|
Бөлім: 4-бөлім |
Сүйіспеншілік пен достық |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдыхалықова А.Х. |
|
|
Күні: |
16.11.2020ж. |
|
|
Сынып: 7 «А», «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Достық – асыл қасиет |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.1.1.1 мәтін үзінділерін тыңдай отырып, оқиғаның дамуы мен аяқталуын болжау; 7.4.4.1 етістіктің есімше, көсемше түрлерін, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдану |
|
|
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар орындай алады: Мәтін мазмұнын түсінеді, етістік түрлерін анықтай алады. |
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін үзінділері бойынша оқиғаның дамуы мен аяқталуын болжап, етістік түрлерін ажырата біледі. |
||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: оқиға желісін өз сөзімен дамытып, өз көзқарасын білдіріп, етістіктің есімше, көсемше түрлерін, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдана алады, |
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурсатар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Сәлемдесемін. Оқушыларды түгендеймін. Оқу мақсатын таныстырамын. Қызығушылықтарын ояту және сабақ тақырыбын болжату мақсатта төмендегі сұрақтарды қоямын. 1.Кімді жау алмайды? 2. Неше теңгең болғанша, неше кімің болсын? |
Сәлемдеседі. Сұрақтарға жауап беріп, сабақ тақырыбын болжайды. |
Мақтау сөздер |
Мақал –мәтелдер |
|
Сабақтың ортасы |
Мәтінмен жұмыс. 1. Мәтін үзіндісі арқылы оқиғаның дамуын, аяқталуын болжатамын. Ертеректе ел ішінде Әйтімбет деген сөзге шешен кісі болыпты. Бір отырыста Әйтімбет шешенге замандастары: 2.Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма (62-бет). Мәтінді оқытамын. Мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойғызамын. 3. Дәптермен жұмыс 1-тапсырмадағы мәтіннен етістіктерді тергізіп жазғызамын, түрлерін ажыратқызамын. Үйге тапсырма беремін. Үйге: 63-бет, 4-тапсырма. |
1.Оқиғаның дамыуын, аяқталуын болжайды. 2. Мәтінді оқиды. Сұрақтар қойып, жауап береді. 3. Дәптермен жұмыс Мәтіннен етістіктерді теріп жазады, түрлерін ажыратады. |
Мәтінмен жұмыс бойынша бағалау 1.Мәтін үзіндісін тыңдайды-1/3балл 2. Оқиғаның дамыуын, аяқталуын болжайды-4/5 балл. 3. Оқиғаны өз сөзімен дамытады-6/7 балл. 4. Өз көзқарасын білдіреді-8/10балл 1-тапсырма бойынша: 1.Мәтінді оқиды-1/3 балл 2.Мәтін мазмұнын түсінеді-4/5 балл. 3. Бір-біріне сұрақтар қояды-6/7 балл. 4. Сұрақтар қояды, қойылған сұрақтарға етістік түрлерін қолданып жауап береді-8/10 балл. Дәптермен жұмыс бойынша: 1. Мәтіннен 5 етістік тауып жазады-1/3 балл 2. Мәтіндегі барлық етістіктерді теріп жазады-4/5 балл. 3.Етістік түрлерін ажыратады-6/7 балл. 4. Етістіктерге тұлғалық талдау жасайды-8/10 балл. |
jigitterge/psihologiya /42447/ Оқулық Алматы «Атамұра» 2017ж. |
|
Сабақтың соңы |
1.Мен не білемін? 2.Мен бүгін не білдім? 3. Менің не білгім келеді? Деген сұрақтарға ауызша жауап бергіземін. |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Достық-асыл қасиет 7-сынып қазақ тілі
ҚМЖ Достық-асыл қасиет 7-сынып қазақ тілі
|
Бөлім: 4-бөлім |
Сүйіспеншілік пен достық |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдыхалықова А.Х. |
|
|
Күні: |
16.11.2020ж. |
|
|
Сынып: 7 «А», «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Достық – асыл қасиет |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.1.1.1 мәтін үзінділерін тыңдай отырып, оқиғаның дамуы мен аяқталуын болжау; 7.4.4.1 етістіктің есімше, көсемше түрлерін, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдану |
|
|
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар орындай алады: Мәтін мазмұнын түсінеді, етістік түрлерін анықтай алады. |
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін үзінділері бойынша оқиғаның дамуы мен аяқталуын болжап, етістік түрлерін ажырата біледі. |
||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: оқиға желісін өз сөзімен дамытып, өз көзқарасын білдіріп, етістіктің есімше, көсемше түрлерін, тұйық етістікті тілдесім барысында қолдана алады, |
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурсатар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Сәлемдесемін. Оқушыларды түгендеймін. Оқу мақсатын таныстырамын. Қызығушылықтарын ояту және сабақ тақырыбын болжату мақсатта төмендегі сұрақтарды қоямын. 1.Кімді жау алмайды? 2. Неше теңгең болғанша, неше кімің болсын? |
Сәлемдеседі. Сұрақтарға жауап беріп, сабақ тақырыбын болжайды. |
Мақтау сөздер |
Мақал –мәтелдер |
|
Сабақтың ортасы |
Мәтінмен жұмыс. 1. Мәтін үзіндісі арқылы оқиғаның дамуын, аяқталуын болжатамын. Ертеректе ел ішінде Әйтімбет деген сөзге шешен кісі болыпты. Бір отырыста Әйтімбет шешенге замандастары: 2.Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма (62-бет). Мәтінді оқытамын. Мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойғызамын. 3. Дәптермен жұмыс 1-тапсырмадағы мәтіннен етістіктерді тергізіп жазғызамын, түрлерін ажыратқызамын. Үйге тапсырма беремін. Үйге: 63-бет, 4-тапсырма. |
1.Оқиғаның дамыуын, аяқталуын болжайды. 2. Мәтінді оқиды. Сұрақтар қойып, жауап береді. 3. Дәптермен жұмыс Мәтіннен етістіктерді теріп жазады, түрлерін ажыратады. |
Мәтінмен жұмыс бойынша бағалау 1.Мәтін үзіндісін тыңдайды-1/3балл 2. Оқиғаның дамыуын, аяқталуын болжайды-4/5 балл. 3. Оқиғаны өз сөзімен дамытады-6/7 балл. 4. Өз көзқарасын білдіреді-8/10балл 1-тапсырма бойынша: 1.Мәтінді оқиды-1/3 балл 2.Мәтін мазмұнын түсінеді-4/5 балл. 3. Бір-біріне сұрақтар қояды-6/7 балл. 4. Сұрақтар қояды, қойылған сұрақтарға етістік түрлерін қолданып жауап береді-8/10 балл. Дәптермен жұмыс бойынша: 1. Мәтіннен 5 етістік тауып жазады-1/3 балл 2. Мәтіндегі барлық етістіктерді теріп жазады-4/5 балл. 3.Етістік түрлерін ажыратады-6/7 балл. 4. Етістіктерге тұлғалық талдау жасайды-8/10 балл. |
jigitterge/psihologiya /42447/ Оқулық Алматы «Атамұра» 2017ж. |
|
Сабақтың соңы |
1.Мен не білемін? 2.Мен бүгін не білдім? 3. Менің не білгім келеді? Деген сұрақтарға ауызша жауап бергіземін. |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













