|
Бөлім |
1 Бөлім.Сәндік қолданбалы өнер |
||
|
Педагогтің аты жөні |
Муса Д |
||
|
Күні: |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Әртүрлі бұйымдарды ілмекпен (ілгекпен) тоқу (сулықтар, сөмкелер, ұялы телефондардың қабы). Екінші кезен |
||
|
Осы сабақта қол жеткізіле- тін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.3.3-Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар жасау барысында қазақ ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану 6.2.6.1-Техника қауіпсіздігін қадағалап, оның маңыздылығын сезіне және демонстрациялай отырып, материалдар мен құралдарды қолдану |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды; Көптеген оқушылар: тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. Кейбір оқушылар: ілмек бізбен тоқу техникасын меңгереді; |
||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезең/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Сабақ мектеп құндылығы бойынша сыпайы сәлемдесумен басталып, өткен сабақтарға шолу жасалады. Психологиялық ахуалды қалыптастыру. Назарларын сабаққа аудару.Өткен сабақты пысықтау мақсатында сұрақтар қоямын. Нобай дегеніміз не? Дәстүрлі емес материалдарға нелер жатады . |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Ойлан , бірік, бөліс әдісі арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді
|
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер мен иллюстрациялық суреттер
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабаққа байланысты ілмек біздер, тоқыма жіптер қажет. Кітаппен жұмыс жасау , берілген тапсырма бойынша ұялы телефонға қап, мойын орағыш т.б тоқуды орындау . Әртүрлі ілмек түрлері беріледі.
Және шартты белгілер бойынша суретке қарап шалулардың түрлерін ажыратуға машықтанады. Мұғалім оқушыларға қолдау көрсетеді.
|
Берілген тапсырма бойынша ілмек бізбен өз таңдаған бұйымдарын тоқу.
|
|
Салынған нобай суреттері Түрлі-түсті жіптер,қайшы, імек біз.
|
|
Сабақтың соңы
|
Сабақты бекіту: 1.Иірімжіптің қандай түрлерін білесіңдер? 2.Салыстырмалы түрде ең берік иірімжіпті атаңдар. 3.Сапасы және түсі әр түрлі талшықтарды араластыру жолымен алынатын қандай иірімжіпті білесіңдер? 4.Иірімжіп зат белгісіне қарап ұсынылған ілмекбіздің номерін қалай білуге болады? 5. Ілмек қандай түрлері және размерлері бар? Жұмыс соңында барлық құрал-жабдықтар жәшікке жинап салу керек. Ілмек бізді қорабымен алып жүру қажет. |
Сұраққа жауап береді.
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Əртүрлі бұйымдарды ілмек бізбен тоқу
Əртүрлі бұйымдарды ілмек бізбен тоқу
|
Бөлім |
1 Бөлім.Сәндік қолданбалы өнер |
||
|
Педагогтің аты жөні |
Муса Д |
||
|
Күні: |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Әртүрлі бұйымдарды ілмекпен (ілгекпен) тоқу (сулықтар, сөмкелер, ұялы телефондардың қабы). Екінші кезен |
||
|
Осы сабақта қол жеткізіле- тін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.3.3-Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар жасау барысында қазақ ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану 6.2.6.1-Техника қауіпсіздігін қадағалап, оның маңыздылығын сезіне және демонстрациялай отырып, материалдар мен құралдарды қолдану |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды; Көптеген оқушылар: тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. Кейбір оқушылар: ілмек бізбен тоқу техникасын меңгереді; |
||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезең/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Сабақ мектеп құндылығы бойынша сыпайы сәлемдесумен басталып, өткен сабақтарға шолу жасалады. Психологиялық ахуалды қалыптастыру. Назарларын сабаққа аудару.Өткен сабақты пысықтау мақсатында сұрақтар қоямын. Нобай дегеніміз не? Дәстүрлі емес материалдарға нелер жатады . |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Ойлан , бірік, бөліс әдісі арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді
|
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулықтағы түсініктемелер мен иллюстрациялық суреттер
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабаққа байланысты ілмек біздер, тоқыма жіптер қажет. Кітаппен жұмыс жасау , берілген тапсырма бойынша ұялы телефонға қап, мойын орағыш т.б тоқуды орындау . Әртүрлі ілмек түрлері беріледі.
Және шартты белгілер бойынша суретке қарап шалулардың түрлерін ажыратуға машықтанады. Мұғалім оқушыларға қолдау көрсетеді.
|
Берілген тапсырма бойынша ілмек бізбен өз таңдаған бұйымдарын тоқу.
|
|
Салынған нобай суреттері Түрлі-түсті жіптер,қайшы, імек біз.
|
|
Сабақтың соңы
|
Сабақты бекіту: 1.Иірімжіптің қандай түрлерін білесіңдер? 2.Салыстырмалы түрде ең берік иірімжіпті атаңдар. 3.Сапасы және түсі әр түрлі талшықтарды араластыру жолымен алынатын қандай иірімжіпті білесіңдер? 4.Иірімжіп зат белгісіне қарап ұсынылған ілмекбіздің номерін қалай білуге болады? 5. Ілмек қандай түрлері және размерлері бар? Жұмыс соңында барлық құрал-жабдықтар жәшікке жинап салу керек. Ілмек бізді қорабымен алып жүру қажет. |
Сұраққа жауап береді.
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














