|
Бөлім: |
9-тарау. Төрт түлік мал мен егіншілік – елдің берекесі |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Молдакынова Б.С. |
||||
|
Күні: |
02.03. 2021 |
||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Т2. Тыңдалған мәтіннің негзгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау О5. Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді кесте, диаграмма, сызба, шартты белгілер түрінде ұсыну 7.ТБ1.3 Топтау сан есімдерін жазба, ауызша жұмыстарда орынды қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің негзгі мазмұнын түсінеді, ақпараттың өзектілігін анықтайды Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді кесте, диаграмма, сызба, шартты белгілер түрінде ұсынады Топтау сан есімдерін жазба, ауызша жұмыстарда орынды қолданады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Амандасу. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау |
|
|
||
|
|
Жаңа сөздер: егеу, соқа, жер жырту, колхоз, өгіз (жаңа сөздермен сөз тіркесін, сөйлем құрастыру, сөздікке жазу) |
Сөздерді оқиды, сөз тіркесін, сөйлем құрастырады, сөздікке жазады |
|
||
|
Сабақтың ортасы 28 минут |
Тілдік бағдар (қайталау) Себеп-салдар үстеуі қимылдың, іс-әрекеттің себебін не салдарын (нәтижесін) білдіреді. Мақсат үстеулері сан жағынан көп емес. Сұрақтары: Не себепті? Қалай? Неге? Мақсат үстеулері: босқа, құр босқа, амалсыздан, лажсыздан, шарасыздан, бекерге т.б. |
Ережені қайталайды. |
|
||
|
Оқылым Жазылым тапсырмасы 70-бет 1-тапсырма. Мәтінді оқып, диалог құру мақсатында сұрақтар дайындаңдар. Диалог құрыңдар. 70-бет 2-тапсырма. «Төрт түлік мал» тақырыбына синквейн дайында. |
70-бет 1-тапсырма. Мәтінді оқып, диалог құру мақсатында сұрақтар дайындаңдайды. Диалог құрастырады. 70-бет 2-тапсырма. «Төрт түлік мал» тақырыбына синквейн дайындайды. |
Дескриптор кестесі |
|||
|
Жазылым тапсырмасы 70-бет 3-тапсырма. Берілген сөздерді пайдаланып, «Мен диқаншы болсам» тақырыбына 10-12 сөйлемнен тұратын мәтін дайында. |
70-бет 3-тапсырма. Берілген сөздерді пайдаланып, «Мен диқаншы болсам» тақырыбына 10-12 сөйлемнен тұратын мәтін дайындайды. |
|
|||
|
Сабақтың соңы 7 минут |
Қорытынды. 71-бет 4-тапсырма. |
71-бет 4-тапсырма. |
Дескриптор |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: нітиже сабақ. Мен не үйрендім?
Сабақтың тақырыбы: нітиже сабақ. Мен не үйрендім?
|
Бөлім: |
9-тарау. Төрт түлік мал мен егіншілік – елдің берекесі |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Молдакынова Б.С. |
||||
|
Күні: |
02.03. 2021 |
||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Т2. Тыңдалған мәтіннің негзгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау О5. Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді кесте, диаграмма, сызба, шартты белгілер түрінде ұсыну 7.ТБ1.3 Топтау сан есімдерін жазба, ауызша жұмыстарда орынды қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің негзгі мазмұнын түсінеді, ақпараттың өзектілігін анықтайды Қосымша ақпарат көздерінен алынған мәліметтерді кесте, диаграмма, сызба, шартты белгілер түрінде ұсынады Топтау сан есімдерін жазба, ауызша жұмыстарда орынды қолданады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Амандасу. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау |
|
|
||
|
|
Жаңа сөздер: егеу, соқа, жер жырту, колхоз, өгіз (жаңа сөздермен сөз тіркесін, сөйлем құрастыру, сөздікке жазу) |
Сөздерді оқиды, сөз тіркесін, сөйлем құрастырады, сөздікке жазады |
|
||
|
Сабақтың ортасы 28 минут |
Тілдік бағдар (қайталау) Себеп-салдар үстеуі қимылдың, іс-әрекеттің себебін не салдарын (нәтижесін) білдіреді. Мақсат үстеулері сан жағынан көп емес. Сұрақтары: Не себепті? Қалай? Неге? Мақсат үстеулері: босқа, құр босқа, амалсыздан, лажсыздан, шарасыздан, бекерге т.б. |
Ережені қайталайды. |
|
||
|
Оқылым Жазылым тапсырмасы 70-бет 1-тапсырма. Мәтінді оқып, диалог құру мақсатында сұрақтар дайындаңдар. Диалог құрыңдар. 70-бет 2-тапсырма. «Төрт түлік мал» тақырыбына синквейн дайында. |
70-бет 1-тапсырма. Мәтінді оқып, диалог құру мақсатында сұрақтар дайындаңдайды. Диалог құрастырады. 70-бет 2-тапсырма. «Төрт түлік мал» тақырыбына синквейн дайындайды. |
Дескриптор кестесі |
|||
|
Жазылым тапсырмасы 70-бет 3-тапсырма. Берілген сөздерді пайдаланып, «Мен диқаншы болсам» тақырыбына 10-12 сөйлемнен тұратын мәтін дайында. |
70-бет 3-тапсырма. Берілген сөздерді пайдаланып, «Мен диқаншы болсам» тақырыбына 10-12 сөйлемнен тұратын мәтін дайындайды. |
|
|||
|
Сабақтың соңы 7 минут |
Қорытынды. 71-бет 4-тапсырма. |
71-бет 4-тапсырма. |
Дескриптор |
||
шағым қалдыра аласыз













