Күні : 17.04.2017 Сынып : 10 «а» Пән : қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Ресми байланыс түрлері. Өтініш, өмірбаян, күнделік, анкета, жарнама.
Сабақтың мақсаты:
Білімділік : ресми байланыс түрлері туралы түсінік бере отырып, ісқағаздар және ресми қатынас жасау жауапкершілік пен біліктілікті талап ететінін ісқағаздардың құрылымдық ерекшеліктерін меңгерту.
Дамытушылық: Оқушылардың іскерлік дағдысын қалыптастыру, ой – өрісін дамыту, ізденімпаздыққа баулу.
Тәрбиелік : әдептілік ережелерін бойына сіңірген шығармашылық қабілеті дамыған азамат тәрбиелеу
.Сабақты ұйымдастыру формасы: Б.Блум жүйесі бойынша
Сабақтың түрі : қызығушылықтарын ояту сабағы
Пәнаралық байланыс : әдебиет
Сабақтың құрал жабдығы: интербелсенді тақта, қима қағаздар, маркерлер.
Сабақтың әдіс – тәсілдері: «почта жәшігі», «сақина салмақ», ойыны, өзін – өзі жарнамалау, жұптық, топтық жұмыс
Күтілетін нәтиже: өз ойларын еркін айтады, сабақ кезінде көшбасшы оқушы айқындалады, сыни ойлауы қалыптасады, оқушы шығармашылығы , ізденісі дамиды.
Сабақтың барысы:
І . Ұйымдастыру.
Психологиялық тренинг. «Визитка» ойыны. Бұл ойында оқушылар бір – бірін визиткада көрсетілген есім бойынша атайды
ІІ. Үй тапсырмасын пысықтау. Іскерлік. Күрделі сөздерге тест жұмысын жасау.
Блум жүйесі бойынша сабақ жоспары.
|
Уақыт |
Мұғалім қызметі |
Оқушы қызметі |
Тапсырмалар жүйесі |
Бағалау жүйесі |
Күтілетін нәтиже |
|
Білу 10 – мпн |
«Пошта жәшігі» әдісі арқылы жаңа сабақ бойынша конверттерге салынған сұрақтар мен тапсырмаларға жауап береді. Әр оқушы жеке барып жәшіктегі конверттерді алып орындайды. |
Топтық жұмыс |
Пысықтау тапсырмалары Бағытталған оқу. |
Оқушылардың өздеріне орындаған тапсырмалар мен сұрақтарына өздері бағалау парақшасына бағалатамын. |
Өз бетінше ізденуді үйренеді.Өткен тақырыптарды есіне түсіреді; жеке жұмыс орындалады. |
|
Түсіну 5– мин |
Жұптық жұмыс. 121 – жаттығу. Өзін – өзі жарнамалау әдісі. Екі оқушы тақырыпқа сай бойындағы қасиеттері бойынша бірін – бірі жарнамалау керек |
Білімді жете меңгеру үшін өзінің барлық мүмкіндік пен іскерлігін пайдаланады. Жұптық жұмыста бірін – біріне деген сенімділігі артады. |
Бағытталған сұрақтар мен топтастыру. Жеке жұмыс. |
Оқушы бағасы. |
Оқушының дербестігі өз –өзіне сенімділігі артады. |
|
Қолдану 7 – мин |
Топтық жұмыс. «Сақина салмақ» ойыны Ұлдар қыздарға сақина салып, гүл сыйлау арқылы тапсырма береді. Сол тапсырмаға сақина салған қыздар жауап береді. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс жүргіземін. |
Топтық жұмыста топтық ережені сақтай отырып, тапсырмаларды орындайды. |
Салыстыра отырып, ауызша сөйлеу мәдениеті қалыптасады. |
Топтың бірін – бірі бағалауы. |
Өз ойлары мен еркін пікірлеуі қалыптасады. |
|
Талдау 8- мин |
Топтық жұмыс. Хронология әдісі. Бұл әдісте әдебиет пәнінде өткен ақын жазушылардың өмірбаяны бойынша хронолиялық кесте жасайды. |
Топтаса отырып, әдебиет пәнінен өткендерін еске түсіреді. |
Сыни тұрғысынан ойлау |
Белсенді оқушыны бағалау |
Оқушының ойлау, ауызша сөйлеу, салыстыру мәдениеті артады. |
|
Жинақтау 2- мин |
115 – жаттығу. «Күнделік жазудың пайдасы» тақырыбында эссе жазу. Жеке жұмыс. |
Білімдерін жинақтай біледі. Оқушы өз ойын жүйелеп, пысықтау үшін эссе жазады. |
Сыни тұрғысынан ойлау |
Өз жұмысын өзіне бағалатамын. |
Өз бетінше ізденеді. Ойлау,саралау, салыстыру қабілеттері артады. |
|
Бағалау 3- мин |
Оқушылардың жасаған шығармашылық жұмыстарын өздеріне бағалатамын. |
Өз жұмыстарын бағалай біледі. |
Жеке жұмыс |
Оқытушы бағасы |
Әділ бағалауды үйренеді |
|
Үйге тапсырмаа |
116 – жаттығу. Менің анкетам. |
|
|
|
|
Уақыт артылған жағдайда «қобдишадағы сыйлық» әдісімен сабақты байланыстырамын.
