№ 1 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспары
|
Педагогтың аты-жөні |
Муратова М.Д |
||
|
Күні |
9.09.2021ж |
||
|
Тобы |
4 ортаңғы топ |
||
|
Білім беру саласы |
«Қатынас» |
||
|
Бөлім |
«Көркем әдебиет» |
||
|
Тақырыбы |
Р. Қунақова «Жемістер жыры» оқу. |
||
|
Мақсаты |
Шығарманың мазмұнын тыңдау және түсіну іскерліктерін қалыптастыру |
||
|
Сөздік жұмыс |
жеміс |
||
|
Көптілді компонент |
Жеміс-фрукт |
||
|
Ресурстар |
|||
|
Барысы |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
|
Кіріспе бөлім |
Біздің топта балалар Тату-тәтті ойнайды. Дос көңілі әрқашан Тек жақсылық ойлайды. |
Балалар шаттық шеңберіне тұрып, қолдарындағы допты беру арқылы бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді. |
|
|
Негізгі бөлім |
Тәрбиеші балаларға жұмбақ жасырад. Жұмбақ: Аспай піскен, қайнамай түскен. Ол не?
Алма: Нарттай қызыл алмам бар, Мәз болады алғандар, Жазда әдемі киінем, Тілді балдай үйірем. Өрік: Көктемде ерте гүлдеймін, Кешігуді білмеймін. Піспей тұрған кезімде «Менен аулақ жүр!»-деймін. Уылжыған өрікпін, Мен бау-баққа көрікпін. Тәрбиеші балаларды жемістерге бөліп, ойын ойнатады. Сұрақ-жауап:
Сергіту сәті: Әр ағаштың түбінде Жатыр алма қамбасы. Баптап күтсең , күніне Берер саған алмасын. Дидактикалық ойын: «Дәмін тат!» Ойынның шарты:ойынның қатысушы балалардың кезекпен көзін байлап, кесілген дайын жемісті аузына салады, балалар оның қандай жемістің дәмі екенін айтады. Жаңылтпаш жаттау: «Не деген таңғажайып бақша бұл, Төбеден алма қарша жуып тұр». |
жемістер.
Балалар өлеңді тыңдайды.
Балалар алманың түсі, дәмі қандай болатынын, өріктің түсі, дәмі қандай болатынын айтады.
Балалар өлеңдегі жемістерді рөлге бөлініп ойнайды.
Балалардың жауаптары.
Балалармен қимылмен көрсетеді.
Жемістерді дәміне қарай ажыратады.
Балалар жаңылтпашты жаттайды. |
|
|
Қорытынды бөлім |
|
Балалар өз ойларын айтады. Балалар тақпақты мәнерлеп жатқа айтып береді.
|
|
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауына мұқтаж болған балалар:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Р. Қунақова «Жемістер жыры»
Р. Қунақова «Жемістер жыры»
№ 1 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспары
|
Педагогтың аты-жөні |
Муратова М.Д |
||
|
Күні |
9.09.2021ж |
||
|
Тобы |
4 ортаңғы топ |
||
|
Білім беру саласы |
«Қатынас» |
||
|
Бөлім |
«Көркем әдебиет» |
||
|
Тақырыбы |
Р. Қунақова «Жемістер жыры» оқу. |
||
|
Мақсаты |
Шығарманың мазмұнын тыңдау және түсіну іскерліктерін қалыптастыру |
||
|
Сөздік жұмыс |
жеміс |
||
|
Көптілді компонент |
Жеміс-фрукт |
||
|
Ресурстар |
|||
|
Барысы |
|||
|
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
|
Кіріспе бөлім |
Біздің топта балалар Тату-тәтті ойнайды. Дос көңілі әрқашан Тек жақсылық ойлайды. |
Балалар шаттық шеңберіне тұрып, қолдарындағы допты беру арқылы бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді. |
|
|
Негізгі бөлім |
Тәрбиеші балаларға жұмбақ жасырад. Жұмбақ: Аспай піскен, қайнамай түскен. Ол не?
Алма: Нарттай қызыл алмам бар, Мәз болады алғандар, Жазда әдемі киінем, Тілді балдай үйірем. Өрік: Көктемде ерте гүлдеймін, Кешігуді білмеймін. Піспей тұрған кезімде «Менен аулақ жүр!»-деймін. Уылжыған өрікпін, Мен бау-баққа көрікпін. Тәрбиеші балаларды жемістерге бөліп, ойын ойнатады. Сұрақ-жауап:
Сергіту сәті: Әр ағаштың түбінде Жатыр алма қамбасы. Баптап күтсең , күніне Берер саған алмасын. Дидактикалық ойын: «Дәмін тат!» Ойынның шарты:ойынның қатысушы балалардың кезекпен көзін байлап, кесілген дайын жемісті аузына салады, балалар оның қандай жемістің дәмі екенін айтады. Жаңылтпаш жаттау: «Не деген таңғажайып бақша бұл, Төбеден алма қарша жуып тұр». |
жемістер.
Балалар өлеңді тыңдайды.
Балалар алманың түсі, дәмі қандай болатынын, өріктің түсі, дәмі қандай болатынын айтады.
Балалар өлеңдегі жемістерді рөлге бөлініп ойнайды.
Балалардың жауаптары.
Балалармен қимылмен көрсетеді.
Жемістерді дәміне қарай ажыратады.
Балалар жаңылтпашты жаттайды. |
|
|
Қорытынды бөлім |
|
Балалар өз ойларын айтады. Балалар тақпақты мәнерлеп жатқа айтып береді.
|
|
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауына мұқтаж болған балалар:
шағым қалдыра аласыз













