|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||
|
Күні: |
Пәні: Дүниетану |
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Бөлім |
Менің мектебім |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Біздің мектеп |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.2.3 мектептің ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез құлық ережелерін түсіндіру |
||||
|
Сабақтың мақсаты. |
Мектепте ікмдер жұмыс істейтінін және олардың еңбектерінің маңызын білесің. Өз мектебің туралы айтуды үйренесің |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Айна» әдісі. Шарты: Ортаға қорап салынған айна әкелінеді. Мұғалім оқушыларға : Балалар сыныпта кім ең алғыр, тапқыр, ақылды, озат, үздік оқушы кім екенін білгілерің келе ме? Деп сұрақ қояды. Оқушылар бір-бірден ортаға шығып мұғалім айтқан оқушы кім екенін білу үшін ортадағы қорапты ашады, қораптың ішіндегі айнадан оқушы өзін көреді. Мақсаты: Оқушыларға сенімділік беру, қуанту, мотивация беру, жақсы көңіл күй сыйлау. Алдыңғы сабақты қайталау Оқушылардың сабаққа дайындықтарын тексеру Жұмысын ережесімен танысу Жаңа сабақ Оқулықпен жұмыс
Оқулықпен жұмыс: «ашық микрофон « әдісі арқылы сұхбат алу
|
Оқушылар ортаға кезекпен шығып мұғалім айтқан үздік оқушыны кім екенін білу үшін қорапты ашып, қораптың ішіндегі айнадан өздерінің бейнесін көреді. Суретті сөйлету әдісі Оқушылар сурет бойынша өз ойларын айтады Берілген тапсырманы сұхбат әдіс арқылы оқушыларға сұрақтарды қойып, оқушылар жауап береді. |
ҚБ: От шашу арқылы бір-бірін
бағалау ҚБ: Өзін-өзі мақтау.Өздерін иықтарын қағу арқылы
мақтайды.. . |
Оқулықтағы тапсырма Оқулық тапсырмалары. |
|
|
Ортасы Соңы Кері байланыс |
Оқулықпен жұмыс Оқылым
Белсенді оқу Тапсырмалары Жұптық жұмыс «Көршіңмен ақылдас»
Сергіту сәті. Мен қазақпын.
Оқулықтағы ақпаратпен танысу
Оқулықпен жұмыс Топтық жұмыс Пікір алмасу:
Жұптық жұмыс
Топтық жұмыс: «ойлан – жұптас-бөліс» әдісі
Үйге тапсырма:
«Білім ағашы» кері байланыс
|
Қысқаша мәліметті оқиды, танысады, талдайды Белсенді оқу тапсырмасын орындайды, сұрақтарға жауап береді. Неліктен ондай шешім қабылдады, түсіндіреді. Оқушылар би билеп сергіп қалады Мектептегі негізгі тұлға жайлы ақпаратты оқиды. Мұғалім туралы тағы қандай ақпарат біледі бөліседі. Мектеетегі мамандық иелері жайлы пікірлерімен бөліседі, әр кім өз ойын талқыға салады. Парталас отырған көршіңмен ойыңмен бөліс. Берілген сұраққа жауап береді. Топтық жұмыс Берілген пікірлердің ішінен дұрыс деп санаған оқушы жауаптарын таңдап, себебін түсіндіреді. Үй тапсырмасын жазады Сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып, ағашқа жабыстырады |
ҚБ: Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау. ҚБ: Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау. ҚБ: Қолдау, мақтау сөздері ҚБ: Қол шапалақтау әдісі. Оқушылар бір-бірін мақтау ретінде қол шапалақтап өздерін бағалайды. |
Оқылым, тапсырмалары. Оқулық тапсырмалары. Видеоролик Оқылым, тапсырмалары. Оқулықтағы тапсырма Оқулықтағы тапсырма Оқулықтағы тапсырма Білім ағашы |
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Дүниетану 2 сынып
