оқушы бейнематериал арқылы өз ойын білдіреді. (айтылым) |
Флипчарт,маркерлер
Бейнеролик
|
||
|
Сабақтың соңы |
Өз ойларыңмен бөлісіңдер |
||||
|
Бағалау |
2 мин |
Жинаған ұпай саны бойынша бағалау Екі жұлдыз бір тілек |
|
||
|
Үйге тапсырма |
114- бет 12- тапсырма Сұхбат ұйымдастыру |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан Республикасының Парламенті туралы түсінік
Қазақстан Республикасының Парламенті туралы түсінік
Жоспар
|
Сабақтың кезеңдері |
Мерзімі |
Жоспарланған шаралар |
Ресурстар |
||
|
Ынтамақтас тық оқу ортасын құру |
2 мин |
«Дыбыстар үндестігін» ұйымдастыру. Әр оқушы өзін бастапқы әрпіне байланысты таныстырады.Оқушыларды топқа бөлу. |
|
||
|
Сабақтың басы |
|
|
|
||
|
Сабақтың мақсатын қою |
1 мин |
Бейнеролик көру арқылы оқушылармен бірге сабақтың мақсатын анықтау. (тыңдалым) |
Бейнеролик |
||
|
|
1 мин. |
Жаңа сөздермен жұмыс |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
4 мин. жеке жұмыс
|
112- бет, мәтінмен танысу (оқылым) |
|
||
|
|
6 мин жеке жұмыс
|
Мәтін бойынша (112-бет) сұрақтарға жауап бер. Әр оқушы деңгейіне байланысты сұрақтарды таңдап алады. (айтылым) |
тұсаукесер |
||
|
|
7 мин жеке жұмыс |
Жазбаша тапсырмалар орындау. Оқушылар деңгейге байланысты таңдап алады. (жазылым) |
Кеспе қағаздар |
||
|
|
Сергіту сәті 4 мин |
11- сынып оқушы Смутина Татьяна Н. Айтұлының «Мәңгілік ел белгісі» аты өлеңді оқиды |
|
||
|
|
12 мин топтық жұмыс 4 мин топтық жұмыс |
«Егер мен Мәжіліс депутаты болсам..» постер әзірлеу «Қазақстан Тәуелсіздігіне 25 жыл» атты бейнеролик көру. Әр оқушы бейнематериал арқылы өз ойын білдіреді. (айтылым) |
Флипчарт,маркерлер
Бейнеролик
|
||
|
Сабақтың соңы |
Өз ойларыңмен бөлісіңдер |
||||
|
Бағалау |
2 мин |
Жинаған ұпай саны бойынша бағалау Екі жұлдыз бір тілек |
|
||
|
Үйге тапсырма |
114- бет 12- тапсырма Сұхбат ұйымдастыру |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