Кері байланысты оқушылардың өз ойлары арқылы шығарамын. Оқушылар стикерлерін жұбына береді. Бір – бірінің сабақтан алған әсерлерімен бөліседі.
Бекітемін :
Мектеп директоры :
Адамбаев М.Д.
-------------------------------
Сабақтың тақырыбы :
Ресми іс қағаздар түрлері . Өмірбаян, өтініш, күнделік, анкета, жарнама.
Пән : қазақ тілі
10 «а» сыныбы
Пән мұғалімі : Кайпова Ж. А.
2016- 2017 оқу жылы
-
Қоғам сөзіне фонетикалық талдау жаса.
Сын есімнің салыстырмалы шырайына мысалдар келтір.
-
Тұйық етістікке 3 мысал келтіріп, сөйлем құрастыр.
-
Белгісіздік есімдігіне 3 мысал келтіріп, сөйлем құрастыр.
Мекен үстеуіне 3 мысал келтіріп, сөйлем құрастыр.
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5» Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
П о ш т а
Қ о б д и ш а
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
І |
ІІ |
ІІІ |
ІҮ |
Ү |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспар "Ресми байланыс түрлері. Өтініш, өмірбаян, күнделік, анкета, жарнама"
Сабақ жоспар "Ресми байланыс түрлері. Өтініш, өмірбаян, күнделік, анкета, жарнама"
Күні : 17.04.2017 Сынып : 10 «а» Пән : қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Ресми байланыс түрлері. Өтініш, өмірбаян, күнделік, анкета, жарнама.
Сабақтың мақсаты:
Білімділік : ресми байланыс түрлері туралы түсінік бере отырып, ісқағаздар және ресми қатынас жасау жауапкершілік пен біліктілікті талап ететінін ісқағаздардың құрылымдық ерекшеліктерін меңгерту.
Дамытушылық: Оқушылардың іскерлік дағдысын қалыптастыру, ой – өрісін дамыту, ізденімпаздыққа баулу.
Тәрбиелік : әдептілік ережелерін бойына сіңірген шығармашылық қабілеті дамыған азамат тәрбиелеу
.Сабақты ұйымдастыру формасы: Б.Блум жүйесі бойынша
Сабақтың түрі : қызығушылықтарын ояту сабағы
Пәнаралық байланыс : әдебиет
Сабақтың құрал жабдығы: интербелсенді тақта, қима қағаздар, маркерлер.
Сабақтың әдіс – тәсілдері: «почта жәшігі», «сақина салмақ», ойыны, өзін – өзі жарнамалау, жұптық, топтық жұмыс
Күтілетін нәтиже: өз ойларын еркін айтады, сабақ кезінде көшбасшы оқушы айқындалады, сыни ойлауы қалыптасады, оқушы шығармашылығы , ізденісі дамиды.
Сабақтың барысы:
І . Ұйымдастыру.
Психологиялық тренинг. «Визитка» ойыны. Бұл ойында оқушылар бір – бірін визиткада көрсетілген есім бойынша атайды
ІІ. Үй тапсырмасын пысықтау. Іскерлік. Күрделі сөздерге тест жұмысын жасау.
