Бекітемін
|
Мектеп: мұғалім: |
|
|
Сыныбы: 6 |
Қатысқандар: |
|
Сабақ тақырыбы |
Көсемше |
|
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары |
Оқушылардың жазбаша тілін дамыту, Оқушылардың шығармашылықпен жұмыс істеуіне ықпал ету.Ойлау шеберлігін сөйлеу мәденеиетін арттыру. |
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді жаза алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтіндердің мазмұнын сақтап жаза алады.Кейбір оқушылар орындай алады:стильдік, тілдік нормадан қате жібермейді |
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушылар етістерді талдай алады |
|
Сабақ түрі |
Аралас сабақ |
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәтін мазмұны бойынша оқушыларды ұлттық құндылықтарды құрметтеуге баулу,оларды насихаттау жұмыстарына тәрбиелеу. |
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет |
Жоспар
|
Уақыт |
Жоспар бойынша орындалатын іс әрекет |
дереккөз |
|
Сабақ басы |
Ұйымдастыру |
|
|
Сабақ ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі 5
мин. Көсемше етістіктің ерекше түрі.Ол екі қызметті атқарады.Бірінші етістік қызметі екінші үстеу қызметі. Мысалы: Қораның төбесі ашылып қалыпты. деген сөйлемде етістік әрі баяндауыш қызметінде.Абай да, Жұмабай да қызыға қарасты. Осы сөйлемде үстеу қызметінде тұр. 253-жаттығу. Суретпен
жұмыс: Жүгіре жөнелді, айтып тұр, тауып кетті, күрескелі келеді.
|
Оқулық |
|
Cабақтың соңы |
Үйге тапсырма беру.Бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары: Көсемше
Сабақ жоспары: Көсемше
Бекітемін
|
Мектеп: мұғалім: |
|
|
Сыныбы: 6 |
Қатысқандар: |
|
Сабақ тақырыбы |
Көсемше |
|
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары |
Оқушылардың жазбаша тілін дамыту, Оқушылардың шығармашылықпен жұмыс істеуіне ықпал ету.Ойлау шеберлігін сөйлеу мәденеиетін арттыру. |
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді жаза алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтіндердің мазмұнын сақтап жаза алады.Кейбір оқушылар орындай алады:стильдік, тілдік нормадан қате жібермейді |
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушылар етістерді талдай алады |
|
Сабақ түрі |
Аралас сабақ |
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәтін мазмұны бойынша оқушыларды ұлттық құндылықтарды құрметтеуге баулу,оларды насихаттау жұмыстарына тәрбиелеу. |
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет |
Жоспар
|
Уақыт |
Жоспар бойынша орындалатын іс әрекет |
дереккөз |
|
Сабақ басы |
Ұйымдастыру |
|
|
Сабақ ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі 5
мин. Көсемше етістіктің ерекше түрі.Ол екі қызметті атқарады.Бірінші етістік қызметі екінші үстеу қызметі. Мысалы: Қораның төбесі ашылып қалыпты. деген сөйлемде етістік әрі баяндауыш қызметінде.Абай да, Жұмабай да қызыға қарасты. Осы сөйлемде үстеу қызметінде тұр. 253-жаттығу. Суретпен
жұмыс: Жүгіре жөнелді, айтып тұр, тауып кетті, күрескелі келеді.
|
Оқулық |
|
Cабақтың соңы |
Үйге тапсырма беру.Бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз













