|
Пән: Әдебиеттік оқу Ұзақ марзімді жоспар бөлімі: Өзім туралы Күні: Сынып: 2 «А» |
Мектеп: №26 Мұғалім:Мандибекова К.А Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Кітап оқи аламын. Мәтін: Жүсіпбек Аймауытов. Кітап оқу |
|||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру 2.2.6.1 - кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау 2.3.3.1 - шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың бәрі: мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады. Оқушылардың көпшілігі: тақырыпты болжайды, кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттай алады. Кейбір оқушылар: кейіпкердің мінез –құлқы мен іс-әрекетіне баға бере алады. |
|||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Кейіпкердің сырқы келбетін сипаттай алады, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалай алады. Мәтіндегі жазушы қолданған сөздерді қолданып әңгіме құрастыра алады. |
|||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар мәтін мазмұнын айтады. |
|||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі, сурет |
|||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Үнтаспа |
|||||||||||||
|
Тілдік құзыреттілік |
Жазық дала, Қартқожа, кітап |
|||||||||||||
|
Алдыңғы білімдер |
Алғаш рет оқуға келген күнім |
|||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Сыныпты қалыпқа келтіру. Психалогиялық ахуал. «Сәлемдесу» Сыныптағы оқушылар шеңберге шығып бір – бірінің қолынан ұстап бірнеше сөз айта отырып амандасады. Мысалы: Сәлем! Амансыңба? Hello! Good moning! т.б |
Шаттық шебері |
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
Үй жұмысын сұрау: Жаңа тақырып: Ой қозғау: -Сендер қандай кітаптарды оқығанды ұнатасың? - таңғажайып оқиғалы -күлдіргі -деректі оқиғалы -қорқынышты оқиғалы Сабақтың мақсатымен таныстыру. Оқушыларға интерактивті тақтадан Жүсіпбек Аймауытов туралы бейне жазба көрсету.
Оқылым. Мәтінді түсініп оқы.
Айтылым: «Ыстық орындық» Мәтін мазмұнын 2-3 оқушыға айтқызу. Айтылым: Жұптық тапсырма: Тапсырма: Әңгіменің авторы кім? Автор жайлы кестені пайдаланып әңгімеле. Ойыңды дәлелде. Топтық жұмыс: Жазық дала, Қартқожа деген топқа бөлу. Тапсырма: Суретке зер сал. Мәтіндегі жазушы қолданған сөздерді пайдаланып, әңгіме құрастыр. |
Сөздер |
||||||||||||
|
Сергіту сәті 1 минут |
«Көңілді күн» сергіту жаттығуын жасау. |
АКТ |
||||||||||||
|
Бекіту |
Жазылым: Жеке жұмыс: Тапсырма: Өзің оқыған кітаптарыңды кестеге жаз.
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы 2 минут
|
Үйге: Алдағы уақытта қандай кітап оқығың келеді? Кері байланыс. Рефлексия:
|
|
||||||||||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||||||||
|
|
Жетістік критерийлері арқылы
|
Құндылықтарды дарыт: ынтымақтас- тық, құрмет. Қазақ тілі, сурет Еңбекқорлыққа, төзімділікке тәрбиелеу. |
||||||||||||
|
Бақылау Сабақтың мақсатына жеттім бе? Оқушылар не үйренді? Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым? |
|
|
||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Сабақтың ең ұтымды кезеңдері. 1. 2. Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт. 1. 2. Келесі сабақтың өткізілуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім? |
|
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
сабақ жоспары "Кітап оқи аламын. Жүсіпбек Аймауытов.Кітап оқу"
сабақ жоспары "Кітап оқи аламын. Жүсіпбек Аймауытов.Кітап оқу"
|
Пән: Әдебиеттік оқу Ұзақ марзімді жоспар бөлімі: Өзім туралы Күні: Сынып: 2 «А» |
Мектеп: №26 Мұғалім:Мандибекова К.А Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Кітап оқи аламын. Мәтін: Жүсіпбек Аймауытов. Кітап оқу |
|||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру 2.2.6.1 - кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау 2.3.3.1 - шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың бәрі: мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады. Оқушылардың көпшілігі: тақырыпты болжайды, кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттай алады. Кейбір оқушылар: кейіпкердің мінез –құлқы мен іс-әрекетіне баға бере алады. |
|||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Кейіпкердің сырқы келбетін сипаттай алады, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалай алады. Мәтіндегі жазушы қолданған сөздерді қолданып әңгіме құрастыра алады. |
|||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар мәтін мазмұнын айтады. |
|||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі, сурет |
|||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Үнтаспа |
|||||||||||||
|
Тілдік құзыреттілік |
Жазық дала, Қартқожа, кітап |
|||||||||||||
|
Алдыңғы білімдер |
Алғаш рет оқуға келген күнім |
|||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Сыныпты қалыпқа келтіру. Психалогиялық ахуал. «Сәлемдесу» Сыныптағы оқушылар шеңберге шығып бір – бірінің қолынан ұстап бірнеше сөз айта отырып амандасады. Мысалы: Сәлем! Амансыңба? Hello! Good moning! т.б |
Шаттық шебері |
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
Үй жұмысын сұрау: Жаңа тақырып: Ой қозғау: -Сендер қандай кітаптарды оқығанды ұнатасың? - таңғажайып оқиғалы -күлдіргі -деректі оқиғалы -қорқынышты оқиғалы Сабақтың мақсатымен таныстыру. Оқушыларға интерактивті тақтадан Жүсіпбек Аймауытов туралы бейне жазба көрсету.
Оқылым. Мәтінді түсініп оқы.
Айтылым: «Ыстық орындық» Мәтін мазмұнын 2-3 оқушыға айтқызу. Айтылым: Жұптық тапсырма: Тапсырма: Әңгіменің авторы кім? Автор жайлы кестені пайдаланып әңгімеле. Ойыңды дәлелде. Топтық жұмыс: Жазық дала, Қартқожа деген топқа бөлу. Тапсырма: Суретке зер сал. Мәтіндегі жазушы қолданған сөздерді пайдаланып, әңгіме құрастыр. |
Сөздер |
||||||||||||
|
Сергіту сәті 1 минут |
«Көңілді күн» сергіту жаттығуын жасау. |
АКТ |
||||||||||||
|
Бекіту |
Жазылым: Жеке жұмыс: Тапсырма: Өзің оқыған кітаптарыңды кестеге жаз.
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы 2 минут
|
Үйге: Алдағы уақытта қандай кітап оқығың келеді? Кері байланыс. Рефлексия:
|
|
||||||||||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||||||||
|
|
Жетістік критерийлері арқылы
|
Құндылықтарды дарыт: ынтымақтас- тық, құрмет. Қазақ тілі, сурет Еңбекқорлыққа, төзімділікке тәрбиелеу. |
||||||||||||
|
Бақылау Сабақтың мақсатына жеттім бе? Оқушылар не үйренді? Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым? |
|
|
||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Сабақтың ең ұтымды кезеңдері. 1. 2. Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт. 1. 2. Келесі сабақтың өткізілуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім? |
|
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













