Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
"Қызық ертегі" сабақ жоспары
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Сабақ: Қызық ертегі |
Мектеп: |
||||||||||
Күні: 19.02 |
Мұғалімнің есімі: |
||||||||||
СЫНЫП: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||
Сабаққа негізделген оқу мақсаты(мақсаттары) |
2.1.1.1.Ауызша тіл және тыңдау-көру материалын тыңдау және қарапайым сөйлемдерді түсініп қайталау. 2.1.5.1. Тыңдау – көру материалындағы оқиғаларды түсіну, сұрақтар қою және сипаттау. 2.2.4.1 оқиға желісін сақтай отырып, таныс сөздерді қолдану арқылы шынайы және ойдан құрастырылған оқиғаларды баяндау. |
||||||||||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
||||||||||
|
|
||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||||||
|
|
||||||||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||||||||
|
|
||||||||||
Күтілетін нәтиже |
Тақырыпқа қатысты тыңдаған материалдың мазмұнын түсінеді, қарапайым тілдік үлгілер арқылы өзі ұнататын мультфильмдер туралы айтып бере алады. |
||||||||||
Жаңа сөздер |
Сараң, тапқыр, мен тіктім, тігемін, тік, деді. |
||||||||||
Оқыту әдістері |
Баяндау, талдау, диалог, «Шаттық шеңбер» тренингі, «Кері байланыс» әдісі, «Баспалдақ» тәсілі, сергіту жаттығуы. |
||||||||||
Жоспар |
|||||||||||
Тапсырма |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
Басталуы. Психологиялық ахуал туғызу. |
Сәлемдесу, жоқ оқушыларды түгендеу. «Шаттық шеңберін» құрып, сұраққа жауап алу.
|
Мұғаліммен сәлемдеседі. Денсаулық, бақыт, қызықты сабақ, көп смайлик алу, т.б. |
|||||||||
Өткен сабақты тексеру |
Сұрақтарға жауап беру:
|
Сұрақтарға жауап береді. Бір оқушы ертегінің мазмұнын айтып көреді. |
|||||||||
Сабаққа қызығушылықтарын ояту |
Қызығушылығын ояту мақсатында «Алдаркөсе мен бай» мультфильмінен үзінді көрсету. Сұрақтар қою:
|
Тыңдалым. Айтылым. Мультфильм көреді. Сөздерін тыңдайды. Сұрақтарға жауап береді. |
|||||||||
Мағынаны таныту |
Сөздікпен жұмыс. Сараң – скряга, жадный Тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
Тыңдалым. Оқылым. Тыңдайды, қайталайды, оқиды. |
|||||||||
Фонетикалық жаттығу |
«Дұрыс айт» айдары. Бірнеше рет сөздерді қайталату. |
Сөздерді қайталайды. |
|||||||||
Тыңдалым. Оқылым |
Мәтінмен жұмыс. Тыңдалым. 50-бет. Ертегіні тыңдау. Оқушыларға оқыту. |
Тыңдайды. Оқиды. Қайталайды. |
|||||||||
Айтылым |
1-тапсырма. Сурет бойынша сұрақтар қою, оларға жауап беру. Жұптар құрып, бір-бірімен диалог құрғызу. Суреттер мен сұрақтар беріледі. Суреттерді ертегі желісі бойынша орналастырып, сұрақтарды қою. |
Сұрақтарға толық жауап береді. |
|||||||||
Сергіту сәті |
Ал, балалар, тұрайық, Алақанды ұрайық! Оңға қарай бұрылып, Солға қарай бұрылып, Бір отырып, бір тұрып, Бой сергітіп алайық! |
Жаттығуды жасайды. Хормен айтады. |
|||||||||
Дәптермен жұмыс. |
Жазылым. 2-т. Қажетті сөздерді қойып, сөйлемдерді көшіріп жазады. Алдаркөсе он тақия тікті. Бай тақияларды киді. Тақия байға кішкентай болды. |
Дәптерде жазу. |
|||||||||
Бағалау |
Формативті бағалау. «Баспалдақ» үлгісі бойынша. |
|
|||||||||
Үйге |
Сл.в., с.52, № 3 устно |
|
|||||||||
Рефлексия |
А4 парағындағы кестеге белгілерді қою арқылы алған әсерлерін білдіреді.
|
+ көп нәрсе білдім - ешнәрсе үйренбедім Қызыл алма - өте жақсы Жасыл алма - жақсы Сары алма - қанағаттанарлық |
|||||||||
Қосымша ақпарат |
сараң – скряга, жадный сараң емес- не жадный тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді – сказал |
сараң – скряга, жадный сараң емес- не жадный тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
сараң – скряга, жадный тапқыр - находчивый сараң емес- не жадный мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
сараң – скряга, жадный сараң емес- не жадный тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
сараң – скряга, жадный сараң емес- не жадный тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
сараң – скряга, жадный сараң емес- не жадный тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
сараң – скряга, жадный сараң емес- не жадный тапқыр - находчивый мен тіктім – я сшил тігемін - сошью тік - сшей деді - сказал |
сараң
– 770 ₸ - Сатып алу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |