|
Пәні: Қазақ тілі |
Мектеп: №20 ЖОББМ |
||||||
|
Күні : 19.10.2020 |
Мұғалімнің тегі, аты: Набидуллина Б.К |
||||||
|
Сынып: 4 «И» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Тақырыбы : Менің қалауым |
|||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
4.1.3.1. тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру/сөйлемді толықтыру және түйінді тұстарын анықтау/кесте толтыру/кластер құрастыру |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: * тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. |
||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі:* тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді,сөйлемді толықтырады. |
|||||||
|
Кейбір оқушылар : тыңдаған материалдыңтмазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, сөйлемді толықтырады, түйінді тұстарын анықтйды, кесте толтырады, кластер құрастырады. . |
|||||||
|
Сөздік қор |
Барғым келеді, болғым келеді, көргім келеді. |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану |
||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Жаман жолдас |
||||||
|
Жоспар : |
|||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығұлар (төменде жоспарланған жаттығұлармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басталуы 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі «Ыстық алақан» тренингі арқылы стикер арқылы оқушылар бір-біріне деген жылы лебіздерін білдіреді. Үй тапсырмасын тексеру Қосымша сұрақтар қою. |
|
|||||
|
Сабақтың ортасы 26 минут Сабақтың соңы 7 минут |
Жаңа сабаққа кіріспе ретінде оқушылармен «Сөйлесейік» айдарының тапсырмалары бойынша сөйлесу. Оқушыларға жетелеу сұрақтарын қойып, айтылымға жетелеу. Оқушылар үлгіні басшылыққа ала отырып, суреттер арқылы сұрақтарға жауап беріп, себебін түсіндіреді. 1. Сен Бурабайға барғың келе ме? 2. Сен Бәйтерекке барғың келе ме? 3. Болашақта кім болғың келеді? Оқушылар сұраққа жауап беру арқылы өз ойларымен бөліседі «Есте сақтайық!» айдарындағы тапсырмада оқушылар қалау райдың жұрнақтарымен танысады. қалау райдың жұрнақтарын қолданыстық тұрғыдан мысалдар келтіру арқылы түсіндіру. «Жаттығайық» айдарындағы тапсырмада оқушылар жақшаның ішіндегі етістіктерге мұғалімнің көмегімен ережені басшылыққа ала отырып, қалау райының жұрнақтарын дұрыс жалғап үйренеді. Жаңа сөздермен жұмыс Баспана – Құрастыру – Сөздерді оқу, сөз тіркестерін құрастыру. 1-тапсырма Сұрақтарға жауап беру (жұрнақтарды пайдаланып). 2-тапсырма Жақшаны ашып, жазу. 4-тапсырма 4 сұрақ жазып, 4 оқушыдан жауап алу. 5-тапсырма Мәтінді оқып, сурет бойынша кімнің не қалайтынын табу. «Қар кесегі» әдісі бойынша, оқушылар бір-біріне сұрақ жазып, жауап береді. Үй тапсырмасы: 3-тапсырма, 69-бет Жақшаны ашып жазу. |
Суреттер |
|||||
|
Дифференциация -оқуышларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары 3 сынып Менің қалауым
Сабақ жоспары 3 сынып Менің қалауым
|
Пәні: Қазақ тілі |
Мектеп: №20 ЖОББМ |
||||||
|
Күні : 19.10.2020 |
Мұғалімнің тегі, аты: Набидуллина Б.К |
||||||
|
Сынып: 4 «И» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Тақырыбы : Менің қалауым |
|||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
4.1.3.1. тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру/сөйлемді толықтыру және түйінді тұстарын анықтау/кесте толтыру/кластер құрастыру |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: * тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. |
||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі:* тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді,сөйлемді толықтырады. |
|||||||
|
Кейбір оқушылар : тыңдаған материалдыңтмазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, сөйлемді толықтырады, түйінді тұстарын анықтйды, кесте толтырады, кластер құрастырады. . |
|||||||
|
Сөздік қор |
Барғым келеді, болғым келеді, көргім келеді. |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану |
||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Жаман жолдас |
||||||
|
Жоспар : |
|||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығұлар (төменде жоспарланған жаттығұлармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басталуы 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі «Ыстық алақан» тренингі арқылы стикер арқылы оқушылар бір-біріне деген жылы лебіздерін білдіреді. Үй тапсырмасын тексеру Қосымша сұрақтар қою. |
|
|||||
|
Сабақтың ортасы 26 минут Сабақтың соңы 7 минут |
Жаңа сабаққа кіріспе ретінде оқушылармен «Сөйлесейік» айдарының тапсырмалары бойынша сөйлесу. Оқушыларға жетелеу сұрақтарын қойып, айтылымға жетелеу. Оқушылар үлгіні басшылыққа ала отырып, суреттер арқылы сұрақтарға жауап беріп, себебін түсіндіреді. 1. Сен Бурабайға барғың келе ме? 2. Сен Бәйтерекке барғың келе ме? 3. Болашақта кім болғың келеді? Оқушылар сұраққа жауап беру арқылы өз ойларымен бөліседі «Есте сақтайық!» айдарындағы тапсырмада оқушылар қалау райдың жұрнақтарымен танысады. қалау райдың жұрнақтарын қолданыстық тұрғыдан мысалдар келтіру арқылы түсіндіру. «Жаттығайық» айдарындағы тапсырмада оқушылар жақшаның ішіндегі етістіктерге мұғалімнің көмегімен ережені басшылыққа ала отырып, қалау райының жұрнақтарын дұрыс жалғап үйренеді. Жаңа сөздермен жұмыс Баспана – Құрастыру – Сөздерді оқу, сөз тіркестерін құрастыру. 1-тапсырма Сұрақтарға жауап беру (жұрнақтарды пайдаланып). 2-тапсырма Жақшаны ашып, жазу. 4-тапсырма 4 сұрақ жазып, 4 оқушыдан жауап алу. 5-тапсырма Мәтінді оқып, сурет бойынша кімнің не қалайтынын табу. «Қар кесегі» әдісі бойынша, оқушылар бір-біріне сұрақ жазып, жауап береді. Үй тапсырмасы: 3-тапсырма, 69-бет Жақшаны ашып жазу. |
Суреттер |
|||||
|
Дифференциация -оқуышларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||
шағым қалдыра аласыз