ҚМЖ Дүниетану 2 сынып
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||
|
Күні: |
Пәні: Дүниетану |
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Бөлім |
Менің мектебім |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Біздің мектеп |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.2.3 мектептің ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез құлық ережелерін түсіндіру |
||||
|
Сабақтың мақсаты. |
Мектепте ікмдер жұмыс істейтінін және олардың еңбектерінің маңызын білесің. Өз мектебің туралы айтуды үйренесің |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Айна» әдісі. Шарты: Ортаға қорап салынған айна әкелінеді. Мұғалім оқушыларға : Балалар сыныпта кім ең алғыр, тапқыр, ақылды, озат, үздік оқушы кім екенін білгілерің келе ме? Деп сұрақ қояды. Оқушылар бір-бірден ортаға шығып мұғалім айтқан оқушы кім екенін білу үшін ортадағы қорапты ашады, қораптың ішіндегі айнадан оқушы өзін көреді. Мақсаты: Оқушыларға сенімділік беру, қуанту, мотивация беру, жақсы көңіл күй сыйлау. Алдыңғы сабақты қайталау Оқушылардың сабаққа дайындықтарын тексеру Жұмысын ережесімен танысу Жаңа сабақ Оқулықпен жұмыс
Оқулықпен жұмыс: «ашық микрофон « әдісі арқылы сұхбат алу
|
Оқушылар ортаға кезекпен шығып мұғалім айтқан үздік оқушыны кім екенін білу үшін қорапты ашып, қораптың ішіндегі айнадан өздерінің бейнесін көреді. Суретті сөйлету әдісі Оқушылар сурет бойынша өз ойларын айтады Берілген тапсырманы сұхбат әдіс арқылы оқушыларға сұрақтарды қойып, оқушылар жауап береді. |
ҚБ: От шашу арқылы бір-бірін
бағалау ҚБ: Өзін-өзі мақтау.Өздерін иықтарын қағу арқылы
мақтайды.. . |
Оқулықтағы тапсырма Оқулық тапсырмалары. |
|
|
Ортасы Соңы Кері байланыс |
Оқулықпен жұмыс Оқылым
Белсенді оқу Тапсырмалары Жұптық жұмыс «Көршіңмен ақылдас»
Сергіту сәті. Мен қазақпын.
Оқулықтағы ақпаратпен танысу
Оқулықпен жұмыс Топтық жұмыс Пікір алмасу:
Жұптық жұмыс
Топтық жұмыс: «ойлан – жұптас-бөліс» әдісі
Үйге тапсырма:
«Білім ағашы» кері байланыс
|
Қысқаша мәліметті оқиды, танысады, талдайды Белсенді оқу тапсырмасын орындайды, сұрақтарға жауап береді. Неліктен ондай шешім қабылдады, түсіндіреді. Оқушылар би билеп сергіп қалады Мектептегі негізгі тұлға жайлы ақпаратты оқиды. Мұғалім туралы тағы қандай ақпарат біледі бөліседі. Мектеетегі мамандық иелері жайлы пікірлерімен бөліседі, әр кім өз ойын талқыға салады. Парталас отырған көршіңмен ойыңмен бөліс. Берілген сұраққа жауап береді. Топтық жұмыс Берілген пікірлердің ішінен дұрыс деп санаған оқушы жауаптарын таңдап, себебін түсіндіреді. Үй тапсырмасын жазады Сабақтан алған әсерлерін стикерге жазып, ағашқа жабыстырады |
ҚБ: Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау. ҚБ: Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау. ҚБ: Қолдау, мақтау сөздері ҚБ: Қол шапалақтау әдісі. Оқушылар бір-бірін мақтау ретінде қол шапалақтап өздерін бағалайды. |
Оқылым, тапсырмалары. Оқулық тапсырмалары. Видеоролик Оқылым, тапсырмалары. Оқулықтағы тапсырма Оқулықтағы тапсырма Оқулықтағы тапсырма Білім ағашы |
|

шағым қалдыра аласыз






















