ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР № 1
|
Бөлім |
I бөлім – Жүгіру, секіру және лақтыру |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Алижанова Аида Анварқызы |
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылардың саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қауіпсіздік ережесі.Қысқа қашықтыққа жүгіру |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.4.1 денсаулықты нығайтуға ықпал ететін дене жаттығуларын орындау кезінде қиындықтар мен тәуекелдерді еңсеру үшін тиісті реакцияларды таңдау және қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Қысқа қашықтыққа жүгіру кезіндегі қауіпсіздік ережелерін түсіну Қауіп-қатерге сәйкес әрекет ету дағдыларын дамыту Қысқа қашықтықта жүгіру техникасын қауіпсіз орындау |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңі/уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
«АДАЛ АЗАМАТ» БІРТҰТАС ТӘРБИЕ БАҒДАРЛАМАСЫ Құндылық: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Құзыреттілік: инновациялық ойлау I. Сабақтың басы (10 минут) Мұғалімнің әрекеті:
|
– Мұғалімді тыңдайды. |
«Саусақпен бағалау»
әдісі: |
|
|
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
II. Сабақтың ортасы (30 минут)1-бөлім: «Кім жылдам?» ойыны – 10 минут
Ойынның
ережесі:
Мұғалімнің
әрекеті: 2-бөлім: «Кедергілер арасынан жүгір» ойыны – 10 минут
Ойынның
ережесі:
Мұғалімнің
әрекеті: 3-бөлім: «Эстафеталық жүгіру» ойыны – 10 минут
Ойынның
ережесі:
Мұғалімнің
әрекеті:
|
–
Тәртіппен кезекке тұрады.
–
Белгі бойынша
жүгіреді. – Командасымен бірге жұмыс
істейді. |
Бағалау әдісі:
Бағалау әдісі:
Бағалау әдісі:
|
– Ашық спорт алаңы немесе спортзал
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Мұғалім:
|
– Сабақ туралы пікір айтады. |
Бағалау әдісі:
|
Спорт зал, ысқырық |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа қашықтыққа жүгіру 4- сынып ҚМЖ
Қысқа қашықтыққа жүгіру 4- сынып ҚМЖ
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР № 1
|
Бөлім |
I бөлім – Жүгіру, секіру және лақтыру |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Алижанова Аида Анварқызы |
||||
|
Күні |
|
||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылардың саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қауіпсіздік ережесі.Қысқа қашықтыққа жүгіру |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.4.1 денсаулықты нығайтуға ықпал ететін дене жаттығуларын орындау кезінде қиындықтар мен тәуекелдерді еңсеру үшін тиісті реакцияларды таңдау және қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Қысқа қашықтыққа жүгіру кезіндегі қауіпсіздік ережелерін түсіну Қауіп-қатерге сәйкес әрекет ету дағдыларын дамыту Қысқа қашықтықта жүгіру техникасын қауіпсіз орындау |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақ кезеңі/уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
«АДАЛ АЗАМАТ» БІРТҰТАС ТӘРБИЕ БАҒДАРЛАМАСЫ Құндылық: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік Құзыреттілік: инновациялық ойлау I. Сабақтың басы (10 минут) Мұғалімнің әрекеті:
|
– Мұғалімді тыңдайды. |
«Саусақпен бағалау»
әдісі: |
|
|
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
II. Сабақтың ортасы (30 минут)1-бөлім: «Кім жылдам?» ойыны – 10 минут
Ойынның
ережесі:
Мұғалімнің
әрекеті: 2-бөлім: «Кедергілер арасынан жүгір» ойыны – 10 минут
Ойынның
ережесі:
Мұғалімнің
әрекеті: 3-бөлім: «Эстафеталық жүгіру» ойыны – 10 минут
Ойынның
ережесі:
Мұғалімнің
әрекеті:
|
–
Тәртіппен кезекке тұрады.
–
Белгі бойынша
жүгіреді. – Командасымен бірге жұмыс
істейді. |
Бағалау әдісі:
Бағалау әдісі:
Бағалау әдісі:
|
– Ашық спорт алаңы немесе спортзал
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Мұғалім:
|
– Сабақ туралы пікір айтады. |
Бағалау әдісі:
|
Спорт зал, ысқырық |
|
шағым қалдыра аласыз

















