Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:Геоэкологиялық зерттеулер негіздері |
Мектеп: №57Ә.Жанкелдин атындағы жом Мұғалімнің аты-жөні :Ташенова Ж. |
|
|
Күні: 29.09.2020 ж Сынып - 10 |
Қатыспағандар:0 |
Қатысқандар:24 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Гиосфералардың ластануы |
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
10.3.2.3 Гиосфералардың ластану деңгейін анықтап, себеп салдарын зерттеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Геосфераның ластануы туралы біледі; Басым бөлігі: Гиосфералардың ластану деңгейін анықтайды; Кейбірі: Геосфераның ластануының себеп-салдарын зерттейді |
|
|
Бағалау критериі |
Түсіну: Жер қабықтарының ластану жолдарын көрсетеді; Қолдану: олардың салдарын анықтайды; Талдау: шешу жолдарын ұсынады |
|
|
Тілдік мақсаттар |
Оқылым: дерек көздерін тауып оқып, анықтайды; Тыңдалым: бейнебаянды, өзара пікірлерін тыңдайды Айтылым-жазылым :геосфераның ластануын және оның түрлерін ауызша және жазбаша сипаттайды Пәнге қатысты лексика мен терминология Геосфера,Экология,Геоэкологиялық зерттеулер Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер Географиялық қабықтардың ластануының әсері... Зерттеу нәтижелерін оқушылардың ... кесте түрінде рәсімдейді Қазақстанның ... аймақтары бойынша мысалдар келтіре алады |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Туған елге,жерге,Отанға деген сүйіспеншілікке баулу.Туған жеріміздің табиғатын,ауасын,қоршаған ортаның ластануынан сақтауға үйрету. |
|
|
Пәнаралық байланыс |
Биология, экономика,математика |
|
|
Алдыңғы білім |
Геоэкологияның зерттеу пәні мен өзектілігі туралы |
|
|
Рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары қолжетімді ма? Оқушылар бүгін не үйренді? Сабақтағы ахуал қандай болды? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? Уақыт есебінен ауытқу болды ма? Жоспарға қандай өзгеріс енгізілді? |
Сабақ мақсаттары оқу мақсаттарына сай қол жетімді, нақты болды. Тыңдалған мәтіннен нақты ақпараттар ала отырып, гидросфераның ластануы,оның себебі,шешімі туралы нақты деректер келтіре алды. Алайда, уақыт жеткіліксіз болуына байланысты оқушылар тапсырмаларды асығыс жасау керек болды. |
|
Жалпы бағалау Ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нəрсе немесе тапсырма сабақтың бұдан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа мерзімді сабақ жоспары "Гиосфералардың ластануы" 10-сынып
Қысқа мерзімді сабақ жоспары "Гиосфералардың ластануы" 10-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:Геоэкологиялық зерттеулер негіздері |
Мектеп: №57Ә.Жанкелдин атындағы жом Мұғалімнің аты-жөні :Ташенова Ж. |
|
|
Күні: 29.09.2020 ж Сынып - 10 |
Қатыспағандар:0 |
Қатысқандар:24 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Гиосфералардың ластануы |
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
10.3.2.3 Гиосфералардың ластану деңгейін анықтап, себеп салдарын зерттеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Геосфераның ластануы туралы біледі; Басым бөлігі: Гиосфералардың ластану деңгейін анықтайды; Кейбірі: Геосфераның ластануының себеп-салдарын зерттейді |
|
|
Бағалау критериі |
Түсіну: Жер қабықтарының ластану жолдарын көрсетеді; Қолдану: олардың салдарын анықтайды; Талдау: шешу жолдарын ұсынады |
|
|
Тілдік мақсаттар |
Оқылым: дерек көздерін тауып оқып, анықтайды; Тыңдалым: бейнебаянды, өзара пікірлерін тыңдайды Айтылым-жазылым :геосфераның ластануын және оның түрлерін ауызша және жазбаша сипаттайды Пәнге қатысты лексика мен терминология Геосфера,Экология,Геоэкологиялық зерттеулер Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер Географиялық қабықтардың ластануының әсері... Зерттеу нәтижелерін оқушылардың ... кесте түрінде рәсімдейді Қазақстанның ... аймақтары бойынша мысалдар келтіре алады |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Туған елге,жерге,Отанға деген сүйіспеншілікке баулу.Туған жеріміздің табиғатын,ауасын,қоршаған ортаның ластануынан сақтауға үйрету. |
|
|
Пәнаралық байланыс |
Биология, экономика,математика |
|
|
Алдыңғы білім |
Геоэкологияның зерттеу пәні мен өзектілігі туралы |
|
|
Рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары қолжетімді ма? Оқушылар бүгін не үйренді? Сабақтағы ахуал қандай болды? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? Уақыт есебінен ауытқу болды ма? Жоспарға қандай өзгеріс енгізілді? |
Сабақ мақсаттары оқу мақсаттарына сай қол жетімді, нақты болды. Тыңдалған мәтіннен нақты ақпараттар ала отырып, гидросфераның ластануы,оның себебі,шешімі туралы нақты деректер келтіре алды. Алайда, уақыт жеткіліксіз болуына байланысты оқушылар тапсырмаларды асығыс жасау керек болды. |
|
Жалпы бағалау Ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Қандай екі нəрсе немесе тапсырма сабақтың бұдан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? |
|
шағым қалдыра аласыз













