Пәні
Математика
САБАҚ:Есептер
шығару
|
Мектеп: Оралхан Бөкей
атындағы №44 лицей
|
Күні:20.11.18
|
Мұғалімнің есімі: Садыкова
К.С.
|
СЫНЫП: 2
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар:
0
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаты (мақсаттары)
|
2.1.1.4 санаудың ірі
бірлігі – жүздікті құрастыру; 1000- ға дейін жүздіктермен санау,
жазу, салыстыру
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
|
|
Оқушылардың басым
бөлігі:
|
|
Кейбір оқушылар:
|
|
Бағалау критерийі
|
Жеке, жұптық, топтық
тапсырмаларды орындай алады.
Сабақ барысында
тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.
|
Ресурстар
|
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге
арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар,
топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.
|
Әдіс-тәсілдер
|
Сұрақ-жауап, әңгімелеу,
түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.
|
Пәнаралық
байланыс
|
Музыка, қазақ
тілі,тарих.
|
Жоспарланған
уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар
(төменде
жоспарланған жаттығулармен
қатар,
ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басталуы 5
минут
|
Психологиялық ахуал
қалыптастыруСынып реттілігін
қадағалау.
Оқушыларды түгелдеу. Оқу
құралдарын байқау.
Бір-бірімізді тыңдаймыз
десек 1 рет қол шапалақтаймыз!
Ұйымшыл боламыз десек 2
рет
Белсенділік
танытамыз десек 3 рет
шапалақтаймыз
|
|
Ортасы 20
минут
|
Білу және түсіну 10
минут
Оқушылар оқулықтағы негізгі
тақырыппен танысады.
Дәптермен
жұмыс.
Дәптермен , тақтамен
жұмыс.2-тапсрма түсіндіру тақтада
3 тапсырма Ә - қатар
бойынша Айнара , Диляра Аяулым
Айғаным, Дана
Темірлан
4-тапсырма түсіндіру жұппен
Батырхан –Адия Айғаным-Ақнұр, Айназ
-Тұмар
5 тапсырма топпен
орындау Оқулықта берілген есептерді
түріне қарай топта, жұпта, жеке орындату. Тапсырмалар орындау
соңында кері байланыс орнату. Оқушылардың тапсырманы орындау
деңгейіне сай бағалап отыру.
|
«Әлемді
шарлау» әдісі арқылы
түсіндіріледі.
|
Сергіту
сәті
2
минут
|
Сергіту сәті «Қыдырып
қайтайық»
|
Видео
жазбадағы
би
|
Аяқталуы 20
минут
|
Қызықты қосымша
тапсырмаларды орында:
|
Үлестірмелі
тапсырмалар.
|
Үйге тапсырма: тапсырма 5
Ә
|
Саралау – Сіз
қосымша
көмек көрсетуді
қалай
жоспарлайсыз?
Сіз
қабілеті
жоғары
оқушыларға
тапсырманы
күрделендіруді қалай
жоспарлайсыз?
|
Бағалау - Оқушылардың
үйренгенін тексеруді
қалай жоспарлайсыз?
|
Пəнаралық байланыс
Қауіпсіздік жəне еңбекті
қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
|
Рефлексия
Сабақ / оқу
мақсаттары
шынайы ма?
Бүгін оқушылар
не білді?
Сыныптағы ахуал
қандай болды?
Мен жоспарлаған
саралау шаралары
тиімді болды ма?
Мен берілген
уақыт ішінде
үлгердім бе? Мен
өз жоспарыма
қандай түзетулер
енгіздім жəне
неліктен?
|
«Бағдаршам»
әдісі
|
Қорытынды
бағамдау
Қандай екі
нəрсе табысты болды (оқытуды да,
оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі
нəрсе сабақты жақсарта алды
(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып
немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі
сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не
білдім?
|