Сабақ тақырыбы: Рефлекс және рефлекс доғасы.
Зертханалық жұмыс «Тізе рефлексі». .|
Бөлім: |
Координация және реттелу |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
||
|
Күн: |
Сыныбы : 7 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Тақырыбы: |
Рефлекс және рефлекс доғасы. Зертханалық жұмыс «Тізе рефлексі». |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.7.5 - рефлекстік доғаны зерттеу
|
|
|
Сабақтың
мақсаты: |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық айы. Құзыреттілік: шығармашылық зерттеу жүргізу және ғылыми тәсілді қолдану қабілеті; ақпаратты талдау және бағалау; жаңа идеяларды ұсыну; |
|
|
Сабақ барысы/уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: «Флешка» түсі бойынша топқа бірігуге нұсқау береді.
Додокоэдр» тәсілі бойынша жағымды психологиялық ахуал орнатады |
«Флешка» түсі бойынша топтарға бірігеді. « |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. |
Ағаш суреті |
|
3 мин |
ІІ Үй тапсырмасы Цифрлық платформа арқылы сұрайды. Ми бөлімдері https://wordwall.net/resource/52702224 «Миға шабуыл» тәсілі арқылы төңірегінде ой қозғайды, сабақтың тақырыбын, мақсатын анықтайды. Рефлекс деген не? Рефлекстік доға неше бөлімнен тұрды? |
Цифрлық платформа арқылы өткен тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіреді.
«Миға шабуыл» тәсілі арқылы сабақтың тақырыбын , мақсатын анықтайды |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. «Жарайсың!» «Тамаша жауап»т .б |
Экран Суреттер |
|
Сабақтың ортасы 15 мин |
ІV Топтық жұмыс. Мұғалім жаңа тақырып бойынша қысқаша ақпарат береді, Топтық жұмысты ұйымдастырады. 1 -топ «Рефлекс ұғымы» 2- топ «Рефлекс доғасы» туралы оқулықтағы ақпаратпен танысуды ұсынады. Зертханалық жұмыс «Тізе рефлексі». |
Оқушылар топтарда мұғалімнің бағыт берумен берілген тақырыпты талдап, топтык жұмыс орындайды. Зертханалық жұмыс орындайды |
Кері байланыс: «Бас бармақ» әдісі арқылы беріледі |
А4 парағы Маркер флипчарт |
|
15 |
Сабақты бекіту тапсырмалары. 1-тапсырма Жұптық жұмыс Төмендегі суреттерді салыстыра отырып ұқсастығын табыңыз. Берілген сөздерді қолданып, үдерістерді сипаттаңыз.
2-тапсырма Рефлекс доға бөліктері мен қызметі арасындағы сәйкестікті анықтаңыз.
3-тапсырма (барлық бала және ЕББК) Қажетті сөздерді тауып бос торкөзді толтырыңдар
|
Суреттерді салыстыра отырып ұқсастығын табады. Берілген сөздерді қолданып, үдерістерді сипаттайды.
Рефлекс доға бөліктері мен қызметі арасындағы сәйкестікті анықтайды.
Қажетті сөздерді тауып бос торкөзді толтырыңдар |
Дескриптор : екі суретті салыстыра отырып ұқсастығын анықтайды; рефлекстік доғаны сипаттайды; Жалпы балл -2 Дескриптор: рефлекс доға бөліктері мен қызметі арасындағы сәйкестікті анықтайды; Жалпы балл-4 Дескриптор: қажетті сөздерді тауып бос торкөзді толтырады; Жалпы балл-4 |
Тапсырма жазылған парақтар |
|
Сабақ тың соңы 4 мин |
Кері байланыс « СМС » арқылы кері байланыс жасауды ұсынады |
Қатысушылар « СМС» арқылы кері байланыс жасайды |
Кері байланыс: « СМС» арқылы |
Кесте |
|
1 мин |
Үй тапсырмасы § 40оку |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Рефлекс
Сабақ тақырыбы: Рефлекс және рефлекс доғасы.
