Сабақ жоспары № 37
Оқытушы: Байтемирова Гүлімхан Жаппарқызы
Пән: Информатика
Мамандық: 0112000 - «Исламтану» (011202 3 – Ислам негізінің мұғалімі)
1 курс, топ: 23-9-81, 23-9-82, 23-9-83
Сабақтың тақырыбы: Сайттың гиперсілтемелері мен навигациясы, Web бетке gif -анимация және баннерлерді кірістіру.
Күні: _________________________________________________________
Сабақ түрі, өткізу үлгісі: дамыта оқыту әдісі
Сабақтың типі: Жаңа білім меңгеру сабағы
Сабақтың мақсаттары:
Білімділігі: Студенттерді компьютерлік желілері туралы үйрету.
Тәрбиелігі: Адамгершілікке, ізеттілікке, имандылыққа
Дамытушылығы: Уақытты тиімді пайдалануға, жүйелі ойлауға, ұқыптылыққа, шапшаңдыққа, компьютерлік сауаттылыққа тәрбиелеу.
Әдістері: Дамыта оқыту технологиясы, түсіндіру әдісі, миға шабуыл
Күтілетін нәтиже: Ойы толығады; өзіндік ойын ортақ пікірге тоғыстыра біледі;
Құралдар, көрнекіліктер: Дербес компьютер, тапсырмалар парағы, терминологиялық сөздік
Пәнаралық байланыс: ағылшын тілі, математика, физика.
Әдебиет:
Негізгі 1: «Информатика» қоғ.гум.бағ. 10-сынып. Б.Қ. Сапарғалиева, Н.Е. Масалимова, Г.А. Тезекбаева 202 бет «Арман-пв» баспасы 2014ж.
Сабақтың барысы және уақытының өлшемі
|
№ |
Сабақ кезеңдері |
Кезең мазмұны |
Уақыты |
|
1 |
Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, студенттердің қатысуын және аудиторияның дайындығын тексеру,сабақ өткізу жоспары. Компьютерді іске қосу |
5 |
|
2 |
Білімдерін тексеру
Білімді бағалау өлшемі |
«Ыстық орындық» әдісін пайдалану. Студенттерді жеке – жеке тақтаға шақырып орындыққа отырғызып, шәкірттер қойған сұрақтарға жылдам жауап беру.
Бес балдық жүйе |
30
|
|
3 |
Жаңа тақырыпты жеткізу әдісі
Түсіндірілетін сұрақтар тізімі: |
Конспект арқылы, тақырып бойынша бейне дәріс көрсету, графикалық редактордың беретін мүмкіндіктері жайлы кеңінен түсіндіру |
25 |
|
4 |
Тақырыпты бекіту |
Кері байланыс екі жұлдыз бір тілек |
10 |
|
5 |
Студенттің өздік жұмысы |
Оқулықтағы тәжірибелік жұмыстар орындау |
15 |
|
6 |
Сабақ қорытындысы |
Студенттердің біліміне қарай бағалау. |
3 |
|
7 |
Үй тапсырмасы |
«Информатика» қоғ.гум.бағ. 10-сынып. Б.Қ. Сапарғалиева, Н.Е. Масалимова, Г.А. Тезекбаева 202 бет «Арман-пв» баспасы 2014ж. |
2 |
Оқытушының қолы __________
Әдіскер: _____________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сайттың гиперсілтемелері мен навигациясы, Web бетке gif -анимация және баннерлерді кірістіру.
Сайттың гиперсілтемелері мен навигациясы, Web бетке gif -анимация және баннерлерді кірістіру.
Сабақ жоспары № 37
Оқытушы: Байтемирова Гүлімхан Жаппарқызы
Пән: Информатика
Мамандық: 0112000 - «Исламтану» (011202 3 – Ислам негізінің мұғалімі)
1 курс, топ: 23-9-81, 23-9-82, 23-9-83
Сабақтың тақырыбы: Сайттың гиперсілтемелері мен навигациясы, Web бетке gif -анимация және баннерлерді кірістіру.
Күні: _________________________________________________________
Сабақ түрі, өткізу үлгісі: дамыта оқыту әдісі
Сабақтың типі: Жаңа білім меңгеру сабағы
Сабақтың мақсаттары:
Білімділігі: Студенттерді компьютерлік желілері туралы үйрету.
Тәрбиелігі: Адамгершілікке, ізеттілікке, имандылыққа
Дамытушылығы: Уақытты тиімді пайдалануға, жүйелі ойлауға, ұқыптылыққа, шапшаңдыққа, компьютерлік сауаттылыққа тәрбиелеу.
Әдістері: Дамыта оқыту технологиясы, түсіндіру әдісі, миға шабуыл
Күтілетін нәтиже: Ойы толығады; өзіндік ойын ортақ пікірге тоғыстыра біледі;
Құралдар, көрнекіліктер: Дербес компьютер, тапсырмалар парағы, терминологиялық сөздік
Пәнаралық байланыс: ағылшын тілі, математика, физика.
Әдебиет:
Негізгі 1: «Информатика» қоғ.гум.бағ. 10-сынып. Б.Қ. Сапарғалиева, Н.Е. Масалимова, Г.А. Тезекбаева 202 бет «Арман-пв» баспасы 2014ж.
Сабақтың барысы және уақытының өлшемі
|
№ |
Сабақ кезеңдері |
Кезең мазмұны |
Уақыты |
|
1 |
Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, студенттердің қатысуын және аудиторияның дайындығын тексеру,сабақ өткізу жоспары. Компьютерді іске қосу |
5 |
|
2 |
Білімдерін тексеру
Білімді бағалау өлшемі |
«Ыстық орындық» әдісін пайдалану. Студенттерді жеке – жеке тақтаға шақырып орындыққа отырғызып, шәкірттер қойған сұрақтарға жылдам жауап беру.
Бес балдық жүйе |
30
|
|
3 |
Жаңа тақырыпты жеткізу әдісі
Түсіндірілетін сұрақтар тізімі: |
Конспект арқылы, тақырып бойынша бейне дәріс көрсету, графикалық редактордың беретін мүмкіндіктері жайлы кеңінен түсіндіру |
25 |
|
4 |
Тақырыпты бекіту |
Кері байланыс екі жұлдыз бір тілек |
10 |
|
5 |
Студенттің өздік жұмысы |
Оқулықтағы тәжірибелік жұмыстар орындау |
15 |
|
6 |
Сабақ қорытындысы |
Студенттердің біліміне қарай бағалау. |
3 |
|
7 |
Үй тапсырмасы |
«Информатика» қоғ.гум.бағ. 10-сынып. Б.Қ. Сапарғалиева, Н.Е. Масалимова, Г.А. Тезекбаева 202 бет «Арман-пв» баспасы 2014ж. |
2 |
Оқытушының қолы __________
Әдіскер: _____________
шағым қалдыра аласыз













