|
Пән: Қазақ тілі Т2 Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2-бөлім: Құндылықтар |
Мектеп: №20 Мұғалімнің аты-жөні: Набибуллина Б.К. |
||
|
Күні: 2.10.2020ж. Сынып: 4 «Е» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әдепті бала. Үлгілі оқушы
|
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
4.1.3.1 - тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру/сөйлемді толықтыру және түйінді тұстарын анықтау/кесте толтыру/кластер құрастыру |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: сөз тіркесін құрайды Көпшілігі: сұрақтарға жауап береді Кейбірі: сөйлемді толықтырып, нақты ақпаратты табады |
||
|
Бағалау критерийлері |
Білім алушы
|
||
|
Лексикалық минимум |
Шыншыл, жомарт, адал, тілалғыш, жауапты, уәдеде тұру, қасиет, әдет |
||
|
Грамматикалық минимум |
Болымды және болымсыз етістік |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық, топтық жұмыс түрлерін ұйымдастыру арқылы ынтымақтастыққа, бір-бірін тыңдауға тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Таныстырылым |
||
|
Алдыңғы білім |
Еңбектің сыйы
|
||
|
Сабақ барысы
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 - 7 минут |
Ертеңгілік шеңбер «Жақсы тілек» Мен саған сәттілік тілеймін (бақыт, байлық, денсаулық, жақсылық, ашық аспан) Шеңберге тұрып, бір- біріне жақсы тілек айтады. Үй жұмысын тексеру. «Жарайсың», «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын» - оқушылардың бағалауы. Суреттер арқылы жаңа сабақ тақырыбын табады. |
Интерактивті тақта, суреттер |
|
|
Сабақтың ортасы 25-30 минут
|
«Жаңа сөз үйренейік» айдары бойынша жаңа сөздерді меңгерту: Шыншыл – честный Жомарт – щедрый Адал – верный Тілалғыш – послушный уәдеде тұру – выполнять обещание қасиет – качество әдет-привычка жауапты – ответственный сабырлы – спокойный, терпеливый Жаңа сөздерді пайдаланып, сөз тіркесі не сөйлем құрастырады. Тыңдалым. «Тыңдайық» айдарында оқушылар мәтінді тыңдайды. Сұрақтарға жауап береді:
Нұрбек қандай бала?
«Жарайсың», «өте жақсы», «жақсы», «талпын» - бағалау
Сергіту сәті. Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да. Күлімдеп күн бүгін қарады саған да. Күлімдеп күн бүгін Қарады баршаға. Ереже. «Есте сақтайық» айдары бойынша берілген ережені түсіндіру. Өтірік айтпа – не ври Уәдеде тұрмау – не выполнять обещание Кітапты жыртпа – не рви книжку Жазылым. Жазу дәптеріндегі 22-бет 1-тапсырманы орындайды. Сөйлемдерді толықтырады, сөздерді қатесіз жазады.
|
Оқулық
Суреттер
оқулық
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасы 23-бет 1-тапсырма, 46-бет 2-тапсырма |
Жазу дәптері, оқулық |
|
|
Сабақ бойынша рефлексия |
«Білім ағашы» - бүгінгі сабақтан үйренген, есте қалған 3 нәрсені стикерге жазып, білім ағашына іледі |
«Білім ағашы» |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары 4 сынып Әдепті бала. Үлгілі оқушы
Сабақ жоспары 4 сынып Әдепті бала. Үлгілі оқушы
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2-бөлім: Құндылықтар |
Мектеп: №20 Мұғалімнің аты-жөні: Набибуллина Б.К. |
||
|
Күні: 2.10.2020ж. Сынып: 4 «Е» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әдепті бала. Үлгілі оқушы
|
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
4.1.3.1 - тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру/сөйлемді толықтыру және түйінді тұстарын анықтау/кесте толтыру/кластер құрастыру |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: сөз тіркесін құрайды Көпшілігі: сұрақтарға жауап береді Кейбірі: сөйлемді толықтырып, нақты ақпаратты табады |
||
|
Бағалау критерийлері |
Білім алушы
|
||
|
Лексикалық минимум |
Шыншыл, жомарт, адал, тілалғыш, жауапты, уәдеде тұру, қасиет, әдет |
||
|
Грамматикалық минимум |
Болымды және болымсыз етістік |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық, топтық жұмыс түрлерін ұйымдастыру арқылы ынтымақтастыққа, бір-бірін тыңдауға тәрбиелеу. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Таныстырылым |
||
|
Алдыңғы білім |
Еңбектің сыйы
|
||
|
Сабақ барысы
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 - 7 минут |
Ертеңгілік шеңбер «Жақсы тілек» Мен саған сәттілік тілеймін (бақыт, байлық, денсаулық, жақсылық, ашық аспан) Шеңберге тұрып, бір- біріне жақсы тілек айтады. Үй жұмысын тексеру. «Жарайсың», «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын» - оқушылардың бағалауы. Суреттер арқылы жаңа сабақ тақырыбын табады. |
Интерактивті тақта, суреттер |
|
|
Сабақтың ортасы 25-30 минут
|
«Жаңа сөз үйренейік» айдары бойынша жаңа сөздерді меңгерту: Шыншыл – честный Жомарт – щедрый Адал – верный Тілалғыш – послушный уәдеде тұру – выполнять обещание қасиет – качество әдет-привычка жауапты – ответственный сабырлы – спокойный, терпеливый Жаңа сөздерді пайдаланып, сөз тіркесі не сөйлем құрастырады. Тыңдалым. «Тыңдайық» айдарында оқушылар мәтінді тыңдайды. Сұрақтарға жауап береді:
Нұрбек қандай бала?
«Жарайсың», «өте жақсы», «жақсы», «талпын» - бағалау
Сергіту сәті. Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да. Күлімдеп күн бүгін қарады саған да. Күлімдеп күн бүгін Қарады баршаға. Ереже. «Есте сақтайық» айдары бойынша берілген ережені түсіндіру. Өтірік айтпа – не ври Уәдеде тұрмау – не выполнять обещание Кітапты жыртпа – не рви книжку Жазылым. Жазу дәптеріндегі 22-бет 1-тапсырманы орындайды. Сөйлемдерді толықтырады, сөздерді қатесіз жазады.
|
Оқулық
Суреттер
оқулық
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасы 23-бет 1-тапсырма, 46-бет 2-тапсырма |
Жазу дәптері, оқулық |
|
|
Сабақ бойынша рефлексия |
«Білім ағашы» - бүгінгі сабақтан үйренген, есте қалған 3 нәрсені стикерге жазып, білім ағашына іледі |
«Білім ағашы» |
|
шағым қалдыра аласыз