Зертханалық жұмыс «Тізе рефлексі». .|
Бөлім: |
Координация және реттелу |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
||
|
Күн: |
Сыныбы : 7 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Тақырыбы: |
Рефлекс және рефлекс доғасы. Зертханалық жұмыс «Тізе рефлексі». |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.7.5 - рефлекстік доғаны зерттеу
|
|
|
Сабақтың
мақсаты: |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық айы. Құзыреттілік: шығармашылық зерттеу жүргізу және ғылыми тәсілді қолдану қабілеті; ақпаратты талдау және бағалау; жаңа идеяларды ұсыну; |
|
|
Сабақ барысы/уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин |
І. Ұйымдастыру кезеңі: «Флешка» түсі бойынша топқа бірігуге нұсқау береді.
Додокоэдр» тәсілі бойынша жағымды психологиялық ахуал орнатады |
«Флешка» түсі бойынша топтарға бірігеді. « |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. |
Ағаш суреті |
|
3 мин |
ІІ Үй тапсырмасы Цифрлық платформа арқылы сұрайды. Ми бөлімдері https://wordwall.net/resource/52702224 «Миға шабуыл» тәсілі арқылы төңірегінде ой қозғайды, сабақтың тақырыбын, мақсатын анықтайды. Рефлекс деген не? Рефлекстік доға неше бөлімнен тұрды? |
Цифрлық платформа арқылы өткен тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіреді.
«Миға шабуыл» тәсілі арқылы сабақтың тақырыбын , мақсатын анықтайды |
Кері байланыс: Мадақтау арқылы бағаланады. «Жарайсың!» «Тамаша жауап»т .б |
Экран Суреттер |
|
Сабақтың ортасы 15 мин |
ІV Топтық жұмыс. Мұғалім жаңа тақырып бойынша қысқаша ақпарат береді, Топтық жұмысты ұйымдастырады. 1 -топ «Рефлекс ұғымы» 2- топ «Рефлекс доғасы» туралы оқулықтағы ақпаратпен танысуды ұсынады. Зертханалық жұмыс «Тізе рефлексі». |
Оқушылар топтарда мұғалімнің бағыт берумен берілген тақырыпты талдап, топтык жұмыс орындайды. Зертханалық жұмыс орындайды |
Кері байланыс: «Бас бармақ» әдісі арқылы беріледі |
А4 парағы Маркер флипчарт |
|
15 |
Сабақты бекіту тапсырмалары. 1-тапсырма Жұптық жұмыс Төмендегі суреттерді салыстыра отырып ұқсастығын табыңыз. Берілген сөздерді қолданып, үдерістерді сипаттаңыз.
2-тапсырма Рефлекс доға бөліктері мен қызметі арасындағы сәйкестікті анықтаңыз.
3-тапсырма (барлық бала және ЕББК) Қажетті сөздерді тауып бос торкөзді толтырыңдар
|
Суреттерді салыстыра отырып ұқсастығын табады. Берілген сөздерді қолданып, үдерістерді сипаттайды.
Рефлекс доға бөліктері мен қызметі арасындағы сәйкестікті анықтайды.
Қажетті сөздерді тауып бос торкөзді толтырыңдар |
Дескриптор : екі суретті салыстыра отырып ұқсастығын анықтайды; рефлекстік доғаны сипаттайды; Жалпы балл -2 Дескриптор: рефлекс доға бөліктері мен қызметі арасындағы сәйкестікті анықтайды; Жалпы балл-4 Дескриптор: қажетті сөздерді тауып бос торкөзді толтырады; Жалпы балл-4 |
Тапсырма жазылған парақтар |
|
Сабақ тың соңы 4 мин |
Кері байланыс « СМС » арқылы кері байланыс жасауды ұсынады |
Қатысушылар « СМС» арқылы кері байланыс жасайды |
Кері байланыс: « СМС» арқылы |
Кесте |
|
1 мин |
Үй тапсырмасы § 40оку |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз





