Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
_________________________________________________
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Дәреже/Қара шаңырақ мағынасы
|
Бөлім: |
Жеке/топтық сабақ |
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: Математика/ Қазақ тілі |
№ 3 сабақ Дәреже/Қара шаңырақ мағынасы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 4 бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазу Қазақ тілі 5. 1. 4. 1 тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау |
|
Сабақтың мақсаты: |
-бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазады - тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
І.Кіріспе кезеңі Өткенді қайталау Жаңа білім Математика Сергіту сәті Сабақтың ортасы Қазақ тілі Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру, берілген мақалды айтып, мағынасын мұғалім түсіндіреді. Бүгінгі сабақта бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазуды үйренеміз 1 тапсырма 1.87461 санын қосылғыштардың разрядтық қосындысы түрінде жазыңдар. 2.Осы жазудағы 100,1000,10000,100000 сандарын 10 санының дәрежесімен алмастыр. 2 тапсырма Есепте Санның квадраты және санның кубы сөздерін қолданып есетеп шығар Ребустың шешуін тап. Шешуіндегі сөзден сөйлем құра Бүгінгі сабақта тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтаймыз. 1 тапсырма Төмендегі сөздерді пайдаланып сөйлем құрау Тірек сөздер:қара шаңырақ,кенже бала,ата-ананы құрметтеу, Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Ауыл жанындағы суда жүзіп жүрген құсты атуға болмайды. Балапан шығарған құсты атпайды. *Осы тыйым сөздерге байланысты өз ойыңмен бөліс. Дәлелдеуіңде «өйткені», «себебі», «сондықтан» сөздерін пайдалан. 2 тапсырма Өлеңді түсініп оқы. Сұраққа жауап бер. Қанша сәбіз еді? Біздің үйде көжек көп, Ананы құрметтеу,ата-ананың парызы. 2 тапсырма Қазақтың тыйым салу сөздері өте көп.Солар арқылы балаларына тәлім-тәрбие берген.Оларды жалғастырып жазыңдар. 1.Керегені –керме. Табалдырықта-тұрма. 3.Есікті-теппе 4.Үйге қарай-жүгірме
|
Санамақ ойнап үйренеді Өз білімін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді Үй тапсырмасын орындап келеді Керемет орындау Берілген тапсырманы мұғаліммен бірге орындайды Ребустың шешуін табады Тірек сөздерді пайдаланып сөйлем құрайды Тыйым сөздермен жұмыс жасайды, түсіндіреді сөйлем құрайды. Сөздерді жалғастырып жазады. Сабақтан алған әсерлерін кері байланыс арқылы білдіреді. |
|
Психологиялық ахуал Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Математика, 1 бөлім 65 бет Дәптермен жұмыс Суреттер Сөздермен жұмыс Кері байланыс парақшалары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
_________________________________________________
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Дәреже/Қара шаңырақ мағынасы
|
Бөлім: |
Жеке/топтық сабақ |
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: Математика/ Қазақ тілі |
№ 3 сабақ Дәреже/Қара шаңырақ мағынасы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 4 бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазу Қазақ тілі 5. 1. 4. 1 тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау |
|
Сабақтың мақсаты: |
-бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазады - тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
І.Кіріспе кезеңі Өткенді қайталау Жаңа білім Математика Сергіту сәті Сабақтың ортасы Қазақ тілі Сабақтың соңы
|
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру, берілген мақалды айтып, мағынасын мұғалім түсіндіреді. Бүгінгі сабақта бірдей сандардың көбейтіндісін дәреже түрінде жазуды үйренеміз 1 тапсырма 1.87461 санын қосылғыштардың разрядтық қосындысы түрінде жазыңдар. 2.Осы жазудағы 100,1000,10000,100000 сандарын 10 санының дәрежесімен алмастыр. 2 тапсырма Есепте Санның квадраты және санның кубы сөздерін қолданып есетеп шығар Ребустың шешуін тап. Шешуіндегі сөзден сөйлем құра Бүгінгі сабақта тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтаймыз. 1 тапсырма Төмендегі сөздерді пайдаланып сөйлем құрау Тірек сөздер:қара шаңырақ,кенже бала,ата-ананы құрметтеу, Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Ауыл жанындағы суда жүзіп жүрген құсты атуға болмайды. Балапан шығарған құсты атпайды. *Осы тыйым сөздерге байланысты өз ойыңмен бөліс. Дәлелдеуіңде «өйткені», «себебі», «сондықтан» сөздерін пайдалан. 2 тапсырма Өлеңді түсініп оқы. Сұраққа жауап бер. Қанша сәбіз еді? Біздің үйде көжек көп, Ананы құрметтеу,ата-ананың парызы. 2 тапсырма Қазақтың тыйым салу сөздері өте көп.Солар арқылы балаларына тәлім-тәрбие берген.Оларды жалғастырып жазыңдар. 1.Керегені –керме. Табалдырықта-тұрма. 3.Есікті-теппе 4.Үйге қарай-жүгірме
|
Санамақ ойнап үйренеді Өз білімін ортаға салады Сұрақтарға жауап береді, әңгімелеуді үйренеді Үй тапсырмасын орындап келеді Керемет орындау Берілген тапсырманы мұғаліммен бірге орындайды Ребустың шешуін табады Тірек сөздерді пайдаланып сөйлем құрайды Тыйым сөздермен жұмыс жасайды, түсіндіреді сөйлем құрайды. Сөздерді жалғастырып жазады. Сабақтан алған әсерлерін кері байланыс арқылы білдіреді. |
|
Психологиялық ахуал Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Математика, 1 бөлім 65 бет Дәптермен жұмыс Суреттер Сөздермен жұмыс Кері байланыс парақшалары |
шағым қалдыра аласыз















