|
|
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||
|
Күні: 20.10.2017 |
||||||
|
СЫНЫП:1 |
||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары Сабақтың мақсаты |
1.1.2.1мектепте қандай бөлмелердің болатынын, олардың неге арналғанын білy; олардың орналасқан жерін өзі табуға үйрену мектептің адам өміріндегі маңыздылығын түсіндіру |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
– асхананың, кітапхананың, дәрігер бөлмесінің мектептің қай жерінде орналасқанын; – бұл бөлмелер неге арналғанын; – дәрігер бөлмесінде қандай заттар бар екенін білді. Оқушылар – асхананың, кітапхананың, дәрігер бөлмесінің орналасқан жерін мектептің сұлбасынан анықтауды; – қарапайым бақылау жүргізуді; – бұл бөлмелерде өздерін дұрыс ұстай білуді үйренді |
|||||
|
|
||||||
|
Тілдік мақсат |
Асхана,кітапхана,дәрігер бөлмесі |
|||||
|
Алдыңғы оқу: |
Мектепке баратын жол |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт есебі |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||
|
Басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық дайындық -Біздің мектепте қандай бөлмелер бар? -Олар неге арналған? |
Бөлме өсімдіктері,жанды және жансыз заттардың суреті |
||||
|
Ортасы (20мин) |
Ерекше
оқиға. -Өзіңді суреттегі мектепте жүрмін деп елестет -суретте қандай бөлмелер көрсетілген? -олар не үшін қажет? Бұл бөлмелер мектептің қай жерінде орналасқан? Мектепте көптеген бөлмелер бар.Бұл-сынып кабинеттері,асхана,кітапхана,дәрігер бөлмесі.Олар белгілі бір қызмет атқарады. Анықта. *Мектеп сызбасын сал *Өзің оқитын сыныпқа жасыл түсті белгі қой *қызыл түсті белгімен асхананы,кітапхананы,дәрігер бөлмесін белгіле *Сызбадан бұл бөлмелерге баратын қысқа жолды тап *Сен ол жерге қалай жеттің? Бұл бөлмелерге барып ,бақылау жаса.
|
|
||||
|
Соңы (5мин) |
Сен білесің бе?Дания елінде ерекше мектеп бар.Онда жекелеген бөлмелер жоқ.Барлығы бір үлкен бөлмеде оқиды. Ашық кеңістіктегі мектеп.Дания
Дәптермен жұмыс12-13жұмыс парағы Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
оқулық Өсімдіктердің суреттері Кесте материалдар |
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
|
|
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Мектепке саяхат" 1 сынып
Сабақ жоспары "Мектепке саяхат" 1 сынып
|
|
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||
|
Күні: 20.10.2017 |
||||||
|
СЫНЫП:1 |
||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары Сабақтың мақсаты |
1.1.2.1мектепте қандай бөлмелердің болатынын, олардың неге арналғанын білy; олардың орналасқан жерін өзі табуға үйрену мектептің адам өміріндегі маңыздылығын түсіндіру |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
– асхананың, кітапхананың, дәрігер бөлмесінің мектептің қай жерінде орналасқанын; – бұл бөлмелер неге арналғанын; – дәрігер бөлмесінде қандай заттар бар екенін білді. Оқушылар – асхананың, кітапхананың, дәрігер бөлмесінің орналасқан жерін мектептің сұлбасынан анықтауды; – қарапайым бақылау жүргізуді; – бұл бөлмелерде өздерін дұрыс ұстай білуді үйренді |
|||||
|
|
||||||
|
Тілдік мақсат |
Асхана,кітапхана,дәрігер бөлмесі |
|||||
|
Алдыңғы оқу: |
Мектепке баратын жол |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт есебі |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||
|
Басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық дайындық -Біздің мектепте қандай бөлмелер бар? -Олар неге арналған? |
Бөлме өсімдіктері,жанды және жансыз заттардың суреті |
||||
|
Ортасы (20мин) |
Ерекше
оқиға. -Өзіңді суреттегі мектепте жүрмін деп елестет -суретте қандай бөлмелер көрсетілген? -олар не үшін қажет? Бұл бөлмелер мектептің қай жерінде орналасқан? Мектепте көптеген бөлмелер бар.Бұл-сынып кабинеттері,асхана,кітапхана,дәрігер бөлмесі.Олар белгілі бір қызмет атқарады. Анықта. *Мектеп сызбасын сал *Өзің оқитын сыныпқа жасыл түсті белгі қой *қызыл түсті белгімен асхананы,кітапхананы,дәрігер бөлмесін белгіле *Сызбадан бұл бөлмелерге баратын қысқа жолды тап *Сен ол жерге қалай жеттің? Бұл бөлмелерге барып ,бақылау жаса.
|
|
||||
|
Соңы (5мин) |
Сен білесің бе?Дания елінде ерекше мектеп бар.Онда жекелеген бөлмелер жоқ.Барлығы бір үлкен бөлмеде оқиды. Ашық кеңістіктегі мектеп.Дания
Дәптермен жұмыс12-13жұмыс парағы Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
оқулық Өсімдіктердің суреттері Кесте материалдар |
||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
|
|
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
|
шағым қалдыра аласыз
















