Бекітемін:____________________ Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: Шешімдерді программалау |
№70
ЖББОМ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Утегенова М.Е |
|
|
Күні: |
27.04.2021ж |
|
|
Информатика Сынып: 7 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.1.1объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
Редакторға кіріктірілген обьектілер түрлерін білу |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың
басы |
Сыныппен сәлемдесу. түгендеу Жылы лебіз: «Сәттілік тілеу» |
|
смайлик арқылы мадақтау, қолдау |
|
|
Сабақтың
ортасы |
Жаңа тақырып зерттеу Миға шабуыл: Мақсаты: сабақтың тақырыбына көшу (мозговой штурм), колаборативті орта құру. Оқушылар интерактивті тақтада көрсетілген суреттер арқылы сабақтың тақырыбын құрастырады. Үшөлшемді графика туралы бейнебаянды қарап болған соң, Сыныпта талқылау жүреді. Сұрақ: Қазіргі кезде адам өмірінде қандай салаларда үшөлшемді графиканы тиімді пайдаланады?
Мақсаты: тілдік дағдыны дамыту.
Мақсаты: пайдалы сөз тіркестері мен терминдерге көңіл бөлу. Сабақ мақсатын, жетістік критериялерін хабарлау. Vocabulary терминологиясымен танысу.
Мақсаты: Тірек білімдерін жаңарту. Сұрақ:
Моделдеу деген – үш өлшемді графика бағдарламалардың көмегімен обьектілерді құру процесі. (оқушылар мысалдар келтіреміз) Үш өлшемді графика (3D Graphics) — көлемді объектілерді бейнелеуге арналған тәсілдер мен құралдардың жиынтығынан тұратын компьютерлік графиканың бөлімі. Үшөлшемді графиканың түрлері:
Аналитикалық |
әр оқушы оқулықтағы, қосымша
берілген материалдағы ақпаратпен танысады, түсінгендерін, қажетті
ақпараттарды дәптерге жазады. Компьютер мен жұмыс берілген тапсырманы орындайды, сұрақтарға жауап береді |
смайлик арқылы мадақтау, қолдау |
оқулық білім беру платформасы ONLINEMEKTEP
|
|
Сабақтың соңы |
Мақсаты: пайдалы сөз тіркестері мен терминдерге көңіл бөлу. Сабақ мақсатын, жетістік критериялерін хабарлау. Vocabulary терминологиясымен танысу. |
Оқушылар кері байланыс жасайды |
|
оқулық ONLINEMEKTEP |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспар, Редакторға кіріктірілген обьектілер , 7 сынып
Қысқа мерзімді жоспар, Редакторға кіріктірілген обьектілер , 7 сынып
Бекітемін:____________________ Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: Шешімдерді программалау |
№70
ЖББОМ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Утегенова М.Е |
|
|
Күні: |
27.04.2021ж |
|
|
Информатика Сынып: 7 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.1.1объектілер мен оқиғалардың модельдерін 3D редакторда құру
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
Редакторға кіріктірілген обьектілер түрлерін білу |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың
басы |
Сыныппен сәлемдесу. түгендеу Жылы лебіз: «Сәттілік тілеу» |
|
смайлик арқылы мадақтау, қолдау |
|
|
Сабақтың
ортасы |
Жаңа тақырып зерттеу Миға шабуыл: Мақсаты: сабақтың тақырыбына көшу (мозговой штурм), колаборативті орта құру. Оқушылар интерактивті тақтада көрсетілген суреттер арқылы сабақтың тақырыбын құрастырады. Үшөлшемді графика туралы бейнебаянды қарап болған соң, Сыныпта талқылау жүреді. Сұрақ: Қазіргі кезде адам өмірінде қандай салаларда үшөлшемді графиканы тиімді пайдаланады?
Мақсаты: тілдік дағдыны дамыту.
Мақсаты: пайдалы сөз тіркестері мен терминдерге көңіл бөлу. Сабақ мақсатын, жетістік критериялерін хабарлау. Vocabulary терминологиясымен танысу.
Мақсаты: Тірек білімдерін жаңарту. Сұрақ:
Моделдеу деген – үш өлшемді графика бағдарламалардың көмегімен обьектілерді құру процесі. (оқушылар мысалдар келтіреміз) Үш өлшемді графика (3D Graphics) — көлемді объектілерді бейнелеуге арналған тәсілдер мен құралдардың жиынтығынан тұратын компьютерлік графиканың бөлімі. Үшөлшемді графиканың түрлері:
Аналитикалық |
әр оқушы оқулықтағы, қосымша
берілген материалдағы ақпаратпен танысады, түсінгендерін, қажетті
ақпараттарды дәптерге жазады. Компьютер мен жұмыс берілген тапсырманы орындайды, сұрақтарға жауап береді |
смайлик арқылы мадақтау, қолдау |
оқулық білім беру платформасы ONLINEMEKTEP
|
|
Сабақтың соңы |
Мақсаты: пайдалы сөз тіркестері мен терминдерге көңіл бөлу. Сабақ мақсатын, жетістік критериялерін хабарлау. Vocabulary терминологиясымен танысу. |
Оқушылар кері байланыс жасайды |
|
оқулық ONLINEMEKTEP |
шағым қалдыра аласыз













