|
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Аспан әлемінің құпиялары |
Мектеп: №20 ЖОББМ |
|
||||
|
|
Күні: 25.02.2021 |
Мұғалімнің аты-жөні: Абатова Н.Ж. |
|
||||
|
|
Сынып: 5 ж |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|||
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жұлдызды аспанның құпиясы |
|
||||
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.1.3.1 күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну; 5.3.4.1 мәтіндердің тақырыбын,мазмұндық құрылымын салыстыру; |
|
||||
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді; Көбі: тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді, мәтіндер тақырыбын салыстырады; Кейбірі:мәтіндердің тақырыбын,мазмұндық құрылымын салыстырады; |
|
||||
|
|
Бағалау критерийлері |
Мәтін құрастыруда берілген бейнелеу құралдарын дұрыс қолданады. Мәтінге қатысты сұрақтарға өз ойын білдіреді. Ойын білдіру барысында қазақ тіліне тән төл дыбыстардың дыбысталу ерекшелігін ескереді. |
|
||||
|
|
Тілдік мақсаттар |
аспан әлемі жұлдыз құпия қозғалыс бақылау аспан денесі |
|
||||
|
|
Құндылықтарға баулу |
Табиғатты сүюге тәрбиелеу |
|
||||
|
|
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану |
|
||||
|
|
Тақырып бойынша алдыңғы білім |
Ауа райын болжау |
|
||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, түгендеу «Жүректен-жүрекке» әдісі арқылы психологиялық ахуал қалыптастыру. Үй тапсырмасын тексеріп, қосымша сұрақтар қою.
Сұрақ-жауап арқылы сабақтың мақсатымен таныстыру. |
|
|||||
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
Қараңғы- сумрак, темно Жап-жарық- яркие Шашып тастаған-рассыпать, разбросать Жағып қойған- зажечь Жеті Қарақшы- большая медведица Дүрбі- бинокль, подзорная труба Таң қалу- удивляться, изумляться Күтіп қалды- заждался
Сергіту сәті: «Түнгі аспан» сөзіне класстер құрастыру. |
|
|||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс Жұлдыздар әлемі сөз тіркесіне синквейн жазу. Толғанай – түсіндім Жарты ай- сұрақтарым бар Туған ай – түсінбедім
|
Толған ай, жарты ай, туған ай суреттері |
|||||
|
|
Үйге тапсырма: Күнсұлу мен Айсұлу ертегісін мазмұндау |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары 5 сынып Жұлдызды аспан
Сабақ жоспары 5 сынып Жұлдызды аспан
|
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Аспан әлемінің құпиялары |
Мектеп: №20 ЖОББМ |
|
||||
|
|
Күні: 25.02.2021 |
Мұғалімнің аты-жөні: Абатова Н.Ж. |
|
||||
|
|
Сынып: 5 ж |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|||
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Жұлдызды аспанның құпиясы |
|
||||
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.1.3.1 күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну; 5.3.4.1 мәтіндердің тақырыбын,мазмұндық құрылымын салыстыру; |
|
||||
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді; Көбі: тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді, мәтіндер тақырыбын салыстырады; Кейбірі:мәтіндердің тақырыбын,мазмұндық құрылымын салыстырады; |
|
||||
|
|
Бағалау критерийлері |
Мәтін құрастыруда берілген бейнелеу құралдарын дұрыс қолданады. Мәтінге қатысты сұрақтарға өз ойын білдіреді. Ойын білдіру барысында қазақ тіліне тән төл дыбыстардың дыбысталу ерекшелігін ескереді. |
|
||||
|
|
Тілдік мақсаттар |
аспан әлемі жұлдыз құпия қозғалыс бақылау аспан денесі |
|
||||
|
|
Құндылықтарға баулу |
Табиғатты сүюге тәрбиелеу |
|
||||
|
|
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану |
|
||||
|
|
Тақырып бойынша алдыңғы білім |
Ауа райын болжау |
|
||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, түгендеу «Жүректен-жүрекке» әдісі арқылы психологиялық ахуал қалыптастыру. Үй тапсырмасын тексеріп, қосымша сұрақтар қою.
Сұрақ-жауап арқылы сабақтың мақсатымен таныстыру. |
|
|||||
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
Қараңғы- сумрак, темно Жап-жарық- яркие Шашып тастаған-рассыпать, разбросать Жағып қойған- зажечь Жеті Қарақшы- большая медведица Дүрбі- бинокль, подзорная труба Таң қалу- удивляться, изумляться Күтіп қалды- заждался
Сергіту сәті: «Түнгі аспан» сөзіне класстер құрастыру. |
|
|||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс Жұлдыздар әлемі сөз тіркесіне синквейн жазу. Толғанай – түсіндім Жарты ай- сұрақтарым бар Туған ай – түсінбедім
|
Толған ай, жарты ай, туған ай суреттері |
|||||
|
|
Үйге тапсырма: Күнсұлу мен Айсұлу ертегісін мазмұндау |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз















