ҚМЖ №2
|
Ұзақ мерзімді жоспардың Мектеп: №28 жом тарауы:10. Пәні:Биология Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Нурманкулова Улбике Еримбетовна Сынып: 10 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Көмірсуларды жіктеу: моносахаридтер, дисахаридтер, полисахаридтер. Химиялық құрылымы. |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
10.4.1.2 көмірсуларды құрылымы, құрамы және қызметтері бойынша жіктеу |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Биологиялық термин сөздердің мағынасын ажырата алады
|
|||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік Ел» қоғамымыздағы ұлттық бірлік,бейбітшілік пен келісім құндылығы бойынша оқушыларды ынтымақтастыққа,еңбекке, шығармашылыққа баулу. |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
География,химия |
|||||||||||
|
Алдыңғы білім |
|
|||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут
5 минут |
Ынтымақтастық атмосферасын құру. «Табыс критерий» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұрау
Оқушылар табыс критерийі бойынша жауап береді. Бүгінгі сабақтың тақырыбын және мақсатын анықтау. Оқушыларға миға шабуыл сұрақ-жауап:органикалық заттар дегеніміз не? Сұрақ:Демек бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай? Оқушылар ойларын ортаға салады. Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсаты тақтада көрсетіледі. Көмірсуларды жіктеу: моносахаридтер, дисахаридтер, полисахаридтер. Химиялық құрылымы. Көмірсулардың қасиеті және қызметтері туралы қысқаша ақпарат беріледі.
|
|
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут
5 минут
5 минут
Сабақтың соңы |
Тапсырма-1 Т-кесте әдісі екі обьектіні салыстыру
Дескриптор -көмірсуларды анықтай алады ҚБ. (мадақтау арқылы бағалау )
Тапсырма-2 «Пікір алмасу» (Showdown) әдісі.Әрбір оқушы тақырыпқа қатысты 1 сұрақ дайындайды.Әрбір сұрақты стикердің бірінші жағына,ал жауабын екінші жағына жазып,келесі оқушымен стикерлерін ауыстрады. барлығы бір-бірімен жауаптарды талқылап,дұрыс жауаппен салыстрады. Дескриптор -тақырыпқа байланысты сұрақтар құрастырып,талқылайды ҚБ.(түрлі белгілер арқылы бағалау)
Сабақты қорытындылау.... Сабақ соңындағы оқушылардан кері байланыс:
Сабақтың сәтті/сәтсіз кезеңдері және қиындық тудырған сәттері айтылып,оны жақсарту жолдары ұсынылады. |
|
||||||||||
|
|
Үйге тапсырма: §2 |
|||||||||||
|
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен?
|
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар 10 сынып
Қысқа мерзімді жоспар 10 сынып
ҚМЖ №2
|
Ұзақ мерзімді жоспардың Мектеп: №28 жом тарауы:10. Пәні:Биология Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Нурманкулова Улбике Еримбетовна Сынып: 10 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Көмірсуларды жіктеу: моносахаридтер, дисахаридтер, полисахаридтер. Химиялық құрылымы. |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
10.4.1.2 көмірсуларды құрылымы, құрамы және қызметтері бойынша жіктеу |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Биологиялық термин сөздердің мағынасын ажырата алады
|
|||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік Ел» қоғамымыздағы ұлттық бірлік,бейбітшілік пен келісім құндылығы бойынша оқушыларды ынтымақтастыққа,еңбекке, шығармашылыққа баулу. |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
География,химия |
|||||||||||
|
Алдыңғы білім |
|
|||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут
5 минут |
Ынтымақтастық атмосферасын құру. «Табыс критерий» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұрау
Оқушылар табыс критерийі бойынша жауап береді. Бүгінгі сабақтың тақырыбын және мақсатын анықтау. Оқушыларға миға шабуыл сұрақ-жауап:органикалық заттар дегеніміз не? Сұрақ:Демек бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай? Оқушылар ойларын ортаға салады. Жаңа сабақ тақырыбы мен мақсаты тақтада көрсетіледі. Көмірсуларды жіктеу: моносахаридтер, дисахаридтер, полисахаридтер. Химиялық құрылымы. Көмірсулардың қасиеті және қызметтері туралы қысқаша ақпарат беріледі.
|
|
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут
5 минут
5 минут
Сабақтың соңы |
Тапсырма-1 Т-кесте әдісі екі обьектіні салыстыру
Дескриптор -көмірсуларды анықтай алады ҚБ. (мадақтау арқылы бағалау )
Тапсырма-2 «Пікір алмасу» (Showdown) әдісі.Әрбір оқушы тақырыпқа қатысты 1 сұрақ дайындайды.Әрбір сұрақты стикердің бірінші жағына,ал жауабын екінші жағына жазып,келесі оқушымен стикерлерін ауыстрады. барлығы бір-бірімен жауаптарды талқылап,дұрыс жауаппен салыстрады. Дескриптор -тақырыпқа байланысты сұрақтар құрастырып,талқылайды ҚБ.(түрлі белгілер арқылы бағалау)
Сабақты қорытындылау.... Сабақ соңындағы оқушылардан кері байланыс:
Сабақтың сәтті/сәтсіз кезеңдері және қиындық тудырған сәттері айтылып,оны жақсарту жолдары ұсынылады. |
|
||||||||||
|
|
Үйге тапсырма: §2 |
|||||||||||
|
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен?
|
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз













