Материалдар / Сабақ жоспар 3 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Сабақ жоспар 3 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Сабақ жоспары Қазақ тілі Ч,щ дыбыстары 3- сынып • 3.4.1.3 ч,щ əріптері бар сөздердің емлесін білу; • 3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық жəне стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Қазан 2022
632
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім

Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен

Педагогтің аты-жөні

Бектемисова Асел Туйгамбековна

Күні:

19.10.2022

Сынып: 3 г

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Ч,щ дыбыстары

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

  • 3.4.1.3 ч,щ əріптері бар сөздердің емлесін білу;

  • 3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық жəне стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету

Сабақтың SMART

мақсаты

Барлық оқушылар: тыңдаған материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құрып, мазмұндама жазу;

Көптеген оқушылар:ч, щ әріптері бар сөздердің емлесін білу.

Кейбір оқушылар: бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап көлбеу, үзбей және біркелкі жазу, жазу қарқынын жеделдету;

Сабақтың барысы

Сабақтың кезең

уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

5 мин

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыруда жаттығулар жасалады.

Өткен тақырыпқа шолу «Кім шапшаң ?» әдісі бойынша жүреді.

Орны ауысқан әріптерден сөз құрау.

-Өткен сабақта қандай тақырып өттік?

Ыащ, чпоинме, щрбо, кче, танипомеч, щтұы, ищ, учап-упчс, щинчуск.

Өзін-өзі тексеру

Ащы, чемпион,борщ, чек, чемпионат, тұщы, щи, чупа-чупс, Щучинск

Жақсы тілек айтады.


Дескриптор:

Орны ауысқан әріптерден сөз құрайды.

ҚБ: «Смайлик» әдісі.


Сабақтың ортасы

20 мин


























2 мин


10 мин




(Т, Д) «Ыстық орындық» әдісі, дәптермен жұмыс.

35-жаттығу. «Жақсы мен жаман» мәтінін оқыңдар.

Мәтін не туралы?

Мәтін мазмұны бойынша бір-біріңмен пікірлесіңдер.

«Жақсы сөз – жарым ырыс» мақалы бойынша өзіңше ой тұжырым жаса.

-Мәтінге жоспар құр.

-Құрған жоспарың бойынша мазмұндама жаз.

Мазмұндамаға қойылатын талаптар

  • жоспарға сәйкес жазу;

  • - сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтау;

  • - сөйлемдерді өзара мағыналық байланысты құрастыру;

  • - сөйлемнің жазылу емлесін сақтау;

  • - каллиграфиялық талаптарды сақтау;

Жоспар құру
1. Гүл егу.

2. Гүлдің мұңаюы.
3.
Гүлдің құлпырып, өсуі.

36-жаттығу. Мақалды көркем жаз. «Қара, жатта, жаз» әдісі.

Ащыны білмеген тәттіні де білмейді.

Мақалдың мазмұнын қалай түсінгеніңді айт.

Саралау тәсілі: «Тапсырма».

Кейбір оқушыға:

-35-жаттығудағы мәтін мазмұнына сәйкес келетін мақал-мәтел тауып айт.


Сергіту жаттығуы.

Берілген гүлдер бойынша Ән айту

Қызыл раушан

Ақ раушан

Гүлдер


Дескриптор:

Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды.

Мәтін мазмұны бойынша бір-бірімен пікірлеседі.

Жақсы сөз- жарым ырыс” мақал бойынша өзіше ой тұжырым жасайды.

Мәтінге жоспар құрады.

Құраған жоспарың бойынша мазмұндама жазады.




Дескриптор:

Мақалдың мазмұнын қалай түсінгенін айтады.




Ән айтып сергиді

ҚБ:

5 балл
























5 балл

Оқулық, дәптер








Сабақтың соңы

3 мин

Рефлексия: «Менің сөзім»

Үй жұмысы 37 жаттығу.

Бүгінгі сабақта не білгенін, үйренгенін, түсінгені туралы бөліседі.


ҚБ балын қояды.




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!