|
Педагогтың аты-жөні |
Кожахметова Ажар |
||||
|
Күні |
16-17.01.2024ж |
||||
|
Сынып |
8 |
А.Ә.Б.В.Г |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шабуылдау техникасы |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8. 9.2.7.1 ¬ жарыс кезінде әділ ойнау, патриотизм және ынтымақтастыққа жататын мінез-құлық көрсету және түсіндіру; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Бағалау критерииі |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Ұйымдастыру кезеңі Бір қатарлы сапқа тұрғызу, сәлемдесу. Сабақтың тақырыбын айтып түсіндіру, теориялық түсінік. 1. Саптағы жаттығулар Оңға, солға бұрылу . Кері айналу. 2. Жүрістің түрлері А) Аяқтың ұшымен жүру Б) Өкшелей жүру В) Бір жақ қырынмен жүру оң, сол жақ қырынмен жүру. Г)Жартылай отырып жүру Жүгіру жаттығулары · Бір қалыпты,аяқты алға сермеп жүгіру · Аяқты артқа сермеп жүгіру. Әр түрлі бағытқа аяқты айқастырып, кең адымдап жүгіру. Жәй жүріс З. Тыныс алуды қалпына келтіру ,жалпы дамыту жаттығулары. |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды |
Қол шапалақ |
||
|
Ортасы |
Шабуылдай соғуда жүгіру,
секіру және жерге түсу сәттері ерекше бөлінеді. Жүгірген кезде бір
адымнан үш адымға дейін орындалады. |
Екпін алып немесе орнынан бойлап жасалады. Оқушылар тірек-қозғалыс дағдыларының не екенін түсінгендіктерін сипаттай және көрсете алады. . |
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау : «Бас бармақ» арқылы бағалайды |
Үлкен бос кеңістік, қолдобыдоптары, ысқырық |
|
|
Сабақтыңсоңы |
Сабақ соңында оқушыларға қойылатын сұрақтар: Үй тапсырмалары беріледі; Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады) |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
Рефлексия парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қол добы. Екі жақты ойын
Қол добы. Екі жақты ойын
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожахметова Ажар |
||||
|
Күні |
16-17.01.2024ж |
||||
|
Сынып |
8 |
А.Ә.Б.В.Г |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шабуылдау техникасы |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8. 9.2.7.1 ¬ жарыс кезінде әділ ойнау, патриотизм және ынтымақтастыққа жататын мінез-құлық көрсету және түсіндіру; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Бағалау критерииі |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Ұйымдастыру кезеңі Бір қатарлы сапқа тұрғызу, сәлемдесу. Сабақтың тақырыбын айтып түсіндіру, теориялық түсінік. 1. Саптағы жаттығулар Оңға, солға бұрылу . Кері айналу. 2. Жүрістің түрлері А) Аяқтың ұшымен жүру Б) Өкшелей жүру В) Бір жақ қырынмен жүру оң, сол жақ қырынмен жүру. Г)Жартылай отырып жүру Жүгіру жаттығулары · Бір қалыпты,аяқты алға сермеп жүгіру · Аяқты артқа сермеп жүгіру. Әр түрлі бағытқа аяқты айқастырып, кең адымдап жүгіру. Жәй жүріс З. Тыныс алуды қалпына келтіру ,жалпы дамыту жаттығулары. |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды |
Қол шапалақ |
||
|
Ортасы |
Шабуылдай соғуда жүгіру,
секіру және жерге түсу сәттері ерекше бөлінеді. Жүгірген кезде бір
адымнан үш адымға дейін орындалады. |
Екпін алып немесе орнынан бойлап жасалады. Оқушылар тірек-қозғалыс дағдыларының не екенін түсінгендіктерін сипаттай және көрсете алады. . |
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау : «Бас бармақ» арқылы бағалайды |
Үлкен бос кеңістік, қолдобыдоптары, ысқырық |
|
|
Сабақтыңсоңы |
Сабақ соңында оқушыларға қойылатын сұрақтар: Үй тапсырмалары беріледі; Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады) |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
Рефлексия парағы |
||
шағым қалдыра аласыз













