Сабақ жоспары
|
6.2. Компьютерлік графика |
Мектеп: №21 Яссауи атындағы жалпы орта мектебі |
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Орманова З. Ю |
||||
|
Сынып: 6 а,ә,б,в |
Қатысқандар саны: |
Қатысқандар саны: |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Растрлық және векторлық бейнелерді салыстыру |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.2.3 Растрлық және веторлық графиктердің артықшылықтары мен кемшіліктерін бағалау |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Диалог/хат жазу үшін бірқатар пайдалы тіркестер: … - графикалық бейнелерді көруге және өзгертуге, құруға арналған программа. Растрлық бейне … көмегімен сақталады Пиксель- бұл … Растрлық бейнелердің сапасы … байланысты Векторлық бейнелер … құрылады Файлдар форматы … |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
1.Ынтымақтастық: Топтық жұмыс кезінде өзара қарым-қатынастарды дамыту, ынтымақтастық дағдыларын қалыптастыру және сындарлы көзқарасты дамыту, қарым-қатынастарды қалыптастыру кезінде сыни ойлау мүмкіндігін қамтиды. 2.Академиялық адалдық: өзгелердің идеялары мен ойларын құрметтеу, яғни академиялық адалдық принциптерін сақтау. |
||||
|
Пәнаралық байланыстар |
ағылшын тілі |
||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Тиісті ақпаратты табу үшін интернетті және браузерді пайдалану |
||||
|
Бастапқы білім |
Негізгі терминдер: сурет, компьютерлік графика, векторлық бейнелер, растрлық суреттер. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 2мин 10мин 4мин 2 мин 6мин 2мин 12мин |
Топты сабаққа ұйымдастыру.
Мұғалім өткен сабақтар бойынша тексеруге тапсырмалар таратады.
Оқушылар өз шамаларымен тапсырмаларды орындайды.
Оқушыларды жұмыстарын сағат тілімен келесі оқушыға тексеруге беруді және басқат түсті қалам алуды сұраңыз. Сыныппен бірге тапсырманы тексеріңіз. Әр оқушы дәптеріне қатемен жұмыс ретінде түсініктеме(фидбек) жазады. Мұғалім растрлық бейнелерді қалай санау керек екенін көрсетеді. Оқушылардан кестені толтыруды сұраңыз. Оқушылар тапсырмаларды орындайды(жұпта 1-2, 3-4 жеке) Жауаптары: 48000 80бит 9 мегабайт 4 |
|
|||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия Оқушылар бағалаулары керек: 0-жоқ, 1 – иә.
|
|
|||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||
|
Барлық оқушылар: |
Сабақ барысында оқығандарын бағалау үшін қолданылатын әдістерді жазу үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. |
Денсаулық сақтау
технологиялары. |
|||
|
Сабақ бойынша рефлексия Оқудың шынайы
мақсатын / мақсатының мақсаттары ма? |
Сабақты көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағандағы сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
||||
|
|
|||||
|
Жалпы рейтинг |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Растрлық және векторлық бейнелерді салыстыру
Растрлық және векторлық бейнелерді салыстыру
Сабақ жоспары
|
6.2. Компьютерлік графика |
Мектеп: №21 Яссауи атындағы жалпы орта мектебі |
||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Орманова З. Ю |
||||
|
Сынып: 6 а,ә,б,в |
Қатысқандар саны: |
Қатысқандар саны: |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Растрлық және векторлық бейнелерді салыстыру |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.2.3 Растрлық және веторлық графиктердің артықшылықтары мен кемшіліктерін бағалау |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||
|
Тілдік мақсаттар |
Диалог/хат жазу үшін бірқатар пайдалы тіркестер: … - графикалық бейнелерді көруге және өзгертуге, құруға арналған программа. Растрлық бейне … көмегімен сақталады Пиксель- бұл … Растрлық бейнелердің сапасы … байланысты Векторлық бейнелер … құрылады Файлдар форматы … |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
1.Ынтымақтастық: Топтық жұмыс кезінде өзара қарым-қатынастарды дамыту, ынтымақтастық дағдыларын қалыптастыру және сындарлы көзқарасты дамыту, қарым-қатынастарды қалыптастыру кезінде сыни ойлау мүмкіндігін қамтиды. 2.Академиялық адалдық: өзгелердің идеялары мен ойларын құрметтеу, яғни академиялық адалдық принциптерін сақтау. |
||||
|
Пәнаралық байланыстар |
ағылшын тілі |
||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Тиісті ақпаратты табу үшін интернетті және браузерді пайдалану |
||||
|
Бастапқы білім |
Негізгі терминдер: сурет, компьютерлік графика, векторлық бейнелер, растрлық суреттер. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 2мин 10мин 4мин 2 мин 6мин 2мин 12мин |
Топты сабаққа ұйымдастыру.
Мұғалім өткен сабақтар бойынша тексеруге тапсырмалар таратады.
Оқушылар өз шамаларымен тапсырмаларды орындайды.
Оқушыларды жұмыстарын сағат тілімен келесі оқушыға тексеруге беруді және басқат түсті қалам алуды сұраңыз. Сыныппен бірге тапсырманы тексеріңіз. Әр оқушы дәптеріне қатемен жұмыс ретінде түсініктеме(фидбек) жазады. Мұғалім растрлық бейнелерді қалай санау керек екенін көрсетеді. Оқушылардан кестені толтыруды сұраңыз. Оқушылар тапсырмаларды орындайды(жұпта 1-2, 3-4 жеке) Жауаптары: 48000 80бит 9 мегабайт 4 |
|
|||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия Оқушылар бағалаулары керек: 0-жоқ, 1 – иә.
|
|
|||
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||
|
Барлық оқушылар: |
Сабақ барысында оқығандарын бағалау үшін қолданылатын әдістерді жазу үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. |
Денсаулық сақтау
технологиялары. |
|||
|
Сабақ бойынша рефлексия Оқудың шынайы
мақсатын / мақсатының мақсаттары ма? |
Сабақты көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағандағы сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
||||
|
|
|||||
|
Жалпы рейтинг |
|||||
шағым қалдыра аласыз













