|
Пәні: Биология Biology |
Мектеп: School: №6 Ж Аймауытов жалпы орта мектеп м.к.м |
|
|
Күні: Date: |
Мұғалімнің аты-жөні: Бекбаева Гахар Teacher name: Bekbayeva Gaukhar |
|
|
Сынып: class: 8 «А» |
Қатысқандар: present: Қатыспағандар: absent: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: Theme of the Lesson
|
Бұлшықет Muscles |
|
|
Оқу мақсаттары Levelof zinking skills |
Muscles system bone structure |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары Lesson objective |
Бұлшықет құрамы мен түрлерін ерекшеліктерін білу. |
||||||||||||||||
|
Тілдік мақса Values links |
|
||||||||||||||||
|
Ойлау дағдысының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс Сross-curricular links |
Еnglish ,орыс тілі |
||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім Previous learning |
Нәруыз .Proteins |
||||||||||||||||
|
Жоспар План Plan |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері. Organization moment |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы Начало урока Start
2. Running a lesson Starting something new
2. Сабақтың ортасы. Жаңа тақырыпты бастау.
|
Ұйымдастыру , оқушыларға психологиялық ахуал туғызу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Салеметсіңдерме балалар,көңіл күйлерің қалай? Good morning, children! How are you today? Working in groups Топта жұмыс істеу.
Сабақ барысы:Procedure of the lesson : «Суреттермен жұмыс»
<Бұлшықеттерді
тану»Терминдерді
жазу
Smooth Muscles Smooth muscles — sometimes also called involuntary muscles — are usually in sheets, or layers, with one layer of muscle behind the other. You can't control this type of muscle. Your brain and body tell these muscles what to do without you even thinking about it. You can't use your smooth muscles to make a muscle in your arm or jump into the air.
|
АКТ , электронды оқулық, интерактивті тақта, оқулық, стикер маркер, түрлі -түсті қағаз, макет, маркер
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
.
Сабақтың соңы
End 5 мин. Саралау Оқушыларға алдыңғы тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіруге бағыт беремін. Тапсырмалар топтық болғандықтан қабілеті жоғары оқушылар бар топтың тапсырамысн күрделі етіп беруге тырысамын |
The muscular system is an organ system consisting of skeletal, smooth and cardiac muscles. It permits movement of the body, maintains posture and circulates blood throughout the body. The muscular systems in vertebrates are controlled through the nervous system although some muscles (such as the cardiac muscle) can be completely autonomous. Together with the skeletal system, it forms the musculoskeletal system, which is responsible for movement of the human body.
Facts
Қорытынды: « Жеке тапсырма» . «Aktivity». Үй тапсырмасы:Setting Home work: 8.5. Термин жаттау Evaluating .How many did you getwrong/right? Бағалау. Қанша дұрыс / қате жауаптарыңыз бар? Бағалауда әр оқушының қосқан үлесін әділ бағалауына назар аударамын. «Фейерверк» әдісі бойынша мақтау,мадақтау. Рефлексия: Reflection: Не жақсы болды? What did you like the lesson? Why? Не ұнамады? What did you dislike the lesson? Нені өзгертуге болады? What can we change the lesson? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Зертханада жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережесі ескертіліп, тақырып бойынша мазмұнды сызбаны түсінікті етіп дайындау айтылады. АКТ-мен байланыс жасау, бір-бірін топта тыңдау.
|
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сабақтың тақырыбы: Theme of the Lesson : Бұлшықет. Muscles.
Сабақтың тақырыбы: Theme of the Lesson : Бұлшықет. Muscles.
|
Пәні: Биология Biology |
Мектеп: School: №6 Ж Аймауытов жалпы орта мектеп м.к.м |
|
|
Күні: Date: |
Мұғалімнің аты-жөні: Бекбаева Гахар Teacher name: Bekbayeva Gaukhar |
|
|
Сынып: class: 8 «А» |
Қатысқандар: present: Қатыспағандар: absent: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: Theme of the Lesson
|
Бұлшықет Muscles |
|
|
Оқу мақсаттары Levelof zinking skills |
Muscles system bone structure |
||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары Lesson objective |
Бұлшықет құрамы мен түрлерін ерекшеліктерін білу. |
||||||||||||||||
|
Тілдік мақса Values links |
|
||||||||||||||||
|
Ойлау дағдысының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс Сross-curricular links |
Еnglish ,орыс тілі |
||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім Previous learning |
Нәруыз .Proteins |
||||||||||||||||
|
Жоспар План Plan |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері. Organization moment |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы Начало урока Start
2. Running a lesson Starting something new
2. Сабақтың ортасы. Жаңа тақырыпты бастау.
|
Ұйымдастыру , оқушыларға психологиялық ахуал туғызу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Салеметсіңдерме балалар,көңіл күйлерің қалай? Good morning, children! How are you today? Working in groups Топта жұмыс істеу.
Сабақ барысы:Procedure of the lesson : «Суреттермен жұмыс»
<Бұлшықеттерді
тану»Терминдерді
жазу
Smooth Muscles Smooth muscles — sometimes also called involuntary muscles — are usually in sheets, or layers, with one layer of muscle behind the other. You can't control this type of muscle. Your brain and body tell these muscles what to do without you even thinking about it. You can't use your smooth muscles to make a muscle in your arm or jump into the air.
|
АКТ , электронды оқулық, интерактивті тақта, оқулық, стикер маркер, түрлі -түсті қағаз, макет, маркер
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
.
Сабақтың соңы
End 5 мин. Саралау Оқушыларға алдыңғы тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіруге бағыт беремін. Тапсырмалар топтық болғандықтан қабілеті жоғары оқушылар бар топтың тапсырамысн күрделі етіп беруге тырысамын |
The muscular system is an organ system consisting of skeletal, smooth and cardiac muscles. It permits movement of the body, maintains posture and circulates blood throughout the body. The muscular systems in vertebrates are controlled through the nervous system although some muscles (such as the cardiac muscle) can be completely autonomous. Together with the skeletal system, it forms the musculoskeletal system, which is responsible for movement of the human body.
Facts
Қорытынды: « Жеке тапсырма» . «Aktivity». Үй тапсырмасы:Setting Home work: 8.5. Термин жаттау Evaluating .How many did you getwrong/right? Бағалау. Қанша дұрыс / қате жауаптарыңыз бар? Бағалауда әр оқушының қосқан үлесін әділ бағалауына назар аударамын. «Фейерверк» әдісі бойынша мақтау,мадақтау. Рефлексия: Reflection: Не жақсы болды? What did you like the lesson? Why? Не ұнамады? What did you dislike the lesson? Нені өзгертуге болады? What can we change the lesson? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Зертханада жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережесі ескертіліп, тақырып бойынша мазмұнды сызбаны түсінікті етіп дайындау айтылады. АКТ-мен байланыс жасау, бір-бірін топта тыңдау.
|
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















