қысқа мерзімді жоспар
Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеу
(коучинг-сессия)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Ердалиева Жанна Жолшыбековна Мулдиярова Мадина Илеусизовна Умбетова Айгүл Назарбековна |
|
|
Күні: |
11.09.2021ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеу |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Деңгейлік бағдарлама аясында жаңартылған білім мазмұнын басшылыққа ала отырып, қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын бірлесе жүйелеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
1. Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеуді біледі. 2. Оқу үрдісінде тиімді пайдалану жолдарын талдайды. 3. Оқытудың тиімді әдіс-тәсілдерін өзінің іс-тәжірибесіне жинақтайды. 4.Топтық жұмыс кезінде ой бөліседі, бірлесе жұмыс істейді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті Коучтың іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті Коучингке қатысушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2-3 минут
Қызығушылықты ояту 2-3 минут
Топқа бөлу
Ой қозғау Миға шабуыл Проблемалық сұрақтар 7-8 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі: Коучинг-сессия тақырыбы мен мақсаты, міндеттерімен таныстыру
Тренинг: Жасына қарай... Бойына қарай... Шашының ұзындығына қарай.... Көйлегінің етегіне қарай..... « ҚМЖ дегеніміз не?», «ҚМЖ құрылымы қандай » сұрақтары беріледі Қысқа мерзімді жоспарлаудың дәстүрлі жоспардан айырмашылығы неде? Сабақ жоспарлағанда біздің негізгі құралымыз...
бөлім, тарау бойынша топталады
|
Шеңберде жиналған қауым бір-біріне жақсы тілек айтып, есімдеріне сын есім жалғайды.
Тренинг бойынша әркім өз тобына отырады.
Топ бірін-бірі бағалайды. Егерде өте жақсы болса, от шашу.
Қысқа мерзім жоспарлауда нені ескеру керек?
|
Әлі де толықтыруды қажет деп есептесе екі рет шапалақ |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы 10 минут |
|
|
|
|
Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы
қысқа мерзімді жоспар
___________________________________________ (сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеу
Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеу
қысқа мерзімді жоспар
Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеу
(коучинг-сессия)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Ердалиева Жанна Жолшыбековна Мулдиярова Мадина Илеусизовна Умбетова Айгүл Назарбековна |
|
|
Күні: |
11.09.2021ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеу |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Деңгейлік бағдарлама аясында жаңартылған білім мазмұнын басшылыққа ала отырып, қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын бірлесе жүйелеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
1. Қысқа мерзімді жоспарды құру арқылы сабақ құрылымын жүйелеуді біледі. 2. Оқу үрдісінде тиімді пайдалану жолдарын талдайды. 3. Оқытудың тиімді әдіс-тәсілдерін өзінің іс-тәжірибесіне жинақтайды. 4.Топтық жұмыс кезінде ой бөліседі, бірлесе жұмыс істейді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті Коучтың іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті Коучингке қатысушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 2-3 минут
Қызығушылықты ояту 2-3 минут
Топқа бөлу
Ой қозғау Миға шабуыл Проблемалық сұрақтар 7-8 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі: Коучинг-сессия тақырыбы мен мақсаты, міндеттерімен таныстыру
Тренинг: Жасына қарай... Бойына қарай... Шашының ұзындығына қарай.... Көйлегінің етегіне қарай..... « ҚМЖ дегеніміз не?», «ҚМЖ құрылымы қандай » сұрақтары беріледі Қысқа мерзімді жоспарлаудың дәстүрлі жоспардан айырмашылығы неде? Сабақ жоспарлағанда біздің негізгі құралымыз...
бөлім, тарау бойынша топталады
|
Шеңберде жиналған қауым бір-біріне жақсы тілек айтып, есімдеріне сын есім жалғайды.
Тренинг бойынша әркім өз тобына отырады.
Топ бірін-бірі бағалайды. Егерде өте жақсы болса, от шашу.
Қысқа мерзім жоспарлауда нені ескеру керек?
|
Әлі де толықтыруды қажет деп есептесе екі рет шапалақ |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы 10 минут |
|
|
|
|
Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы
қысқа мерзімді жоспар
___________________________________________ (сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
|
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. Педагог пәннің ерекшілігі мен оқушылардың қажеттілігіне қарай қосымша элементтер енгізуге құқылы
шағым қалдыра аласыз













