Материалдар / сабақ жоспары"У дыбысының дауысты және дауыссыз болып айтылуы"

сабақ жоспары"У дыбысының дауысты және дауыссыз болып айтылуы"

Материал туралы қысқаша түсінік
2 сынып мұғаліміне қазақ тілінен сабақ жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Желтоқсан 2017
666
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән: Қазақ тілі

Ұзақ марзімді жоспар бөлімі:


Күні:

Сынып: 2

Мектеп:№26 орта мектеп

Мұғалім: Мандибекова К.А


Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

У дыбысының дауысты және дауыссыз болып айтылуы.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

2.2.3.1 Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру.

2.4.1.2 У,и,й әріптерінің емлесін сақтап жазу.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: Мәтін мазмұнына қатысты сұрақтар қояды

Оқушылардың көпшілігі: Сұрақтарға жауп береді, емле бойынша жазады.

Кейбір оқушылар: Мәтінге талдау жасайды, емле бойынша жазады.

Бағалау критерийлері

Мәтін мазмұнын анықтауға қатысты сұрақтар құрастырады.

У,и,й әріптерінің емлесін сақтап жазады.


Тілдік мақсат


Пәнаралық байланыс

Әдебиеттік оқу, сурет

АКТ қолдану дағдылары

Ноутбук

Тілдік құзыреттілік

Дауысты, дауыссыз

Алдыңғы білімдер

У дыбысы бірде дауысты, бірде дауыссыз.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

5 минут

Психологиялық ахуал.

Ауа- терең дем ал

Су- суда жүзу,

Жер- секіру, жүгіру

От- жалыннан қорқу.

Өткен тақырыпты қайталау.

Сабақтың мақсатын айту.



Шаттық шебері











Сабақтың ортасы

20 минут



Жаңа сабақ:

(МК,Ө)19-жаттығу: Мәтінді түсініп оқы.

Мәтін мазмұны бойынша бір-біріне с ұрақтар қояды және жауап береді.

(МК,Т) «Жағымды, жағымсыз даулы» стратегиясы

Топта мәтінді талдайды.

*Удыбысы бар сөздерді теріп жаз. Дәлелде

(Ұ)20-жаттығу. Өлеңді көшіріп жаз. У дыбысы бар сөздердің астын сыз.

Халқымызда қыздар көп,

Иеленген гүл атын.

Әпкем аты-Раушан,

Қарындасым-Жауқазын.

Суретпен жұмыс:

Суреттегі гүлдермен аттас қыздардың есімдерін тауып айту.

(МК,Ж,Қ) 21- жаттығу.Өзіңе ұнайтын киімдерді ұнату себебін дәлелдеп айт.

Көйлек- қыздар киімі. Түсі әдемі, желбіршектері бар.




Аудио жазба, бейне жазба, оқулықпен жұмыс

Сергіту сәті

1 минут

Тарсылдатпай едендi

Орнымыздан тұрып ап

Жүгiрейiк бiр уақ.

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.

Аяқты алға созайық

Тiк көтерiп, қозғайық.

Тым сылбыр да болмайық

Алға қарай озбайық.

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.

Сергіту сәтіне арналған жинақ




(МК,Т;Ұ) Ойсергек! «Қара жәшік» ойыны.

Оқушыларды екі топқа бөлемін. Үстел үстіне екі жәшік қойып ішіне тарақ, кітап,қалам т.б заттарды саламын.

Ойыншы сипаттайды, қарсы топ жасырын затты табады.






Сабақтың соңы

2 минут


Рефлексия

Дәптердегі «Өз жұмысыңды бағала» тапсырмасы орындалады. Нәтижелері топта жарияланады.




Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?


Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?


Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Бағдаршам әдісі, дәптердегі «өз жұмысыңды бағала» тапсырмасы бойынша.


Әдебиеттік оқу, сурет

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Бақылау

Сабақтың мақсатына жеттім бе?

Оқушылар не үйренді?

Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым?



Қорытынды бағалау

Сабақтың ең ұтымды кезеңдері.

1.

2.

Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт.

1.

2.

Келесі сабақтың өткізілуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім?




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!