|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
8- бөлім. Қызым – жағадағы құндызым, Ұлым – аспандағы жұлдызым. «Қозы Көрпеш – Баян сұлу» жыры |
|||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Баякбаева Т.К. |
|||||||
|
Күні: |
Ақпанның екісі |
|||||||
|
СЫНЫП: 8 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлым –аспандағы жұлдызым |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары : |
8.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, детальді ақпараттарды анықтау; 8.1.4.1 - орта көлемді прозалық, драмалық және поэзиялық шығармалардан үзінді тыңдау, тақырыбы мен идеясын талдау; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, детальді ақпараттарды анықтайды. орта көлемді прозалық, драмалық және поэзиялық шығармалардан үзінді тыңдау, тақырыбы мен идеясын талдайды. |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері: |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Көтерiңкiкөңiл-күй oрнaтуүшiн «Мотивация» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Оқушылар бір-біріне жақсы қасиеттерін айтады. Жаңа сөздер. Жаңа сөздердің мағынасын анықтап, сөздік дәптеріңе жазады. Мүшел- вхождение Тәлім тәрбие-воспитание Имандылық-мораль, гумманость Алғыр-разносоронний Перзент-дитя Ардақта-почитай Еңбексүйгіш-трудолюбивый Саналы-сознательный Жеткіншек-подросток Отау-дом молодоженов 1-тапсырма. Мақал-мәтелді оқы. Түсіндіріп айт. -Жігіт жолдасынан белгілі. -Жігіттің түсін айтпа, ісін айт. -Жігіт сегіз қырлы, бір сырлы болсын. -Ер жігіттің екі айтқаны өлгені. -Ерді намыс өлтіреді, қоянды қамыс өлтіреді. Дескриптор:
2-тапсырма.
Сенің ойынша жігіт, (ұл бала)
қандай болуы керек. Диаграмманы толтырып, пікіріңді дәлелдеп
айт. Дескриптор:
|
Оқушыларбір-бірінежақсықасиеттерінайтады.
Жаңасөздердіңмағынасынанықтап, сөздікдәптеріңежазады.
Мақал-мәтелді оқиды. Түсіндіріп айтады. Кластерді толтырады |
ҚБ:
ҚБ:
|
«Мотивация» әдісі Жаңа сөздер Оқулық Кластер |
||||
|
Сабақтың ортасы
|
3-тапсырма. Мәтінді оқы. Түсінгеніңді баянда. Дескриптор:
4– тапсырма. Мәтіндегі қою әріппен берілген сөздердің орнына антонимін қойып жаз. Мәтіннің мазмұнын қалай өзгергенің айт. Дескриптор:
|
Мәтінді түсініп оқиды. |
ҚБ:
ҚБ:
|
Мәтінмен жұмыс |
||||
|
Сабақтың соңы |
«Рефлексиялық шеңбер» әдісі. Оқушылар шеңберге тұрып, төмендегі сұрақтарға жауап береді:
Үй тапсырмасы: 27 б, 5-тапсырма |
Оқушылар шеңберге тұрып, сұрақтарға жауап береді. |
|
«Рефлексиялық шеңбер» әдісі |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақ жоспары, "Ұлым – аспандағы жұлдызым", 8 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: |
8- бөлім. Қызым – жағадағы құндызым, Ұлым – аспандағы жұлдызым. «Қозы Көрпеш – Баян сұлу» жыры |
|||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Баякбаева Т.К. |
|||||||
|
Күні: |
Ақпанның екісі |
|||||||
|
СЫНЫП: 8 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлым –аспандағы жұлдызым |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары : |
8.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, детальді ақпараттарды анықтау; 8.1.4.1 - орта көлемді прозалық, драмалық және поэзиялық шығармалардан үзінді тыңдау, тақырыбы мен идеясын талдау; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, детальді ақпараттарды анықтайды. орта көлемді прозалық, драмалық және поэзиялық шығармалардан үзінді тыңдау, тақырыбы мен идеясын талдайды. |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері: |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
|||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Көтерiңкiкөңiл-күй oрнaтуүшiн «Мотивация» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Оқушылар бір-біріне жақсы қасиеттерін айтады. Жаңа сөздер. Жаңа сөздердің мағынасын анықтап, сөздік дәптеріңе жазады. Мүшел- вхождение Тәлім тәрбие-воспитание Имандылық-мораль, гумманость Алғыр-разносоронний Перзент-дитя Ардақта-почитай Еңбексүйгіш-трудолюбивый Саналы-сознательный Жеткіншек-подросток Отау-дом молодоженов 1-тапсырма. Мақал-мәтелді оқы. Түсіндіріп айт. -Жігіт жолдасынан белгілі. -Жігіттің түсін айтпа, ісін айт. -Жігіт сегіз қырлы, бір сырлы болсын. -Ер жігіттің екі айтқаны өлгені. -Ерді намыс өлтіреді, қоянды қамыс өлтіреді. Дескриптор:
2-тапсырма.
Сенің ойынша жігіт, (ұл бала)
қандай болуы керек. Диаграмманы толтырып, пікіріңді дәлелдеп
айт. Дескриптор:
|
Оқушыларбір-бірінежақсықасиеттерінайтады.
Жаңасөздердіңмағынасынанықтап, сөздікдәптеріңежазады.
Мақал-мәтелді оқиды. Түсіндіріп айтады. Кластерді толтырады |
ҚБ:
ҚБ:
|
«Мотивация» әдісі Жаңа сөздер Оқулық Кластер |
||||
|
Сабақтың ортасы
|
3-тапсырма. Мәтінді оқы. Түсінгеніңді баянда. Дескриптор:
4– тапсырма. Мәтіндегі қою әріппен берілген сөздердің орнына антонимін қойып жаз. Мәтіннің мазмұнын қалай өзгергенің айт. Дескриптор:
|
Мәтінді түсініп оқиды. |
ҚБ:
ҚБ:
|
Мәтінмен жұмыс |
||||
|
Сабақтың соңы |
«Рефлексиялық шеңбер» әдісі. Оқушылар шеңберге тұрып, төмендегі сұрақтарға жауап береді:
Үй тапсырмасы: 27 б, 5-тапсырма |
Оқушылар шеңберге тұрып, сұрақтарға жауап береді. |
|
«Рефлексиялық шеңбер» әдісі |
||||
шағым қалдыра аласыз















