|
Бөлімі |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Серикбосынова А.М |
||||||
|
Күні: |
21.10.2021 ж |
||||||
|
Сынып: |
3 в |
Қатысқандар саны: 24 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айтыс сөз сайысы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1-тыңдалған әнге және басқа музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсыну және сахналау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсынады.Айтыс жанрын ажырата біледі,қарапайым суырыпсалма ұйымдастыруға қатысады |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10 мин
Сабақтың ортасы 10 мин
15мин
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма:
5 мин
|
Үш тілде музыкалық сәлемдесу: Қайырлы күн ұстазым! Қайырлы күн достарым! Доброе утро Учитель! Доброе утро друзья! Good morning teacher Good morning children! Дауыс ашу жаттығуы:Гамма «Микрафон»әдісі бойынша өткен әнді қайталату «Миға шабуыл» әдісі 1-тапсырма. Тыңдалым. Бейнеролик Сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты ашамыз. - Айтыс дегеніміз не? -Айтыстың қандай түрлері бар? -Суырыпсалма дегеніміз не? (бейнероликке сай қосымша сұрақтар қойылады) 2-тапсырма. «Жалғасын тап» әдісі. Дәптермен жұмыс. «Мектебім менің» тақырыбында суырып салма өлең құрау.Ұйқасына қарай мына сөздерді орнына қой. Барғанша,жаңаша,тамаша. Біздің мектеп................... Асығамыз......................... Қамқор болған ұл –қызға, Ұстаздары......................... 3-тапсырма:Орындау. «Бәдік ойыны» әні «Бәдік» әнін үйрен. «Көш көш» сөздерін берілген нотамен орында. (оқулықпен жұмыс) Әр оқушы өз тапсырмаларын таныстырады және бағалайды Айтыс дегеніміз не? -Бүгінгі сабақтың мақсаттарына оралайықшы. –Оқушылармен «Иә, жоқ» әдісі арқылы сабақты бекітеді. -Мұғалім оқушыларға айтыс туралы сабақта болған әрекетке байланысты сөйлемдер оқиды. Оқушылар сөйлем дұрыс па, әлде қате ма екенін анықтайды. «Бәдік ойыны» әнін жаттау. РЕФЛЕКСИЯ Мен не білдім? Қандай тапсырма қиындықтар туғызды? Қандай тапсырма жеңіл болды? |
Оқушылар үш тілде әндетіп амандасады. Дауыс ашу жаттығуын орындайды. Өткен әнді қайталайды. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар сұраққа жауап береді Суырыпсалма Ұйымдастыруға қатысады. Дәптермен жұмыс жасайды Бір -бірін бағалау Оқушылар сұраққа жауап береді |
«Үш шапалақ»тәсілі арқылы бағаланады
Қалыптастырушы бағалау оқушылардың шығармашылық жұмысын таныстырып болған соң мұғалімнің қойған сұрақтарына ауызша жауап беру түрінде өткізіледі.
|
Микрафон hhtp/mpp.aytis/youtube.com Баян аспабы
Домбыра аспабы Шулы аспаптар
Смайлик Ноталар Оқулық, нота хрестоматиясы, үн-бейне хрестоматия Кері байланыс тақтайшасы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар: Айтыс сөз сайысы
Қысқа мерзімді жоспар: Айтыс сөз сайысы
|
Бөлімі |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Серикбосынова А.М |
||||||
|
Күні: |
21.10.2021 ж |
||||||
|
Сынып: |
3 в |
Қатысқандар саны: 24 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айтыс сөз сайысы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1-тыңдалған әнге және басқа музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсыну және сахналау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсынады.Айтыс жанрын ажырата біледі,қарапайым суырыпсалма ұйымдастыруға қатысады |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10 мин
Сабақтың ортасы 10 мин
15мин
Сабақтың соңы
Үйге тапсырма:
5 мин
|
Үш тілде музыкалық сәлемдесу: Қайырлы күн ұстазым! Қайырлы күн достарым! Доброе утро Учитель! Доброе утро друзья! Good morning teacher Good morning children! Дауыс ашу жаттығуы:Гамма «Микрафон»әдісі бойынша өткен әнді қайталату «Миға шабуыл» әдісі 1-тапсырма. Тыңдалым. Бейнеролик Сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты ашамыз. - Айтыс дегеніміз не? -Айтыстың қандай түрлері бар? -Суырыпсалма дегеніміз не? (бейнероликке сай қосымша сұрақтар қойылады) 2-тапсырма. «Жалғасын тап» әдісі. Дәптермен жұмыс. «Мектебім менің» тақырыбында суырып салма өлең құрау.Ұйқасына қарай мына сөздерді орнына қой. Барғанша,жаңаша,тамаша. Біздің мектеп................... Асығамыз......................... Қамқор болған ұл –қызға, Ұстаздары......................... 3-тапсырма:Орындау. «Бәдік ойыны» әні «Бәдік» әнін үйрен. «Көш көш» сөздерін берілген нотамен орында. (оқулықпен жұмыс) Әр оқушы өз тапсырмаларын таныстырады және бағалайды Айтыс дегеніміз не? -Бүгінгі сабақтың мақсаттарына оралайықшы. –Оқушылармен «Иә, жоқ» әдісі арқылы сабақты бекітеді. -Мұғалім оқушыларға айтыс туралы сабақта болған әрекетке байланысты сөйлемдер оқиды. Оқушылар сөйлем дұрыс па, әлде қате ма екенін анықтайды. «Бәдік ойыны» әнін жаттау. РЕФЛЕКСИЯ Мен не білдім? Қандай тапсырма қиындықтар туғызды? Қандай тапсырма жеңіл болды? |
Оқушылар үш тілде әндетіп амандасады. Дауыс ашу жаттығуын орындайды. Өткен әнді қайталайды. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар сұраққа жауап береді Суырыпсалма Ұйымдастыруға қатысады. Дәптермен жұмыс жасайды Бір -бірін бағалау Оқушылар сұраққа жауап береді |
«Үш шапалақ»тәсілі арқылы бағаланады
Қалыптастырушы бағалау оқушылардың шығармашылық жұмысын таныстырып болған соң мұғалімнің қойған сұрақтарына ауызша жауап беру түрінде өткізіледі.
|
Микрафон hhtp/mpp.aytis/youtube.com Баян аспабы
Домбыра аспабы Шулы аспаптар
Смайлик Ноталар Оқулық, нота хрестоматиясы, үн-бейне хрестоматия Кері байланыс тақтайшасы |
|||
шағым қалдыра аласыз