Блум жүйесі бойынша сабақ жоспары.
|
Уақыт |
Мұғалім қызметі |
Оқушы қызметі |
Тапсырмалар жүйесі |
Бағалау жүйесі |
Күтілетін нәтиже |
|
Білу 10 – мпн |
«Пошта жәшігі» әдісі арқылы жаңа сабақ бойынша конверттерге салынған сұрақтар мен тапсырмаларға жауап береді. Әр оқушы жеке барып жәшіктегі конверттерді алып орындайды. |
Топтық жұмыс |
Пысықтау тапсырмалары Бағытталған оқу. |
Оқушылардың өздеріне орындаған тапсырмалар мен сұрақтарына өздері бағалау парақшасына бағалатамын. |
Өз бетінше ізденуді үйренеді.Өткен тақырыптарды есіне түсіреді; жеке жұмыс орындалады. |
|
Түсіну 5– мин |
Жұптық жұмыс. 121 – жаттығу. Өзін – өзі жарнамалау әдісі. Екі оқушы тақырыпқа сай бойындағы қасиеттері бойынша бірін – бірі жарнамалау керек |
Білімді жете меңгеру үшін өзінің барлық мүмкіндік пен іскерлігін пайдаланады. Жұптық жұмыста бірін – біріне деген сенімділігі артады. |
Бағытталған сұрақтар мен топтастыру. Жеке жұмыс. |
Оқушы бағасы. |
Оқушының дербестігі өз –өзіне сенімділігі артады. |
|
Қолдану 7 – мин |
Топтық жұмыс. «Сақина салмақ» ойыны Ұлдар қыздарға сақина салып, гүл сыйлау арқылы тапсырма береді. Сол тапсырмаға сақина салған қыздар жауап береді. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс жүргіземін. |
Топтық жұмыста топтық ережені сақтай отырып, тапсырмаларды орындайды. |
Салыстыра отырып, ауызша сөйлеу мәдениеті қалыптасады. |
Топтың бірін – бірі бағалауы. |
Өз ойлары мен еркін пікірлеуі қалыптасады. |
|
Талдау 8- мин |
Топтық жұмыс. Хронология әдісі. Бұл әдісте әдебиет пәнінде өткен ақын жазушылардың өмірбаяны бойынша хронолиялық кесте жасайды. |
Топтаса отырып, әдебиет пәнінен өткендерін еске түсіреді. |
Сыни тұрғысынан ойлау |
Белсенді оқушыны бағалау |
Оқушының ойлау, ауызша сөйлеу, салыстыру мәдениеті артады. |
|
Жинақтау 2- мин |
115 – жаттығу. «Күнделік жазудың пайдасы» тақырыбында эссе жазу. Жеке жұмыс. |
Білімдерін жинақтай біледі. Оқушы өз ойын жүйелеп, пысықтау үшін эссе жазады. |
Сыни тұрғысынан ойлау |
Өз жұмысын өзіне бағалатамын. |
Өз бетінше ізденеді. Ойлау,саралау, салыстыру қабілеттері артады. |
|
Бағалау 3- мин |
Оқушылардың жасаған шығармашылық жұмыстарын өздеріне бағалатамын. |
Өз жұмыстарын бағалай біледі. |
Жеке жұмыс |
Оқытушы бағасы |
Әділ бағалауды үйренеді |
|
Үйге тапсырмаа |
116 – жаттығу. Менің анкетам. |
|
|
|
|
Уақыт артылған жағдайда «қобдишадағы сыйлық» әдісімен сабақты байланыстырамын.
Кері байланысты оқушылардың өз ойлары арқылы шығарамын. Оқушылар стикерлерін жұбына береді. Бір – бірінің сабақтан алған әсерлерімен бөліседі.
Бекітемін :
Мектеп директоры :
Адамбаев М.Д.
-------------------------------
Сабақтың тақырыбы :
Ресми іс қағаздар түрлері . Өмірбаян, өтініш, күнделік, анкета, жарнама.
Пән : қазақ тілі
10 «а» сыныбы
Пән мұғалімі : Кайпова Ж. А.
2016- 2017 оқу жылы
-
Қоғам сөзіне фонетикалық талдау жаса.
Сын есімнің салыстырмалы шырайына мысалдар келтір.
-
Тұйық етістікке 3 мысал келтіріп, сөйлем құрастыр.
-
Белгісіздік есімдігіне 3 мысал келтіріп, сөйлем құрастыр.
Мекен үстеуіне 3 мысал келтіріп, сөйлем құрастыр.
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5» Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
Бекзат |
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты –жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
Үй жұмысы 5 балл |
«Пошта жәшігі» әдісі 3 балл |
Өзін – өзі жарнамалау 3 балл |
Сақина салмақ 3 балл |
Хронология 3 балл |
Эссе 3 балл |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 – 6 балл жинаса бағасы - «3»
6 – 12 балл жинаса бағасы – «4»
12 – 18 балл жинаса бағасы - «5»
П о ш т а
Қ о б д и ш а
Бағалау парақшасы
|
№ |
Оқушының аты -жөні |
І |
ІІ |
ІІІ |
ІҮ |
Ү |
Бағасы |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













