|
Бөлім |
6-бөлім – Ойлауды дамытуға арналған командалық ойындар. |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Базылжанов А.А |
||||
|
Күні |
25.02.2025 ж |
||||
|
Сынып 4 «В» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қозғалмалы ойындар спорттық элементтерімен. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
4.1.4.4. Дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстыру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
1.Қарапайым арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті орындайды; 2. Эстафета ойнау техникаларын үйренеді және шеберліктерін шыңдайды; |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
І.Ұйымдастыру кезеңі 1.Мұғалім оқушылармен амандасады. 2. Бой жазу жаттығуларын орындау. Мұғалім оқушылармен сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстырады. |
1.Оқушылар мұғаліммен амандасады. 2 Саптағы бой жазу жаттығуларын орындайды Сабақтың мақсатын анықтайды |
ҚБ «Мадақтау сөздер» |
ТҚ. |
|
|
Сабақ ортасы 12 мин |
ІІ. Мағынаны тану кезеңі 1.Мұғалім 1,2,3 сандар топқа бөледі. Барлық топтарға «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы тапсырмаларды таныстырады. Көрсетіліп талқыланған тапсырмаларды бір уақытта кезекпен әр топқа орындауға шақырады |
Оқушылар 1,2,3 сандар арқылы топқа бөлініп, ұсынылған суреттер топтамасы арқылы тарсырмаларды болжайды |
ҚБ өзін- өзі бағалау, бір-біріне қолдау көрсету. Позитивті кері байланыс орнату Өзара бағалау
Басбармақ әдісі ҚБ «Ауызша бағалау «Бәрекелді, әттеген-ай!» ҚБ «Мадақтау сөздер» |
Футбол алаңы
Көрсетілген суреттер топтамасы Ысқырық Доп, Фишкалар, Футбол сатысы |
|
|
Эстафета тапсырмалары:
Тапсырманың дескрип торлары; - оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтады - оқушылар тапсырманың реттіліген орындады -ынтымақтастықта қиындықтар болған жоқ, - көшбасшыларымен топ мүшелері белсене жұмыс жасай алды
|
Топқа бөлінген оқушылар ұсынылған Эстафета кезеңдерін рет-ретімен орындауға тырысады. Топ басшылары қауыпсіздік ережесін ескеруге шақырады. Топтағы оқушылар тапсырмаларды орындау кезінде бір–біріне көмектесіп қолдауға тырысады. Дескрипторлар сүйене отырып «бас бармақ» әдісі арқылы топты бағалайды Жаттығуларды толық орындап, топтар арасында жеңімпаз команда ауызша мадақталды. |
||||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Қорытынды. -Бүгінгі сабаққа қандай мақсат қойылды ? -Мақсатқа жете алдық па? - Бүгінгі сабақта не қиын, не қызық болды? Рефлексия: «Блоб ағашы» |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. Балалар өздерін «Блоб ағашының» қай сатысында тұрғанын стикерге жазып көрсетеді. |
|
Рефлексия
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қозғалмалы ойындар спорттық элементтерімен.
Қозғалмалы ойындар спорттық элементтерімен.
|
Бөлім |
6-бөлім – Ойлауды дамытуға арналған командалық ойындар. |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Базылжанов А.А |
||||
|
Күні |
25.02.2025 ж |
||||
|
Сынып 4 «В» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қозғалмалы ойындар спорттық элементтерімен. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
4.1.4.4. Дене жаттығуларын шебер орындау үшін әлеуетті анықтап, қозғалыстың күшті және әлсіз жақтарын салыстыру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
1.Қарапайым арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті орындайды; 2. Эстафета ойнау техникаларын үйренеді және шеберліктерін шыңдайды; |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
І.Ұйымдастыру кезеңі 1.Мұғалім оқушылармен амандасады. 2. Бой жазу жаттығуларын орындау. Мұғалім оқушылармен сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстырады. |
1.Оқушылар мұғаліммен амандасады. 2 Саптағы бой жазу жаттығуларын орындайды Сабақтың мақсатын анықтайды |
ҚБ «Мадақтау сөздер» |
ТҚ. |
|
|
Сабақ ортасы 12 мин |
ІІ. Мағынаны тану кезеңі 1.Мұғалім 1,2,3 сандар топқа бөледі. Барлық топтарға «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы тапсырмаларды таныстырады. Көрсетіліп талқыланған тапсырмаларды бір уақытта кезекпен әр топқа орындауға шақырады |
Оқушылар 1,2,3 сандар арқылы топқа бөлініп, ұсынылған суреттер топтамасы арқылы тарсырмаларды болжайды |
ҚБ өзін- өзі бағалау, бір-біріне қолдау көрсету. Позитивті кері байланыс орнату Өзара бағалау
Басбармақ әдісі ҚБ «Ауызша бағалау «Бәрекелді, әттеген-ай!» ҚБ «Мадақтау сөздер» |
Футбол алаңы
Көрсетілген суреттер топтамасы Ысқырық Доп, Фишкалар, Футбол сатысы |
|
|
Эстафета тапсырмалары:
Тапсырманың дескрип торлары; - оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтады - оқушылар тапсырманың реттіліген орындады -ынтымақтастықта қиындықтар болған жоқ, - көшбасшыларымен топ мүшелері белсене жұмыс жасай алды
|
Топқа бөлінген оқушылар ұсынылған Эстафета кезеңдерін рет-ретімен орындауға тырысады. Топ басшылары қауыпсіздік ережесін ескеруге шақырады. Топтағы оқушылар тапсырмаларды орындау кезінде бір–біріне көмектесіп қолдауға тырысады. Дескрипторлар сүйене отырып «бас бармақ» әдісі арқылы топты бағалайды Жаттығуларды толық орындап, топтар арасында жеңімпаз команда ауызша мадақталды. |
||||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Қорытынды. -Бүгінгі сабаққа қандай мақсат қойылды ? -Мақсатқа жете алдық па? - Бүгінгі сабақта не қиын, не қызық болды? Рефлексия: «Блоб ағашы» |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. Балалар өздерін «Блоб ағашының» қай сатысында тұрғанын стикерге жазып көрсетеді. |
|
Рефлексия
|
|
шағым қалдыра аласыз














