Пәні: қазақ
тілі
Сыныбы: 2
«Б»
Сабақ №
8
Күні ______
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойыншығыңды көрсетші! |
||
|
Жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.1.3.1. Тыңдаған мәтінге мұғалімнің көмегімен иллюстрациялар, сызбалар, суреттер таңдау және қарапайым сұрақтарға жауап беру. 2.2.2.1. Сюжетті сурет негізінде өз ойын айту. 2.5.1.1. мұғалімнің көмегімен заттың атын/ сынын/ санын/ іс -қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолдану. |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Қарапайым сұрақтарға жауап береді. Көптеген оқушылар: Суреттер негізінде ойыншықтары туралы айтады. Кейбір оқушылар: Берілген сурет бойынша сөйлемдер құрастырады, өз ойын айтады. |
||
|
Бағалау критерийлері |
|
||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, бағалау |
||
|
Тілдік міндеттер |
Ойыншық, мен, менің, достар. |
||
|
Құндылықтар |
Зайырлы қоғам және жоғарғы р уханият |
||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
Мен кеме құрастырамын. |
||
|
|
|||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|
|
Сабақтың басы 10 мин |
Құрастырамын, бояймын, жасаймын. Жаңа сабаққа кіріспе: (Тыңдалым алды) Сүйікті ойыншығының сызбасын салу. Түрін түсін сипаттау. |
|
|
|
Сабақтың ортасы 5 мин.
10 мин.
10 мин. |
Тыңдалым (Топтық жұмыс) Мәтінді тыңдау, түсіну, сөйлемдер бойынша сәйкес суретті белгілеп отыру. ) Тапсырма: Тыңдаған мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру. Мынау қандай ойыншық? Әнелде қандай қоян бар? Аннада қандай ойыншық бар? Сашада қандай ойыншық бар? Дескриптор: Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ» әдісі Айтылым. (Жұптық жұмыс) Оқулықтағы 1 - тапсырманы орындау. Жұптасып диалог құрастырады, тапсырманы таңдап алады. Дескриптор: Ойыншықтарды атайды. Кесте бойынша диалог құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: смайлик ТБ Жеке жұмыс. Оқулықтағы 2 - тапсырманы орындау. Көп нүктенің орнына тиісті әріптерді қойып жазу, қимылды білдіретін сөздерді анықтап, оларға сөйлем құрастыру. (3 сөйлем әдісі) Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті әріпті табады. Қимылды білдіретін сөздерді анықтайды. Сөйлем құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: мұғалімнің ауызша кері байланысы. |
|
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия: Ағашқа қызыл, сары, жасыл алмалар ілу Үйге тапсырма: Жұмыс дәптері |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары "Ойыншығынды көрсетші"
Сабақ жоспары "Ойыншығынды көрсетші"
Пәні: қазақ
тілі
Сыныбы: 2
«Б»
Сабақ №
8
Күні ______
|
Сабақтың тақырыбы |
Ойыншығыңды көрсетші! |
||
|
Жүзеге асатын оқу мақсаттары |
2.1.3.1. Тыңдаған мәтінге мұғалімнің көмегімен иллюстрациялар, сызбалар, суреттер таңдау және қарапайым сұрақтарға жауап беру. 2.2.2.1. Сюжетті сурет негізінде өз ойын айту. 2.5.1.1. мұғалімнің көмегімен заттың атын/ сынын/ санын/ іс -қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолдану. |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Қарапайым сұрақтарға жауап береді. Көптеген оқушылар: Суреттер негізінде ойыншықтары туралы айтады. Кейбір оқушылар: Берілген сурет бойынша сөйлемдер құрастырады, өз ойын айтады. |
||
|
Бағалау критерийлері |
|
||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, бағалау |
||
|
Тілдік міндеттер |
Ойыншық, мен, менің, достар. |
||
|
Құндылықтар |
Зайырлы қоғам және жоғарғы р уханият |
||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
Мен кеме құрастырамын. |
||
|
|
|||
|
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер |
|
|
Сабақтың басы 10 мин |
Құрастырамын, бояймын, жасаймын. Жаңа сабаққа кіріспе: (Тыңдалым алды) Сүйікті ойыншығының сызбасын салу. Түрін түсін сипаттау. |
|
|
|
Сабақтың ортасы 5 мин.
10 мин.
10 мин. |
Тыңдалым (Топтық жұмыс) Мәтінді тыңдау, түсіну, сөйлемдер бойынша сәйкес суретті белгілеп отыру. ) Тапсырма: Тыңдаған мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру. Мынау қандай ойыншық? Әнелде қандай қоян бар? Аннада қандай ойыншық бар? Сашада қандай ойыншық бар? Дескриптор: Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ» әдісі Айтылым. (Жұптық жұмыс) Оқулықтағы 1 - тапсырманы орындау. Жұптасып диалог құрастырады, тапсырманы таңдап алады. Дескриптор: Ойыншықтарды атайды. Кесте бойынша диалог құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: смайлик ТБ Жеке жұмыс. Оқулықтағы 2 - тапсырманы орындау. Көп нүктенің орнына тиісті әріптерді қойып жазу, қимылды білдіретін сөздерді анықтап, оларға сөйлем құрастыру. (3 сөйлем әдісі) Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті әріпті табады. Қимылды білдіретін сөздерді анықтайды. Сөйлем құрастырады. Қалыптастырушы бағалау: мұғалімнің ауызша кері байланысы. |
|
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия: Ағашқа қызыл, сары, жасыл алмалар ілу Үйге тапсырма: Жұмыс дәптері |
|
|
шағым қалдыра аласыз













