Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
_________________________________________________
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Дәреже/Қара шаңырақ мағынасы
|
Бөлім: |
Жеке/топтық сабақ |
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Математика/Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 4 бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазу Қазақ тілі 5. 1. 4. 1 тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау |
|
Сабақтың мақсаты: |
-бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазады; - тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
І.Кіріспе кезеңі Өткенді қайталау Жаңа білім Математика Сергіту сәті Сабақтың ортасы Қазақ тілі Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз, Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Өткенді пысықтау Сұрақтар қою арқылы өткен тақырыпты еске түсіру Бүгін біз бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазуды өтеміз.
1 тапсырма Есепте 1)8*8*8 2)6*6*6*6 3)7*7*7*7*7 4)15*15*15 5)10*10*10 2 тапсырма 10 санының бәрәншә дәрежесінен бастап тоғызыншы дәрежесіне дейін есептеп жазыңдар.Шыққан сандарды оқыңдар. «Кемпірқосақ» әні Жеті бірдей өрнекпіз Жеті түрлі өлеңбіз Жеті түрлі бояумыз Жеті түрлі әуенбіз Үлкендерді құрметтеп Баршаға сәлем береміз. Бүгін біз тірек сөздер, көмекші сөздер арқылы мәтін түрлерін (әңгімелеу, сипаттау, пайымдау) және оның құрылымдық бөліктерін анықтап, тапсырмалар орындаймыз. Есіңде сақта! 1 тапсырма Мәтіндерді оқып, өзара салыстыр. А)Ақбөкендер ен даланы мекендейді. Олар топ-тобымен жайылады. Кәрі ақбөкендер қарауылда тұрады. Қауіп төнгенде пысқырып дыбыс шығарады. Бүгін біз қазақ тілі пәнәнен тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықауды өтеміз 1 тапсырма Сурет бойынша тірек сөздерді пайдаланып мәтін құрау.
2 тапсырма Мына сөздердің тиістісін қойып өлең құра.
1.Бүгінгі сабақта не өттік? 2.Қандай тапсырма қызық болды? |
Тілек білдіру, жылы сөздер айту Өз білімін ортаға салады Жаңа тақырып Берілген тапсырманы мұғалімнің көмегімен орындайды «Кемпірқосақ» әнін айтады Жаңа тақырып Тірек сөздерді пайдаланып мәтін құрайды Мына сөздердің тиістісін қойып өлең құрайды Кері байланыс жасайды |
|
Психологиялық ахуал Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Математика, 1 бөлім 53 бет Дәптермен жұмыс Математика, 1 бөлім 65 бет Сергіту жаттығуы Суреттер Дәптермен жұмыс Кері байланыс парақшалары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмж
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
_________________________________________________
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Дәреже/Қара шаңырақ мағынасы
|
Бөлім: |
Жеке/топтық сабақ |
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Математика/Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 4 бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазу Қазақ тілі 5. 1. 4. 1 тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау |
|
Сабақтың мақсаты: |
-бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазады; - тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
І.Кіріспе кезеңі Өткенді қайталау Жаңа білім Математика Сергіту сәті Сабақтың ортасы Қазақ тілі Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз, Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Өткенді пысықтау Сұрақтар қою арқылы өткен тақырыпты еске түсіру Бүгін біз бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазуды өтеміз.
1 тапсырма Есепте 1)8*8*8 2)6*6*6*6 3)7*7*7*7*7 4)15*15*15 5)10*10*10 2 тапсырма 10 санының бәрәншә дәрежесінен бастап тоғызыншы дәрежесіне дейін есептеп жазыңдар.Шыққан сандарды оқыңдар. «Кемпірқосақ» әні Жеті бірдей өрнекпіз Жеті түрлі өлеңбіз Жеті түрлі бояумыз Жеті түрлі әуенбіз Үлкендерді құрметтеп Баршаға сәлем береміз. Бүгін біз тірек сөздер, көмекші сөздер арқылы мәтін түрлерін (әңгімелеу, сипаттау, пайымдау) және оның құрылымдық бөліктерін анықтап, тапсырмалар орындаймыз. Есіңде сақта! 1 тапсырма Мәтіндерді оқып, өзара салыстыр. А)Ақбөкендер ен даланы мекендейді. Олар топ-тобымен жайылады. Кәрі ақбөкендер қарауылда тұрады. Қауіп төнгенде пысқырып дыбыс шығарады. Бүгін біз қазақ тілі пәнәнен тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықауды өтеміз 1 тапсырма Сурет бойынша тірек сөздерді пайдаланып мәтін құрау.
2 тапсырма Мына сөздердің тиістісін қойып өлең құра.
1.Бүгінгі сабақта не өттік? 2.Қандай тапсырма қызық болды? |
Тілек білдіру, жылы сөздер айту Өз білімін ортаға салады Жаңа тақырып Берілген тапсырманы мұғалімнің көмегімен орындайды «Кемпірқосақ» әнін айтады Жаңа тақырып Тірек сөздерді пайдаланып мәтін құрайды Мына сөздердің тиістісін қойып өлең құрайды Кері байланыс жасайды |
|
Психологиялық ахуал Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Математика, 1 бөлім 53 бет Дәптермен жұмыс Математика, 1 бөлім 65 бет Сергіту жаттығуы Суреттер Дәптермен жұмыс Кері байланыс парақшалары |
шағым қалдыра аласыз




